iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

2020 KPSS Güncel Bilgiler

2020 KPSS Güncel Bilgiler

2020 KPSS Güncel Bilgiler

2020 KPSS güncel bilgiler kitapçığı kursumuzun deneyimli vatandaşlık hocaları tarafından hazırlanmaktadır. KPSS  ve EKPSS vatandaşlık güncel konulardan 6 soru sorulmaktadır. Çoğu yılda güncelde çıkan soruların tamamını yada tamamına yakınını bildik. 2020 KPSS ve EKPSS için yine uzman öğretmenlerimizle birlikte KPSS güncel konular kitapçığını hazırlıyoruz.

2020 KPSS güncel bilgiler soruları, genellikle sınavdan önceki bir aya kadar olan güncel konulardan gelmektedir. Genelikle güncelde spor, bilim, zirveler, yaşanan afetler vb.  konulardan sorular gelmektedir.

Hazırlamaya başladığımız KPSS güncel konular çalışmamızın ilk bölümünde Haziran ayı  sonuna kadar olan güncel konular yer alacaktır.

Yaz döneminde Haziran – Temmuz ve Ağustos ayının sonunda KPSS Güncel Bilgiler dosyasını yenileyeceğiz. En son güncellenen dosyamıza ulaşmak için sayfamızı belirli periyotlarla ziyaret edebilirsiniz.

Neden KPSS Güncel Bilgiler Önemli ?

2020 KPSS güncel bilgiler dosyası işin uzmanı tarafından hazırlanmadığı zaman çok gereksiz bilgilerle aday meşgul edilebilmektedir. Kursumuz tarafından hazırlanan KPSS güncel bilgiler çalışması, ÖSYM’nin son 20 yıldaki soru sorma mantığına göre hazırlanmaktadır.

KPSS güncel bilgilerden tüm adaylara 6 soru sorulmaktadır. KPSS’de artı bir netle bile on binlerce adayın önüne geçilebilmektedir. KPSS’de güncel bilgilerin tamamını yada çoğunu doğru cevaplayan adaylar rakiplerine fark atacaktır. KPSS’de çıkan 120 sorunun 6’sı,  EKPSS’de çıkan 60 sorunun 6’sı güncel konulardan çıkacaktır.

2020 KPSS Güncel Bilgiler Dosyasını Buradan İndirebilirsiniz.

2020 KPSS Güncel Konular Çalışması İçin 1. Bölüm Tıklayın  30 Haziran’da Aktif Olacak 

2020 KPSS Güncel Konular Çalışması İçin 2. Bölüm Tıklayın  30 Temmuz’da Aktif Olacak 

2020 KPSS Güncel Konular Çalışması İçin 3. Bölüm Tıklayın  30 Ağustos’ta Aktif Olacak 

Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

2020 KPSS’ye Hazırlanan Adaylara Özel Ders Önerimiz

İstediğiniz il ve ilçeden online eğitimle KPSS ile ilgili eksiklerinizi birebir giderebilirsiniz. Online eğitim sistemimizi görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

KPSS memurluk, mühendislik gibi B – Grubu kadrolar için iki yılda bir yapılmaktadır. 2020 yılında tüm lisans, önlisans ve lise adayları için KPSS yapılacaktır.

İsterseniz sadece eksik olduğunuz konulardan ve derslerden birebir özel ders alabilirsiniz. KPSS özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. KPSS için istediğiniz derslerden özel dersleri birebir online olarak istediğiniz il ve ilçeden alabilirsiniz.  KPSS hazırlık için birebir özel dersleri bir ders saatini 50 TL den indirimli olarak alabilirsiniz.

Bölümünüz ne olursa olsun isteyen herkes memurluk kadrolarına başvuru yapabilir. Bir memur maaşı ortalama beş bin liradır. Daha hızlı atanabilmek için yüksek puan almak gerekmektedir. KPSS’de yüksek puan almak için özel ders alarak eksikleri hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

2020 KPSS Güncel Bilgiler Tüm Güncel Dosyaya Ulaşmak İçin Tıklayın 30 Haziran’da Aktif Olacak 

KPSS’de bütün soruların yaklaşık puan değeri aynıdır. KPSS lisans adaylarının 120 soruda 85 neti geçmeleri, önlisans ve lise adaylarının da 120 soruda 80 neti geçmeleri atanmalarını kolaylaştıracaktır. KPSS’de hangi dersten daha çok soru çözdüğünüz önemli değildir. KPSS’de yapılan toplam net sayısı önemlidir.

EKPSS’de adaylara toplam 60 soru sorulmaktadır. EKPSS normal KPSS’ye göre daha kolay olmaktadır.

KPSS Türkçe – 10 ders hızlı paragraf – 10 ders dil bilgisi – 10 ders sözel mantık.

KPSS Matematik – adayın seviyesine göre 10 -20 – 30 saat özel ders.

KPSS Tarih – 16 derste tüm KPSS tarih konularını anlatıyoruz.

KPSS Coğrafya – 12 derste tüm KPSS coğrafya konularını anlatıyoruz.

KPSS Vatandaşlık – 12 derste tüm KPSS vatandaşlık konularını anlatıyoruz.

KPSS Rehberlik ve Daha Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

2020 KPSS Güncel Bilgiler Şubemizle İrtibat

2020 KPSS Güncel Bilgiler Dosyası Her Yıl Kursumuz Tarafından Hazırlanmakta ve İsteyen Adaylara Ücretsiz  Olarak Dijital Ortamda Sunulmaktadır.

  • KPSS şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  •  Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

     

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp