Antalya Dershaneleri

Antalya Dershaneleri

Antalya Dershaneleri – XYZ AKADEMİ

Antalya dershaneleri ve etüt merkezleri olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. İlköğretim, lise, üniversite ve diğer adaylar için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.  Özel dersler MEB ve ÖSYM müfredatına göre anlatılmaktadır. Kursumuzdan ilköğretim, lise, üniversite ve diğer öğrenciler için özel ders verilmektedir.  Özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

XYZ Akademi olarak Antalya ve ilçelerinde tüm derslerden özel ders veriyoruz. Matematik, fizik, Türkçe, İngilizce ve diğer derslerden özel dersler istenilen gün ve seanslarda alınabilmektedir. Sınavlarda hazırlık, okul takviye ve diğer hedefleriniz için birebir özel ders alabilirsiniz.

” Antalya dershane ” arayanlar için XYZ Akademi en iyi alternatiflerden birisidir.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), MSÜ, YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YDS ve YÖKDİL kursu Antalya şubemizde her dönem verilmektedir.

Antalya Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik KPSS DGS ALES YKS LGS dershaneleri ve etüt merkezleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders aldıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Antalya en iyi üniversite hazırlık dershaneleri 2021, 2022…  hangisi merak ediyorsanız. ücretsiz örnek derslerimize katılabilir sonrasında karar verebilirsiniz.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. XYZ Akademi olarak en az 10 yıllık özel ders tecrübesi olan öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Antalya Dershaneler KONYAALTI ve diğer ilçelerde her dönem tüm öğrenciler için hizmet vermektedir. Kişiye özel kurs programı oluşturarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Antalya dershaneleri fiyatları 2021, 2022…  Antalya ve ilçelerinde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online birebir özel derslerde ücretler çok daha uygun olmaktadır.

Birebir Online ve Yüz Yüze Özel Ders & Kurs

Antalya LGS hazırlık Kursları olarak online ve yüz yüze eğitim veriyoruz. Türkiye’nin en iyi LGS öğretmenlerinden eğitim alarak istediğiniz nitelikli liseleri kazanabilirsiniz.

Antalya dershane isimleri... XYZ Akademi olarak ilköğretim, lise, üniversite ve diğer tüm adaylar için kurs ve özel ders veriyoruz. İstediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Antalya dershane önerileri  2021, 2022… hangisi ? Merak ediyorsanız online birebir ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

Antalya dershaneleri listesi için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. En iyi dershane hangisi merak ediyorsanız ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

İlköğretim öğrencileri için okuma yazma, temel matematik, fen, İngilizce derslerinden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Ortaokul öğrencileri için Türkçe, matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz branşında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Lise öğrencileri için Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, İngilizce, Almanca, felsefe ve diğer  derslerden özel ders verilmektedir.

Üniversite öğrencileri için KPSS, DGS, ALES, YDS, YÖKDİL kursları ve diğer kurslar branşında uzman akademik kadromuz tarafından verilmektedir.

Neden XYZ Akademi ?

Antalya dershaneleri en iyisi…. XYZ Akademi.

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden online ve yüz yüze ders alabilirsiniz.

Özel dersleri evinizde, kursta yada diğer yerlerde  alabilirsiniz.

Türkiye geneli LGS YKS ve diğer sınavların deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz.

Öğrenci ve velilerle sözleşme imzalanmaz.

İlköğretim, lise, üniversite ve diğer öğrenciler için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Ücretsiz online örnek dersten sonra dersler planlanmaktadır.

Özel dersi aldıktan sonra ödemelerinizi haftalık olarak yapabilirsiniz.

Dersler başladıktan sonra da öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Özel dersler bittikten sonra yine kursumuzdan rehberlik desteği alabilirsiniz.

Online özel ders ve diğer kurslar için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya Dershaneleri – XYZ Akademi İrtibat;

Antalya Dershaneleri, etüt merkezleri ve diğer kurslar için;

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp