Ankara Matematik Özel Ders

Ankara Matematik Özel Ders

Ankara Matematik Özel Ders

Ankara matematik özel ders olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Okul takviye ve sınavlara hazırlık için birebir özel ders alabilirsiniz. İlköğretim, lise ve üniversite tüm adaylar matematik dersinden özel ders alabilirler. Matematik özel dersi online, kursta, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

Online dersler zoom vb. uygulamalar üzerinden sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. 

İlköğretim okul takviye, lise okul takviye ve BİLSEM, LGS, YKS ( TYT AYT ) DGS ALES YÖS KPSS vb. tüm sınavlar için matematik dersinden özel ders alabilirsiniz.

Ankara matematik özel ders fiyatları için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders

Ankara merkez ve ilçelerinde matematik dersinden özel ders almak isteyenler online yada yüz yüze birebir eğitim alabilirler.

Matematik özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir.

Her sınav için uzmanlaşmış matematik öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

İlköğretim 1., 2., 3. ve 4. sınıf matematik derslerine deneyimli bay bayan sınıf öğretmenlerimiz girmektedir.

İlköğretim 5., 6., 7., ve 8. sınıf öğrencilerine ilköğretim matematik öğretmenlerimiz girmektedir.

LGS matematik derslerine yeni nesil soru tiplerine hakim alanında en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

lise 9. ,10., 11. ve 12. sınıf öğrencilerine deneyimli matematik ve geometri öğretmenlerimiz girmektedir.

TYT AYT kursuna üniversite sınavlarında en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

DGS, ALES , KPSS, ÖABT, YÖS, SAT vb. sınavlara bu sınavlara yıllarca öğrenci hazırlamış en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

Online Matematik Dersi

Ankara matematik özel ders olarak alanının en iyisi olan matematik öğretmenlerimizle  online yada yüz yüze eğitim vermekteyiz.

Ankara ve tüm ilçelerinde online birebir matematik dersi vermekteyiz. Online matematik derslerini istediğiniz gün ve seanslarda alanının en iyisi olan matematik öğretmenlerimizden alabilirsiniz. Online derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Online yada yüz yüze matematik derslerinin daha verimli bir şekilde işlenmesi aynı seansta iki ders yapılmaktadır.

Özel derslere memnun olduğunuz sürece devam edebilirsiniz. Birebir özel derslere istediğiniz zaman ara verebilirsiniz.  Ankara özel ders olarak tüm branşlarda alanının en iyisi olan öğretmenlerle çalışıyoruz. Öğretmenle öğrencinin frekanslarının uyuşmadığı zamanlarda öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Özel ders ödemelerini haftalık gördüğünüz derse göre yapabilirsiniz.

İlköğretim lise ve üniversite tüm adaylar için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Neden Matematik Özel Ders ?

Matematik dersi iyi olan öğrencilerin kendilerine olan özgüvenleri daha yüksektir. Matematik dersi çok iyi olup diğer dersleri çok kötü olan öğrencilere genellikle rastlayamazsınız. Matematik dersi MEB ve ÖSYM ‘nin yaptığı sınavlarda en yüksek puan getirisi olan derslerin başında gelmektedir. İlköğretim 1. sınıftan itibaren matematik alt yapısı güçlü olan öğrenciler hayata daha pozitif bakmaktadırlar. Matematik tüm sınavlarda çıkmaktadır ve çoğu zaman puan getirisi en yüksek olan derstir.

Ankara Matematik Özel Ders Şubemizle İrtibat

Matematik dersinden özel dersi online yada yüz yüze eğitimle istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz.

Ankara ve ilçelerinde özel ders için tüm branşlarda evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Ankara matematik özel ders arayanlar kurs merkezimize;

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

 Whatsapp hattımızdan mesaj gönderebilir yada aşağıda yer alan ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Online Özel Ders  Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp