Akşam Lisesi İzmit

Akşam Lisesi İzmit

İzmit Akşam Lisesi

Akşam lisesi İzmit şubemizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. 27 Yıllık geçmişi olan Türkiye’nin en köklü akşam lisesinden diplomanız olsun isterseniz bizimle irtibat kurabilirsiniz. İzmit Akşam Lisesinde MEB ve ÖSYM müfredatına göre dersler işlenmektedir.

İzmit özel akşam lisesi  eğitimleri yüz yüze yada gerektiği zaman online olarak yapılmaktadır.

Kaç yaşında olursanız olun, özel akşam lisesine devam ederek lise mezunu olabilirsiniz. Lise mezunu olduktan sonra isterseniz üniversite eğitimlerine açıktan yada normal olarak devam edebilirsiniz.  Memurluk kadrolarına atanabilmek için en az lise mezunu olmak gerekmektedir. Özel şirketler bile çoğu zaman kadroya alırken en az lise mezunu olma şartı aramaktadırlar.

İzmit akşam lisesi fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Eğitim danışmanlarımızla irtibat kurduğunuzda okul fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kocaeli İzmit akşam lisesi arayanlar için en iyi alternatifi sunuyoruz. Okulumuzda Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden ders alabilirsiniz.

Kocaeli akşam lisesi fiyatları her yıl güncellenmektedir. Okul ücretlerini taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Kocaeli özel akşam liseleri olarak en köklü eğitim kurumuyuz. Bizimle görüşmeden karar vermeyin !

Özel akşam lisesi Kocaeli ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Kayıt dönemlerimizle ilgili ayrıntılı bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Özel akşam lisesine mesai dışındaki zamanınızda devam ederek rahat bir şekilde lise mezunu olabilirsiniz. Lise mezunlarının öz güvenleri daha yüksektir. Kendi işini kurmak isteyenler için de lise mezunu olmak, büyük avantajlar sağlayacaktır.

Özel Akşam Liselerinde Sistem

Kocaeli İzmit akşam lisesi kayıtları için ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz. Akşam lisesi için indirimli kayıt dönemimizi kaçırmayın. Akşam lisesi için kayıtlarımız devam ediyor.

Lise mezunu olabilmenin en kolay yolu özel akşam liselerine devam etmektir.  Özel akşam lisesinde eğitim süresi diğer liselerde olduğu gibi 4 yıl olarak belirlenmiştir. Akşam liselerinde derslerin başlangıç saatleri çalışan kişilere göre planlanmıştır. Özel akşam liselerinde genellikle dersler 18:00’dan sonra başlamaktadır.

Akşam liselerine ilköğretim mezunları, lise eğitimini yarıda bırakanlar, Meslek liselerinin 1. sınıfından ayrılanlar. meslek liselerinde 2. sınıfa geçenler kayıt yaptırarak lise eğitimlerine devam edebilirler. Akşam liselerinde yaş sınırlaması yoktur. Özel akşam lisesi için Kocaeli irtibat merkezimizden daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 Akşam Lisesi İzmit Kayıt Evrakları

İzmit Özel Akşam Lisesi ile kariyerinizi Planlayalım…

Akşam lisesi için kayıt görüşmesine okulumuza geldiğinizde sizlere akşam liseleriyle ilgili çok daha kapsamlı bilgi verilecektir.

Akşam lisesi kayıt evrakları;

1- Öğrenim belgesi

2- 2 adet fotoğraf

3-Nüfus cüzdan örneği

4- Askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge.

18 yaşından küçük olan öğrencileri velileri özel akşam liselerine kayıt yaptırabilir.

Özel akşam liselerinde kayıt dönemi Haziran – Temmuz- Ağustos ve Eylül aylarıdır.

Kayıt dönemlerinde güncellemeler olabilmektedir ayrıntılı bilgiyi okulumuzla irtibat kurarak alabilirsiniz.

Kimler Hangi Sınıfa Kayıt Yaptırabilir ?

Hangi yaşta olursanız olun lise mezunu olabilirsiniz.  Akşam lisesi İzmit Kocaeli merkez ofisimizden daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Adayın kredisine göre kayıt olabileceği  sınıflar; 

0-47 kredi 9. sınıfa

48-95 kredi 10. sınıfa

96-144 kredi 11. sınıfa

144 ve üzeri kredi 12. sınıfa kayıt yaptırabilirler.

Üniversite Sınavına Girişte Lise Diploması Neden Önemli ?

Akşam lisesi ve diğer liseler için üniversite girişte katsayı engeli bulunmamaktadır. İsteyen herkes puanı kesilmeden istediği üniversitenin istediği bölümünü okuyabilir. Özel akşam liselerinden mezun olan kişiler isterlerse üniversite hazırlık kurslarına devam ederek yada özel ders alarak istediği üniversite ve bölümü kazanabilir.

Çalışanlar için devam mecburiyeti olmayan açıktan okuyabileceğiniz, sadece sınavına girerek bitirebileceğiniz birçok üniversite ve bölüm bulunmaktadır.

Bir insan bir iş yapabiliyorsa bütün insanlar bu işi yapabilir mantığıyla hareket etmelisiniz. Kendinize güven duyduğunuzda, azimli olduğunuzda ve çalıştığınızda rahatlıkla lise mezunu olabilirsiniz.

Kazanacağım deyin kazanın. Başaracağım deyin başarın. 

Kurslarımız – Özel Dersleriniz 

Üniversite hazırlık ve okul takviye için tüm derslerden birebir özel ders imkanımız bulunmaktadır. Zorlandığınız dersler için minik özel dersler alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kursumuzla iletişim kurduğunuzda kurslarımız ve özel derslerimizle ilgili kapsamlı bilgi verilecektir.

Akşam Lisesi İzmit İrtibat:

Özel Akşam Lisesi İçin Kocaeli ve Sakarya’nın tüm ilçelerinde bulunanlar bizimle irtibat kurabilirler.

Akşam Lisesi İzmit;

Şubemize 0535 778 95 96 Numaralı Telefonu Arayarak Ulaşabilirsiniz.

Whatssapp Hattımızdan Yada Diğer İletişim Kanallarından Bizimle İrtibat Kurabilirsiniz.

Diğer Tüm Kurslarımızla İlgili Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Akşam Lisesi Bilgi Formunu Doldurun. Form Bize Ulaştıktan Sonra Sizi Arayıp Bilgilendirelim.

Akşam Lise Bilgi Formu 

  https://api.whatsapp.com/send?phone=905357789596&text=Merhaba;%20Aksamlisesi%20icin%20Bilgi%20Almak%20%C4%B0stiyorum&source=&data=

   Fatih Akşam Lisesi İzmit Kocaeli

   

   

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  × Whatsapp