24 Kasım Anadolu Lisesi

24 Kasım Anadolu Lisesi

24 Kasım Anadolu Lisesi

24 Kasım Anadolu Lisesi İzmit ‘te bulunmaktadır.  24 Kasım Anadolu Kocaeli ili İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı devlet okuludur. Okulun kız ve erkek pansiyonu bulunmamaktadır.

 24 Kasım Anadolu Lisesi Taban Puanı / puan 2020 : sınavsız olarak öğrenci almaktadır. Okul başarı puanına göre öğrenci almaktadır. ( OBP ) 94.9651

24 Kasım Anadolu’ya İzmit merkezden tramvay ile 5 dk. içerisinde ulaşılabilmektedir. İzmit merkeze  yaklaşık 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Eğitim süresi 4 yıldır. Okulda yabancı dil olarak İngilizce ve Almanca gösterilmektedir.

24 Kasım Anadolu Lisesi  İdari Birimlerde 1 Müdür , 1 Müdür Baş Yardımcısı, 2 Müdür Yardımcısı, 6 Edebiyat, 2 Tarih, 2 Coğrafya, 6 Matematik, 1 Felsefe, 2 Fizik, 2 Kimya, 2 Biyoloji, 5 İngilizce, 2 Almanca, 1 Resim,1 Müzik,1 Bilgisayar, 2 Beden Eğitimi, 2 Psikolojik Danışman öğretmen kadrosu ve 1 Sözleşmeli Memur, 3 Hizmetli görev yapmaktadır.

 24 Kasım Anadolu – İletişim Bilgileri

izmit 24 Kasım anadolu lisesi nerede ? 

Adres:
Yahyakaptan, Kızılay Sk. No:1, 41050 İzmit/Kocaeli

Telefon
(0262) 311 14 08

 web sitesi :

https://24kasimal.meb.k12.tr/


24 Kasım Anadolu Lisesi’ne nakil düşünüyorsanız kontenjanları  buradan   inceleyebilirsiniz.

Nakil ve geçişler,  veli tarafından çalışma saatleri içerisinde öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüğüne dilekçe ile veya e-Devlet üzerinden yapılabilmektedir.

Okul Takviye Dersleri ve Özel Ders

Tüm öğrencilerimiz istedikleri gün ve seanslarda birebir özel ders alabilirler.

İzmit 24 Kasım Anadolu Lisesi öğrencileri istedikleri derslerden okul takviye yada üniversite hazırlık için online yada yüz yüze birebir özel ders alabilirler.

Online derslerle yüz yüze dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslerde ders anlatan öğretmenler derslerin etkin bir şekilde işlenmesi için mutlaka grafik tablet kullanmaktadırlar.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Anadolu lisesi öğrencileri için online dersleri Türkiye’nin her yerinden alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan branş öğretmenleri vermektedir. Online derslere memnun olduğunuz sürece devam edebilirsiniz.

Yazılı sınavlarından önce minik özel dersler alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Özel dersleri online, kursta yada evinizde alabilirsiniz.

Online derslerin ödemesini haftalık gördüğünüz derslere göre yapabilirsiniz.

24 Kasım Anadolu – Üniversite Hazırlık Dersleri

24 Kasım Anadolu Lisesi öğrencileri kursumuzdan online yada yüz yüze  matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe, edebiyat, tarih, coğrafya, felsefe, İngilizce ve Almanca derslerinden birebir özel ders alabilirler.

TYT’de çoğu öğrenci zaman sorunu yaşamaktadır. Özellikle TYT Türkçe paragraf sorularının çok daha hızlı bir şekilde çözülebilmesi için hızlı paragraf kursumuzun birebir online yada yüz yüze eğitimle alınmasını öneriyoruz.

Hızlı paragraf kursuna katılan öğrenciler paragraf çözme hızlarını yaklaşık 3 kat artırmaktadırlar.

Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki uzun paragraf sorularının çok daha hızlı anlaşılmasına ve çözümüne katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursumuzla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı paragraf kursu haftada 1 gün 2 ders şeklinde toplam 5 haftada verilmektedir.

24 Kasım Anadolu öğrencileri TYT AYT için sadece eksik oldukları derslerden birebir özel ders alarak eksiklerini çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirler.

Online birebir özel dersler alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir.

Sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan minik özel dersler alarak istediğiniz ve bölümleri ilk yılınızda kazanabilirsiniz.

24 Kasım Anadolu Lisesi Öğrencilerine Özel – Özel Ders

İstediğiniz derslerden istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. Özel derslerde aynı seansta 40 dk. ders, 10 dk. ara 40 dk. ders şeklinde 2 ders yapılmaktadır. Aday özel derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir.

Tavsiyemiz:

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümleri ilk yılınızda kazanabilirsiniz. 

Online özel ders için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kursumuzdan Özel Ders Almak İçin; 

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp