iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

ALES Kursu Muğla

ALES Kursu Muğla

ALES Kursu Muğla

ALES kursu Muğla şubemizde ALES tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. ALES için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. Kişiye özel hazırladığımız kurs programıyla istediğiniz ALES puanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. ALES kursu online yada yüz yüze eğitimle istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

Muğla kurs merkezimizde online ALES kursu birebir özel ders şeklinde her dönem verilmektedir. ALES Türkçe ve matematik dersleri için online birebir özel ders şeklinde istediğiniz kadar birebir ders alabilirsiniz.

Online ALES Kursu

Ales kursu Muğla şubemizde online birebir özel ders şeklinde de verilmektedir. ALES adayları arasında seviye farklılıkları bulunduğu için birebir özel ders şeklinde sınava hazırlanılmasını öneriyoruz. Online dersler zoom vb uygulamalar üzerinden adaya özel yapılmaktadır.

Online derslerde öğretmenler mutlaka grafik tablet kullanılmaktadır. Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslerde adayın alt yapısı ve hedefleri dikkate alınarak adaya özel kurs programı oluşturulmaktadır.

ALES adayı çözemediği soruların fotoğrafını çekerek öğretmenine gönderebilmektedir. Ders öğretmeni adayın sorularını grafik tablette ekrana getirerek birebir çözmektedir.

Ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

ALES İçin Özel Ders Önerisi

ALES kursu için Muğla şubemizden istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders alabilirsiniz.

ALES Türkçe Kursu

Hızlı Paragraf Kursu 

ALES için 10 derslik hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır.  Hızlı paragraf kursumuza katılan adaylar paragraf çözme hızlarını yaklaşık 3 katına kadar çıkartabilmektedirler.  Hızlı paragraf kursumuza katılan adaylar sınavda zaman sorunu yaşamamaktadırlar.

Hızlı paragraf kursunun ALES yeni nesil matematik sorularının çözümüne de katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursu toplamda 10 derste verilebilmektedir.

Sözel Mantık Kursu 

ALES sözel mantık sorularının çok daha hızlı ve pratik bir şekilde çözülebilmesi için sözel mantık kursumuz bulunmaktadır. Sözel mantık derslerine en az 15 yıllık deneyimi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

Sözel mantık kursu toplamda 10 derste verilmektedir.

ALES Matematik Kursu

ALES matematik için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz.

ALES adayının alt yapısına ve hedeflerine göre matematik dersinden 10- 20 – 30 – 40 yada 50 derslik özel ders paketleri oluşturuyoruz.

ALES sayısal mantık kursu ALES matematik öğretmenimiz tarafından adaya özel olarak verilmektedir.

Matematik alt yapısı zayıf olan adaylar için adaya özel temel matematik kursumuz bulunmaktadır.

Ales için her branşta alanında uzman alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

ALES Sınıf Kursu Muğla

ALES kursu Muğla şubemizde alanının en iyisi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

Seviyeleri aynı olan Ales adayları isterlerse birlikte minik gruplar oluşturarak online yada yüz yüze sınıf kurslarımıza devam edebilirler.

ALES adaylarına birebir özel ders alarak sınava hazırlanmalarını öneriyoruz. Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına online yada yüz yüze özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

ALES Rehberlik Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Sözel Mantık Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Sayısal Mantık Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

ALES Kursu İçin Muğla Şubemizle İrtibat

Ales kursu için şubemizle;

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. .

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

ALES Bilgi Formu 

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp