Ankara Etüt Merkezleri

Ankara Etüt Merkezleri

Ankara Etüt Merkezleri 

Ankara etüt merkezleri ve Ankara dershaneleri olarak alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte  çalışıyoruz. İstediğiniz tüm derslerden özel dersler online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. Kursumuzda özel dersler MEB ve ÖSYM müfredatına göre verilmektedir.

Ankara, Kızılay, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Birlik Mahallesi, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Eryaman, Emek, Etlik, Ege Mahallesi, Esertepe,  Demetevler, Dikmen, Gölbaşı, Güdül, Haymana,  Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Öveçler, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Gazi mahallesi, Yenimahalle, Ümitköy, Esertepe, İncirli, ilkokul, ilköğretim, ortaokul, lise, YKS, özel   etüt merkezleri için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), DGS, ALES, KPSS, YÖS, SAT, YDS, YÖKDİL, matematik ve İngilizce kursu Ankara şubemizde en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

1.sınıf, 4. sınıf, 8. sınıf, 9. sınıf etüt merkezleri Ankara ve ilçelerinde bulunmaktadır.

Matematik, Türkçe, İngilizce, fizik, kimya ve diğer branşlardan özel ders Ankara ve ilçelerinde online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Etüt merkezi Ankara için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. Tüm sınavlar için kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. Etüt merkezleri Ankara olarak tüm branşlarda özel ders veriyoruz.

Tüm öğrenciler için online birebir özel ders alternatifimiz bulunmaktadır. Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslerde aday istediği soruyu anlık olarak sorabilmektedir. Yazılı sınavlarından önce okul takviye ve MEB – ÖSYM sınavlarına hazırlık için istediğiniz derslerden birebir yada minik gruplarla özel ders alabilirsiniz.

Ankara Etüt Merkezleri fiyatları için ayrıntılı bilgiye şubelerimizden ulaşabilirsiniz

Etüt Merkezi Kurslarımız

Ankara şubemizde LGS kursu her dönem verilmektedir. LGS ‘de  8. sınıf konularından sorular gelmektedir.

Kursumuzdan 5. , 6. ve 7. sınıf öğrencileri istedikleri derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler. İsteyen adaylar sadece sınavlar için de takviye alabilirler.

İlköğretim 1. , 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için hızlı ve seri okuma, güzel yazı yazma, temel matematik, LGS, bursluluk sınavları ve Bilsem sınavlarına hazırlık kursu Ankara şubemizde verilmektedir.  İsteyen veliler için ilköğretim okul takviye ve sınavlara hazırlık için evlere öğretmen de gönderilebilmektedir.

ilköğretim, lise ve üniversite tüm öğrenciler için Ankara şubemizde LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) , YÖS, SAT, DGS ALES, KPSS, EKPSS, DHBT, AÖF , AÖL kursu , matematik , İngilizce , fizik , kimya , fen bilgisi, özel ders her dönem online yada yüz yüze eğitim olarak verilmektedir.

Ankara Özel Ders

Ankara etüt merkezleri olarak Çankaya ve diğer tüm ilçelerde tüm derslerden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders veriyoruz.

Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. Online yada yüz yüze derslerde dersler 40 dakika ders , 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Aday derslere memnun olduğu sürece devam eder ve sadece gördüğü dersin ücretini öder. İsteyen aday istediği zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilir.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Kişiye özel oluşturduğumuz programlarla %100 başarıyı hedefliyoruz.

İlk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Örnek dersten sonra ders planlaması yapılmaktadır.

Dersler görüldükten sonra ödemeler haftalık olarak yapılabilmektedir.

Matematik, fizik, İngilizce, Türkçe ve diğer tüm derslerden özel ders verilmektedir.

LGS, YKS, DGS, KPSS, ALES, YDS ve diğer tüm sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

LGS, YKS, DGS, KPSS ve diğer sınavlar için deneme sınavları ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Özel Ders ve Diğer Kurslarımızla İlgili Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ankara Etüt Merkezleri – Şubemizle İrtibat

Ankara etüt merkezleri lise ve ilköğretim şubelerimize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından etüt merkezimize ulaşabilirsiniz.

İsterseniz aşağıdaki ön kayıt formunu doldurun. Formu doldurduktan sonra sizi arayıp bilgilendirelim.

Ön Kayıt Formu 
Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp