iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Ankara Özel Ders

Ankara Özel Ders

Ankara Özel Ders

Ankara özel ders merkezi olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Birebir özel dersler ÖSYM ve MEB müfredatına göre yapılmaktadır. İlköğretim, lise, üniversite ve diğer tüm öğrenciler için tüm branşlarda birebir özel ders veriyoruz.

Ankara Etimesgut matematik, İngilizce özel ders fiyatları / ücretleri  her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir. Ankara özel dershaneler ve etüt merkezleri olarak tüm öğrenciler için kurs ve özel ders veriyoruz.

Bilsem, LGS, YKS, TYT , AYT, YDT, YÖS, DGS, ALES, KPSS, YDS, SAT, TOEFL, YÖKDİL kursu ve diğer kurslar Ankara şubemizde her dönem açılmaktadır.

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana,  Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde matematik kursu, fizik, Türkçe, kimya, biyoloji, İngilizce ve diğer derslerden özel ders en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Ankara şubemizde matematik kursu istenilen gün ve seanslarda öğrenciye özel kurs programı oluşturularak verilmektedir.

Özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamladığınızı göreceksiniz.

Okul takviye ve sınavlara hazırlık için tüm branşlarda birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. Tüm öğrencilere okul takviye için okul etütlerine katılmalarını tavsiye ediyoruz.  eksiklerini tamamlamak için de özel ders almalarını tavsiye ediyoruz.

Hızlı Okuma Kursu Ankara

Hızlı okuma kursu, hızlı paragraf kursu, okuma yazma kursu ve diğer kurslar Ankara ve ilçelerinde adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir. Paragraf kursumuza tüm öğrenciler katılabilmektedir.

Hızlı okuma  kursu, hızlı paragraf kursu ve diğer kurslar online birebir ders şeklinde Ankara şubemizde verilmektedir.

Seri okuma, yazma, anlama ve  paragraf kursunu sınıf öğretmenlerimiz vermektedir.

Seri okuma kursu genellikle 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ve diğer öğrenciler için verilmektedir. İlkokul öğrencileri için seri okuma, paragraf ve anlama kursu 12- 20 derste tamamlanmaktadır. Haftada 1 gün 2 ders yada haftada 2 gün 2 ders şeklinde program oluşturulmaktadır.

Hızlı paragraf kursunu alanında uzman Türkçe öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Hızlı paragraf kursunu ilköğretim, lise, üniversite ve diğer tüm öğrenciler alabilmektedir.

Paragraf kursumuza katılan öğrenciler sınavlarda zaman sorunu yaşamamaktadır. Hızlı paragraf kursu, LGS, YKS, DGS, ALES , KPSS ve benzer diğer sınavlara hazırlanacak öğrenciler için önerilmektedir. Paragraf kursu haftada 1 gün 2 ders, 5 hafta toplam 10 derste tamamlanmaktadır.

İngilizce Kursu

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça kursu ve diğer kurslar Ankara şubemizde verilmektedir.

Ankara şubemizde yabancı hocadan İngilizce özel ders alternatifi de bulunmaktadır. Her seviyedeki aday için dil eğitimimiz bulunmaktadır. Dil sınavlarına hazırlık için deneyimli öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Çocuk gruplarının dersine giren tecrübeli öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Ankara şubenizde matematik, İngilizce özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimiz kursumuzdan öğretmen alımlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirler. Kursumuzda görev almak isteyen öğretmenler eğitim danışmanlarımızla irtibat kurup form doldurabilirler.

Ankara matematik, İngilizce Toefl, YDS, ielts , Hollandaca, Osmanlıca, Yunanca, Japonca YKS özel ders tavsiye si için ücretsiz örnek derslerimize katılabilirsiniz.

Özel matematik hocası Ankara şubemizde alternatifli olarak bulunmaktadır. Frekansınızın tuttuğu öğretmenlerden birebir özel ders alabilirsiniz. Kursumuzda diğer tüm branşlarda tecrübeli öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Ankara sınıf öğretmeni özel ders arayanlar kurs merkezimizle irtibat kurarak en iyi öğretmenlerden birebir özel ders alabilirler. Online dersler çoğu zaman yüz yüze birebir derslerden çok daha verimli geçmektedir. Ücretsiz örnek derslerimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Ankara matematik özel ders is ilanları ve özel ders ilanı için eğitim danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kursumuzdan tüm öğrenciler tüm derslerden özel ders alabilirler.

Ankara Kızılay ve diğer ilçelerde  1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ve diğer öğrencilere özel ders veren öğretmenler özel ders büroları ve kurs merkezimizde en iyi standartlarda özel ders vermektedir.

Tüm Öğrenciler İçin Tüm Derslerden Birebir Ders

Ankara özel ders merkezimizde matematik, İngilizce ve diğer tüm derslerden özel ders verilmektedir.
Ankara şubemizde özel Almanca ve Arapça, Türkçe, tarih, Rusça, İspanyolca ve kimya dersi tecrübeli branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Kursumuzdan istenilen gün ve seanslarda özel ders alınabilmektedir.

Ankara şubemizden İngilizce lgs, lise matematik, fizik özel ders almak isteyenler eğitim danışmanlarımızla irtibat kurabilir. Kursumuzdan online ve yüz yüze eğitimle özel ders alınabilmektedir.

Ankara Keçiören, Gölbaşı’nda biyoloji, fizik, coğrafya Arapça, Çince, özel matematik dersi, özel ders verenler, en iyi öğretmenler için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Tüm il ve ilçelerde tüm branşlarda kurs ve özel ders veriyoruz.

Kurs merkezimizle irtibat kurduğunuzda özel ders sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgi verebiliriz.

Ankara Çankaya, Çubuk, Çayyolu matematik, Türkçe, edebiyat, İngilizce, ilkokul, ortaokul, özel ders hocaları, özel ders öğretmenleri ve evde özel ders için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

Ankara Gölbaşı, Güreş, Eryaman, Pursaklar  matematik, geometri özel ders, özel öğretmen ve özel hoca arayanlar için en iyi alternatifleri sunuyoruz.

Özel Ders Sistemimiz

Birebir özel ders almaya başladıktan sonra farkı en kısa sürede fark edeceksiniz.

Ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

Dersler başladıktan sonra da öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Matematik, Türkçe, İngilizce, fizik ve diğer tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Bilsem, LGS, YKS, YÖS, DGS, ALES ve diğer tüm sınavlar için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Dersler başladıktan sonra istediğiniz zaman ara verebilirsiniz.

Dersler devam ederken yada dersler bittikten sonra kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

LGS, YKS ve diğer sınavların Türkiye geneli deneme sınavları ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Dersler bittikten sonra da kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

Bilsem ve diğer sınavlar için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz.

LGS için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

Türkçe 30 ders, Matematik 70 ders ve Fen 40 derste tamamlanabilmektedir.

İngilizce 24, sosyal 24 ve din kültürü 12 derste anlatılabilmektedir.

TYT için tüm dersler 130 derste anlatılabilmektedir.

AYT için 100 -120  derslik özel ders paketi yeterli olmaktadır.

YÖS için adaya özel program oluşturuyoruz. YÖS için adaya özel 50 – 70 – 100 – 150 yada 200 derslik program oluşturuyoruz.

DGS için adaya özel 30 -50 – 70 yada 100 derslik birebir özel ders paketleri oluşturuyoruz.

KPSS için tüm dersleri kapsayan 80 -100  derslik paketlerimiz bulunmaktadır.

ALES için 20 – 30 – 50 yada 70 derslik paketlerimiz bulunmaktadır.

Kursumuzdan ÖSYM, MEB ve diğer kurum sınavları için kurs ve özel ders alabilirsiniz.

Online özel ders ve diğer kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Özel Ders ve Diğer Kurslar İçin İrtibat

İstediğiniz il ve ilçeden yüz yüze yada online özel ders alabilirsiniz.

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Formunu Doldurun, Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp