iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Antalya Etüt Merkezleri

Antalya Etüt Merkezleri

Antalya Etüt Merkezleri

Antalya etüt merkezleri olarak 1.sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf, 9. sınıf 10. sınıf 11. sınıf, 12. sınıf, LGS, YKS, TYT  ve diğer tüm öğrencilere kurs ve özel ders veriyoruz.  Etüt merkezlerimizde online ve yüz yüze eğitim veriyoruz. Kursumuzdaki derslere alanında uzman öğretmenler girmektedir. Kesintisiz eğitim için, birebir online özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz. Antalya ve ilçelerinde özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Birebir online özel ders diğer sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

Antalya etüt merkezleri fiyatları online eğitimde çok daha uygundur.  Diğer yüz yüze eğitimlerimizde de kurslarımızın ve özel derslerimizin ücretleri uygundur.

Sınıf kursları çoğu zaman zaman kaybıdır. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına eksik olduğunuz derslerden ve konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Antalya Etüt Merkezleri – Online Birebir Kurs

Online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Kesintisiz eğitim için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz. İlköğretim 1. sınıftan itibaren ilköğretim, lise, üniversite ve diğer tüm öğrenciler kursumuzdan online birebir özel ders alabilirler.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Antalya etüt merkezleri ilkokul ve lise şubelerimizde her dönem online yada yüz yüze eğitim veriyoruz. Diğer tüm illerde de online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Online LGS Kursu Antalya

LGS kursu Antalya şubemizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. Liselere giriş sınavı için online yada yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır. Diğer tüm sınavlar için de online kurslarımız bulunmaktadır.

Liselere giriş sınavı LGS hazırlık kursları Antalya şubemizde her dönem açılmaktadır. Diğer tüm sınavlar için de kurslarımız bulunmaktadır.

LGS ‘de en önemli dersler  Türkçe, matematik ve  fen dersleridir. LGS puanı hesaplanırken bu derslerin katsayıları 4 ile diğer derslerden inkılap din kültürü ve İngilizce derslerinin katsayısı ise 1 ile çarpılmaktadır.

Liselere giriş sınavı LGS ‘de matematik, fen ve Türkçe derslerinden 20’şer soru diğer derslerden 10’ar soru sorulmaktadır.

LGS yeni nesil sorularda zaman kaybı yaşamak istemeyen ve LGS Türkçe paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözmek isteyen öğrenciler için 10 derslik hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır.

LGS ‘de en iyi fen liselerini kazanmak isteyen öğrenciler için öğrenciye özel kurs programı oluşturuyoruz.

Matematik : 70 derste verilebilmektedir.

Türkçe : 10 ders hızlı paragraf ve 20 ders dilbilgisi toplam 30 derste verilmektedir.

Fen : 40 derste birebir özel ders ile anlatılabilmektedir.

LGS’ de 8. sınıf konularından sorular sorulmaktadır. LGS adaylarına düzenli olarak Türkiye geneli deneme sınavları yapıyoruz. İnkılap, Din Kültürü ve İngilizce derslerinden minik özel dersler veriyoruz.

Diğer Dersler… 

İnkılap: 24 derste,  İngilizce: 24 derste ve  Din Kültürü: 12 derste tüm konular anlatılabilmektedir.

Kursumuzdaki diğer tüm özel dersler de en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Okul Takviye Kursları Antalya

Antalya etüd merkezleri – kurslarımız

İlköğretim 7. sınıf öğrencileri için en önemli ders matematik ve Türkçe dersidir. LGS alt yapısı oluşturulabilmesi için bu 2 ders ihmal edilmemelidir. 10 derslik hızlı paragraf ve haftada 1 gün 2 ders şeklinde matematik dersinden birebir özel ders alınması yılı değerlendirme adına yeterli olmaktadır. Diğer derslerdeki eksiklikler minik özel derslerle tamamlanabilmektedir.

Antalya belediye etüt merkezleri için ayrıntılı bilgiyi etüt merkezi yetkililerinden alabilirsiniz.

İlköğretim 5. ve 6. sınıf öğrencileri için en önemli dersler matematik, fen , Türkçe ve İngilizce dersleridir. Hızlı paragraf çalışmasının öğrencilerin derse odaklanmalarına büyük katkısı olmaktadır. 5. ve 6. sınıf öğrencilerimiz için yine en önemli ders matematik dersidir. Matematik dersinden haftada 1 gün 2 ders şeklinde özel ders alınmasını tavsiye ediyoruz. Türkçe, fen bilgisi, İngilizce ve diğer dersler için de minik özel dersler alınabilir.

İlköğretim 3. ve 4. sınıf öğrencileri için tecrübeli sınıf öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Okul takviye için deneyimli sınıf öğretmenlerimizden haftada 1 gün 2 ders şeklinde matematik Türkçe ağırlıklı birebir özel ders alınması yeterli olmaktadır. Diğer derslerden de isteyen öğrenciler minik birebir özel ders alabilirler.

İlköğretim 1. ve 2. sınıf öğrencileri için en önemli kazanım okuma yazma ve temel matematik dersidir.

Okuma yazma ve temel matematik için 1. ve 2. sınıf öğrencileri tecrübeli sınıf öğretmenlerimizden online yada yüz yüze birebir kurs alabilirler. Diğer tüm derslerden de birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

Antalya Özel Ders

Antalya etüt merkezleri konyaaltı kepezmuratpaşa – özel dersler

1. , 2. , 3. ,4. 5. , 6. , 7. 8. ,  9. ,10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri için kurs ve özel ders Antalya şubemizde verilmektedir.  Diğer ön lisans ve lisans adayları için de kurslarımız bulunmaktadır.

Antalya etüt merkezleri lise fiyatları için etüt merkezimizle irtibat kurduğunuzda eğitim danışmanlarımız Sizlere ayrıntılı bilgi verecektir.

Şubemizde matematik kursu, İngilizce kursu ve diğer derslerden özel dersler online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Antalya şubemizde Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi, tarih, coğrafya, felsefe ve İngilizce özel ders Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Diğer tüm derslerden de online birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

YKS ( TYT AYT YDT ) üniversite hazırlık ve LGS,  KPSS , DGS, ALES, YDS, SAT, IELTS, TOEFL kursu Antalya etüt merkezlerinde her dönem verilmektedir. Diğer tüm sınavlar için de kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Hızlı Paragraf Kursu Antalya

Hızlı paragraf kursu ilköğretim 5. sınıftan itibaren tüm öğrenciler tarafından alınabilmektedir. Paragraf kursu 5 haftada toplam 10 derste online birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylar sınavlarda zaman sorunu yaşamamaktadırlar. Paragraf kursuna katılan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Hızlı paragraf kursunun diğer tüm derslerdeki uzun paragraf sorularının çözümüne de katkısı olmaktadır.

Hızlı paragraf kursu adaya özel birebir olarak verilmektedir. LGS, YKS ( TYT AYT ), DGS, KPSS, ALES ve KPSS sınavları için hızlı paragraf kursu sınava özel minik değişikliklerle verilmektedir. Paragraf çözme hızınızı yaklaşık 3 katına çıkarıyoruz.

Antalya muratpaşa belediyesi etüt merkezleri için ayrıntılı bilgiye yetkililerden alabilirsiniz.

Antalya etüt merkezleri iş ilanları için buradan irtibat kurabilirsiniz.

Etüt merkezimizde ilköğretim, lise ve diğer tüm öğrenciler için kurslarımız bulunmaktadır.

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz. Diğer merak ettiğiniz tüm konularla ilgili ayrıntılı bilgiyi eğitim danışmanımızdan alabilirsiniz.

Diğer kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya Etüt Merkezleri İrtibat;

Antalyada etüt merkezleri için kurs merkezimizle irtibat kurabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp