iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

3DS Max Kursu İzmit

3DS Max Kursu İzmit

3DS Max Kursu İzmit

3DS Max kursu İzmit Kocaeli şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Tridimax kursu İzmit Kocaeli şubemizde özel ders şeklinde her dönem verilmektedir. 3D studio max en çok kullanılan üç boyutlu tasarım programıdır. Bu program mimari, sinema, oyun ve animasyon gibi sektörlerde tercih edilmektedir.

Bu kursu alan kursiyer, bilgisayar destekli 3 boyutlu çizim ve tasarım yapmayı öğrenir ve tasarlanan ürünlerin tanıtımı ve sunumu için gerekli çalışmaları yapabilecek seviyeye gelir.

3D Modelleme Kursu Tavsiye Edilen Ders Saati 

25 ders teorik + 15 ders uygulama toplam : 40 ders

Alt yapısı olan adaylar daha az ders saatinde 3ds max kursunu bitirebilirler. Dersler birebir özel ders şeklinde verildiği için istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. Özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz.

Render Kursu

Render kursu İzmit Kocaeli şubemizde her dönem birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

İzmit şubemizden 3ds max kursu alan adaylar render kursunu da istedikleri zaman alabilirler.

Render, bilgisayar ortamında, yüzeylerin ışık, yansıma, gölge gibi özelliklerinin matematiksel hesapları yapılarak, görüntünün hazırlanmasıdır.

Bu kursu alan aday, ışıklanma araçlarını kullanmayı, sahne oluşturmayı, renklendirmeyi ve kaplama ayarlarını öğrenmiş olur.

Render Kursu Tavsiye Edilen Ders Saati 

15 ders teorik + 10 ders uygulama toplam : 25 ders

Autocad İle 2D Teknik Tasarım Kursu

3ds max kursu ve Autocad kursu İzmit Kocaeli şubemizde her dönem birebir özel ders şeklinde alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Autocad 2 boyutlu teknik tasarımlarda en çok kullanılan yazılımdır.

Autocad ile profesyonelliğe ilk adım atılmış olur. Autocad ile aday temel teknik resim kurallarını öğrenmiş olur. Aday çizim araçlarını, obje üretmeyi ve katmanlarla çalışmayı öğrenir.

Autocad Kursu Tavsiye Edilen Ders Saati :

20 ders teorik + 10 ders uygulama toplam : 30 ders

SOLIDWORKS Kursu

Solidworks kursu İzmit Kocaeli şubemizde her dönem birebir özel ders şeklinde alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Solidworks 3 boyutlu modeller oluşturabilecek temel uygulamadır. Bu kursu alan adaylar hayallerinde tasarladıkları her türlü ürünü imal edilebilir düzeye getirebilirler.

Solidworks Kursu Tavsiye Edilen Ders Saati :

15 ders teorik + 10 ders uygulama toplam : 25 ders

3ds max, render, autocad ve solidworks vb programları öğrenmeniz işe girişte yada kendi işinizi kurmakta kişiye büyük kolaylık sağlayacaktır.

Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

3DS Max Kursu İçin İzmit Şubemizle İrtibat

Kursumuzda LGS, YKS, YÖS, DGS, ALES, KPSS, DHBT, EKPSS Kursu ve tüm derslerden özel ders verilmektedir. Kursumuzdan üniversite onaylı sertifikalar da alınabilmektedir. Alabileceğiniz üniversite onaylı tüm sertifikalarla ilgili kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

3DS Max kursu İzmit şubemizde her dönem verilmektedir.

 • 3DS Max Kursunu almak için şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp