Adana Dershaneleri

Adana Dershaneleri

Adana Dershaneleri – XYZ AKADEMİ

Adana dershaneleri ve etüt merkezleri olarak  Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. İlköğretim, lise, üniversite ve diğer öğrenciler için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. Özel dersler MEB ve ÖSYM müfredatına göre anlatılmaktadır.

XYZ Akademi’den matematik, Türkçe, İngilizce, fizik, kimya ve diğer istediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz. Özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Adana Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir KPSS DGS ALES YKS LGS dershaneleri ve etüt merkezleri için kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

XYZ Akademi olarak Adana ve ilçelerinde tüm derslerden özel ders veriyoruz. Matematik, Türkçe, İngilizce ve diğer derslerden özel dersler istenilen gün ve seanslarda alınabilmektedir. Sınavlara hazırlık, okul takviye ve diğer hedefleriniz için birebir özel  ders alabilirsiniz.

” Adana dershane ” arayanlar için XYZ Akademi en iyi alternatiflerden birisidir.

Online Kurslar ve Özel Dersler

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), MSÜ, YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YDS ve YÖKDİL kursu Adana şubemizde her dönem verilmektedir.

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders aldıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Adana en iyi üniversite hazırlık dershaneleri 2020, 2021, 2022…  hangisi merak ediyorsanız. ücretsiz örnek derslerimize katılabilir sonrasında karar verebilirsiniz.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. XYZ Akademi olarak en az 10 yıllık özel ders tecrübesi olan öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Adana dershaneleri fiyatları 2020, 2021, 2022…  Adana ve ilçelerinde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online birebir özel derslerde ücretler çok daha uygun olmaktadır.

Adana dershane önerileri 2020,2021, 2022… XYZ Akademi olarak ilköğretim, lise, üniversite ve diğer adaylar için kurs ve özel ders veriyoruz. İstediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Adana Seyhan dershane fiyatları, dershaneler  için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. Adana ücretsiz dershaneler için ücretsiz online örnek dersimize katılabilirsiniz.

adana’da en iyi dershane sıralaması 2021, 2022… hangisi ? Merak ediyorsanız online birebir ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

Adana KPSS DGS ALES LGS YKS dershaneleri olarak istediğiniz derslerden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders veriyoruz.

İlköğretim öğrencileri için okuma yazma, temel matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Ortaokul öğrencileri için Türkçe, matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz branşında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Lise öğrencileri için Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, İngilizce, Almanca, felsefe ve diğer derslerden özel ders verilmektedir.

Üniversite öğrencileri için KPSS, DGS, ALES, YDS, YÖKDİL kursları ve diğer kurslar branşında uzman akademik kadromuz tarafından verilmektedir.

Neden XYZ Akademi ?

Adana dershaneleri, etüt merkezleri ve diğer kurslar en iyisi…. XYZ Akademi.

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden online ve yüz yüze ders alabilirsiniz.

Özel dersleri evinizde, kursta yada istediğiniz diğer yerlerde  alabilirsiniz.

Türkiye geneli YKS LGS ve diğer sınavlar için deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz.

Öğrenci ve velilerle sözleşme imzalanmaz.

Örnek dersten sonra ders planlaması yapılmaktadır.

İlköğretim, lise, üniversite ve diğer adaylar için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel dersi aldıktan sonra ödemelerinizi haftalık olarak yapabilirsiniz.

Dersler başladıktan sonra isteyen adaylar öğretmen değişikliği talebinde bulunabilmektedirler.

Online özel ders ve diğer kurslar için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Adana Dershaneleri – XYZ Akademi İrtibat;

Adana Dershaneleri, etüt merkezleri ve diğer kurslar için; 

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp