iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

8. Sınıf Kursu

8. Sınıf Kursu

8. Sınıf Kursu

8.Sınıf kursu, LGS tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosu tarafından sınıf kursu yada özel ders şeklinde verilmektedir. iyi bir lise iyi bir üniversite demektir. 8. sınıf sonunda girilen LGS öğrencilerin hayatlarındaki en önemli dönüm noktalarından birini oluşturmaktadır.

LGS hazırlık için hafta sonu sınıf kursalrımız bulunmaktadır. Sınıf kurslarımızın dersleri  hafta sonu 13:00 -18:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Hafta sonu dışında salı günü 17:20 – 19:40 saatleri arasında yine LGS dersleri her hafta yapılmaktadır. Perşembe akşamları belirli haftalarda öğrencilerin eksikleriyle ilgili 17:20  – 19:40 saatleri arasında  LGS dersleriyle ilgili ders tekrarı ve soru çözümleri yapılmaktadır.

8. sınıf kursu sınıf kursu yada özel derslere katılarak hayatınızın dönüm noktasında başarıyı yakalayın…

8. Sınıf Kursu – LGS Deneme Sınavları

8. sınıf kursu, sınıf kursu yada özel ders alan öğrencilerimize özel her hafta pazar günü saat 10:30’da LGS tüm dersleri içeren deneme sınavı uyguluyoruz. Öğrencilerin LGS derslerindeki eksiklerine göre etüt programlarımızı yada öğrencinin özel derslerini güncelliyoruz.

8. Sınıf LGS Sistemi

Öğrencilerin çoğunlu 8. sınıf matematik dersinde zorlanmaktadırlar. Matematik dersinde uzun paragraf sorularından oluşan yeni nesil sorular çoğu öğrenciyi zorlamaktadır. Okul derslerinde çok yüksek notlar alan öğrencilerin çoğunluğu matematikte sorulan 20 soruda 12. 13 netlerde kalabilmektedirler. Sadece standart bir şekilde okula yönelik çalışan extra çok fazla bir çalışma yapmayan öğrencilerin fen liselerine yerleşmeleri oldukça zordur.

Yine Türkçe dersinde uzun paragraf soruları yer almaktadır. Türkçe paragraf sorularında zorlanan 8. sınıf öğrencileri için 10 derslik birebir hızlı paragraf çalışmamız bulunmaktadır. 10 derslik hızlı paragraf çalışmasını verimli bir şekilde alan öğrencilerin paragraf çözme hızlarının 30 saniyeye kadar düştüğü gözlenmiştir.

8. sınıf kursu yeni nesil sorulara hakim tecrübeli öğretmen kadromuz tarafından verilmektedir.

8. Sınıf Kursu Özel Dersler

 • Sadece özel ders alarak LGS’ye hazırlanacak öğrenciler mutlaka matematik dersinden her hafta 2 ders yıllık 50 ders özel ders almalıdırlar.
 • Her hafta LGS deneme sınavlarına girilmeli, deneme sınavındaki eksiklere göre hangi derslerden ilave özel ders alınması gerektiği kararlaştırılmalıdır.

8. Sınıf – Okul Kursları

 • 8. sınıfta okuyan öğrencilere tüm LGS derslerinden okul kurslarına mutlaka katılmalarını en azından extra konuları  tekrar okul kurslarında dinlemelerini tavsiye ediyoruz.
 • 8. sınıf kursu okullarda da en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Kursumuzla İrtibat

8. sınıf kursu İzmit, Kocaeli, Derince, Kandıra, Karamürsel, Hereke, Körfez, Gölcük, Yahyakaptan, Kartepe, Başiskele, Gebze, Sakarya, Adapazarı, Darıca, Dilovası, Çayırovave Türkiye’nin diğer il ve ilçelerindeki şubelerimizde verilmektedir

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak,
 • Whatsapp hattımızdan
 • yada Aşağıdaki ön kayıt formunu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYIN 

Ön Kayıt Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp