Adana Özel Ders

Adana Özel Ders

Adana Özel Ders

Adana şubemizde özel ders Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Özel dersleri online ve yüz yüze eğitimle veriyoruz. Tüm adaylar için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır. Özel dersleri  evinizde ders ders ofisinde yada kursumuzda alabilirsiniz.

özel ders fiyatları Adana , Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, İncesu, Pınarbaşı, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar, Sarız, Akkışla, Felahiye ve Özvatan ilçelerinde  ilçelerinde online yada yüz yüze eğitimde farklılıklar göstermektedir. Özel ders fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi bize ulaştığınızda verilecektir.

YKS ( TYT AYT YDT ), LGS, YÖS, DGS, ALES, KPSS, YDS ve SAT kursu Adana şubemizde verilmektedir.

Adana ve ilçelerinde matematik, fizik, Türkçe, İngilizce, kimya ve biyoloji özel ders en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Hızlı okuma, hızlı paragraf, hızlı klavye, on parmak, muhasebe ve bilgisayar kursu için Adana şubemizde birebir özel ders paketleri oluşturulmaktadır.

Adana matematik etüt merkezleri için kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Adana şubemizde İngilizce, Matematik, A1 Almanca aile birleşimi kursu her dönem açılmaktadır.

Adana Matematik Öğretmeni arayanlar kursumuzla irtibat kurabilirler.

Adana özel ders vermek istiyorum diyenler bizimle buradan irtibat kurabilirler.

Okuma yazma ve temel matematik kursu için Adana şubemizde deneyimli sınıf öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

1., 2. ,3. ,4. ,5. ,6. ,7. , 8. ,9. ,10. , 11. ve 12. sınıf kursu Adana şubemizde her dönem açılmaktadır.

Online Özel Ders

Online özel ders Adana ve ilçelerinde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Birebir online özel dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Derslerin daha verimli geçmesi için online ders anlatan öğretmenlerimiz mutlaka grafik tablet kullanmaktadır.

Özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Derslerin verimli olması için aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.

Online ders sistemimizi görmeniz için 15 -20 dakikalık ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Örnek dersten sonra ders planlaması yapılmaktadır.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

Aday özel derslere memnun olduğu sürece devam etmektedir.

Adana özel ders arayanlar için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Zaman en değerli hazinedir. Özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Özel derste aday sadece eksik olduğu konuları birebir tamamlama imkanı bulduğu için zaman kendisine kalır.

Adana Özel Ders Almak İsteyenler

Adana ve ilçelerinde alanının en iyisi olan öğretmenlerle çalışıyoruz. İlköğretim, lise ve üniversite tüm öğrenciler için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

İlköğretim 1., 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için Adana şubemizde online yada evde özel ders alternatifleri bulunmaktadır.

5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrencileri için Adana şubemizde LGS hazırlık ve okul takviye kursu kişiye özel program oluşturularak verilmektedir.

Adana şubemizde 9. , 10. ,11. ve 12. sınıf öğrencileri için okul takviye için birebir ders istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) ,YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, IELTS, TOEFL kursu Adana ve ilçelerinde online  yada yüz yüze eğitim olarak verilmektedir.

Adana özel ders büroları tüm ilçelerimizde yer almaktadır.

Kaç Saat Özel Ders Alınmalıdır ?

Tüm adaylar ve tüm sınavlar için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

1. , 2. , 3.  ve  4 . Sınıflar 

Okuma yazma ve temel matematik için genellikle 20 ders yeter olmaktadır. Diğer tüm dersler için minik özel ders paketlerimiz bulunmaktadır. Özel dersleri deneyimli bay bayan sınıf öğretmenlerimiz vermektedir.

 5. , 6. , 7. ve 8. sınıflar

Matematik, Türkçe, fen , İngilizce ve diğer dersler için 10 -20 -30 -40 yada 50 derslik minik özel derslerimiz bulunmaktadır.

LGS Tüm Dersler Paketi

Matematik 70 derste, Türkçe 30 derste, fen 40 derste, İnkılap 24 derste, İngilizce 24 derste ve din kültürü 12 derste verilebilmektedir. Genellikle çoğu öğrenci matematik, Türkçe ve fen paketini almaktadır.

YÖS Kursu – Yabancı Öğrenci Sınavı 

YÖS için adaya özel 50 -100 -150 yada 200 derslik paketler oluşturuyoruz. Birebir özel derste başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır.

9. , 10. , 11.  ve 12. sınıflar 

Matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe, edebiyat, İngilizce, tarih, coğrafya, Almanca ve felsefe derslerinden adaya özel minik özel ders paketleri oluşturuyoruz. Online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

YKS ( TYT AYT YDT ) Kursu 

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümleri ilk yılınızda kazanabilirisniz. Öğrenciye özel 50 -100 -150 yada 200 derslik özel ders paketleri oluşturuyoruz.

KPSS, ALES, DGS, YDS, YÖK DİL,  IELTS, TOEFL, AÖF ve DHBT kursu için adaya özel minik özel ders paketleri oluşturuyoruz.

Adana Özel Ders – Kursumuzla İrtibat

Tüm özel ders talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

XYZ Akademi olarak Adana ve tüm ilçelerinde tüm adaylar için tüm derslerden online yada evinizde birebir ders veriyoruz.

İstediğiniz İl ve İlçeden yüz yüze yada online özel ders alabilirsiniz.

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Online özel ders ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Adana özel ders ilanları  için ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp