Ales Kursu Bolu

Ales Kursu Bolu

Ales Kursu Bolu

ALES kursu Bolu şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. ALES derslerine en az 15 yıllık ALES tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Zorlandığınız ALES derslerinden birebir özel ders alabilirsiniz. ALES özel dersleri kursumuzda  yada evinizde alabilirsiniz.

Bolu şubemizde ALES, YDS, YÖK DİL, YDT, TOEFL, IELTS, KPSS, SAT, YÖS, LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) kursu sınıf ve özel ders şeklinde verilmektedir.

ALES kolay bir sınavdır. Ales Türkçe :  mantık ve paragraf, 50 soru, Ales matematik: temel matematik ve geometri 50 soru sorulmaktadır. ALES yılda 3 defa yapılmaktadır.

Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir.  Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak istediğiniz ALES  puanını alabilirsiniz.

Bolu şubemizde ALES online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

ALES Online Özel Ders Bolu

Ales kursu Bolu ve ilçelerinde özel ders şeklinde de verilmektedir. ALES normal özel ders ile online ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Kursumuzdan online olarak alınan özel derslerde tüm ALES konuları adayın seviyesine uygun olarak anlatılmakta ve adayın  çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

ALES adaylarımıza online deneme sınavları düzenleyerek seviyelerini sürekli takip ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. ALES sınıf kursları için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

ALES İçin Özel Ders Önerisi

Ales kursu Bolu, Gerede, Mudurnu, Kıbrıscık , Göynük ,Yeniçağa , Dörtdivan ve Seben İlçelerinde verilmektedir.

Ales Türkçe İçin 10 derslik hızlı okuma – hızlı paragraf  paketimiz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursu sonrasında adaylar paragraf çözme hızlarını yaklaşık  3 kat arttırmaktadırlar.  Ales mantık sorularının daha hızlı çözülebilmesi için 10 derslik özel ders paketimiz bulunmaktadır.

Ales adayları matematik seviyelerine ve hedeflerine göre 20 – 30 – 40 yada 50 derslik özel ders paketleri alabilirler.

Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir.

ALES Sınıf Kursu

ALES için sınıf kurslarımız hafta sonu ve hafta içi seanslarında yapılmaktadır. Seviyeleri aynı olan ALES adayları sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle ALES adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeler arasında fark varsa ve yüksek puan hedefleriniz bulunuyorsa sınava özel ders alınarak hazırlanılmasını öneriyoruz.

ALES için sanal sınıf kurslarımızda bulunmaktadır. Özel ders alırken canlı sanal sınıf kurslarımızın da derslerini takip edebilirsiniz.

ALES Rehberlik, Sınav Takvimi, Puan Sistemi ve Daha Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

ALES Kursu İçin Bolu Şubemizle İrtibat

Ales kursu için Bolu şubemizle 0535 778 95 96 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

ALES Bilgi Formu 

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp