Ataşehir Etüt Merkezleri

Ataşehir Etüt Merkezleri

Ataşehir Etüt Merkezleri

Ataşehir etüt merkezleri ve Ataşehir dershaneleri olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Kurs merkezimizde online ve yüz yüze birebir eğitim veriyoruz. Ataşehir etüt ve kurs merkezinde tüm derslerden özel ders verilmektedir. Etüt merkezlerimizde branşının en iyisi olan öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Etüt merkezimizde verilen özel derslerde Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müfredatı dikkate alınmaktadır.

Eğitiminizin kesintisiz bir şekilde devam etmesi için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz. Ataşehir ve yakın ilçelerde tüm derslerden özel ders alabilmeniz için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Bilsem, LGS, YKS, YÖS, KPSS, DGS, ALES, YDS , YÖKDİL kursu ve diğer kurslar Ataşehir şubemizde istenilen gün ve seanslarda adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

Ataşehir dershaneleri ve Ataşehir etüt merkezleri olarak branşında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Birebir online özel ders diğer sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

Ataşehir etüt merkezleri ders ücretleri her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir. Özel ders daha pahalı değildir. Eksik olduğunuz konulardan minik özel dersler alarak eksiklerinizi çok daha uygun ücretlerle tamamlayabilirsiniz.

Ataşehir etüt merkezi fiyatları online eğitimde çok daha uygundur.  Diğer yüz yüze eğitimlerimizde de kurslarımızın ve özel derslerimizin ücretleri uygundur.

Ataşehir birebir etüt eğitim olarak kişiye özel program oluşturarak öğrencilerin eksiklerini birebir gideriyoruz.

Sınıf kursları çoğu zaman, zaman kaybıdır. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına eksik olduğunuz derslerden ve konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kursumuzdan birebir özel ders almaya başladıktan sonra eksik konularınızı çok daha hızlı bir şekilde tamamlamaya başladığınızı göreceksiniz.

Ataşehir Etüt Merkezleri – Online Birebir Kurs

Online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Kesintisiz eğitim için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz. İlköğretim 1. sınıftan itibaren ilköğretim, lise, üniversite ve diğer tüm öğrenciler kursumuzdan online birebir özel ders alabilirler.

Ataşehir etüt merkezi ücretleri her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir. Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Ataşehir etüt merkezi olarak şubelerimizde her dönem online yada yüz yüze eğitim veriyoruz. Diğer tüm illerde de online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Ataşehir etüt eğitim merkezi fiyatları için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. Tüm derslerde aynı ücret uygulanmaktadır. İlköğretim, lise ve diğer üniversite öğrencileri için kurslarımız bulunmaktadır.

Ataşehir etüt merkezleri fiyatları online eğitimde çok daha uygun olmaktadır. Online dersler çoğu zaman yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Online eğitimde binlerce öğretmen alternatifi bulunmaktadır. Uzaktan eğitim online birebir özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz kadar alabilirsiniz. Online derslere yüz yüze derslerden çok daha uygun ücretler ödersiniz. Teknik alt yapı uygunsa online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Birebir online özel ders almaya başladıktan sonra online derslerin yüz yüze derslerden daha verimli bir şekilde işlendiğini göreceksiniz.

Online LGS Kursu Ataşehir

LGS kursu Ataşehir şubemizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. Liselere giriş sınavı için online yada yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır. Diğer tüm sınavlar için de online kurslarımız bulunmaktadır.

Liselere giriş sınavı LGS hazırlık kursları Ataşehir şubemizde her dönem açılmaktadır. Diğer tüm sınavlar için de kurslarımız bulunmaktadır.

LGS ‘de en önemli dersler  Türkçe, matematik ve  fen dersleridir. LGS puanı hesaplanırken bu derslerin katsayıları 4 ile diğer derslerden inkılap din kültürü ve İngilizce derslerinin katsayısı ise 1 ile çarpılmaktadır.

Liselere giriş sınavında matematik, fen ve Türkçe derslerinden 20’şer soru diğer derslerden 10’ar soru sorulmaktadır.

LGS yeni nesil sorularda zaman kaybı yaşamak istemeyen ve LGS Türkçe paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözmek isteyen öğrenciler için 10 derslik hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır.

LGS Hazırlık İçin Birebir Özel Ders

Liselere Geçiş Sınavı LGS ‘de en iyi fen liselerini kazanmak isteyen öğrenciler için öğrenciye özel kurs programı oluşturuyoruz.

Matematik : 70 derste verilebilmektedir.

Türkçe : 10 ders hızlı paragraf ve 20 ders dilbilgisi toplam 30 derste verilmektedir.

Fen : 40 derste birebir özel ders ile anlatılabilmektedir.

LGS’ de 8. sınıf konularından sorular sorulmaktadır. LGS adaylarına düzenli olarak Türkiye geneli deneme sınavları yapıyoruz. İnkılap, Din Kültürü ve İngilizce derslerinden minik özel dersler veriyoruz.

Diğer Dersler… 

İnkılap: 24 derste,  İngilizce: 24 derste ve  Din Kültürü: 12 derste tüm konular anlatılabilmektedir.

Kursumuzdaki diğer tüm özel dersler de en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Okul Takviye Kursları Ataşehir

Ataşehir etüt merkezleri ücretleri her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir. Kesintisiz eğitim için online birebir özel derslerimiz de bulunmaktadır.

İlköğretim 7. sınıf öğrencileri için en önemli ders matematik ve Türkçe dersidir. LGS alt yapısı oluşturulabilmesi için bu 2 ders ihmal edilmemelidir. 10 derslik hızlı paragraf ve haftada 1 gün 2 ders şeklinde matematik dersinden birebir özel ders alınması yılı değerlendirme adına yeterli olmaktadır. Diğer derslerdeki eksiklikler minik özel derslerle tamamlanabilmektedir.

İlköğretim 5. ve 6. sınıf öğrencileri için en önemli dersler matematik, fen , Türkçe ve İngilizce dersleridir. Hızlı paragraf çalışmasının öğrencilerin derse odaklanmalarına büyük katkısı olmaktadır. 5. ve 6. sınıf öğrencilerimiz için yine en önemli ders matematik dersidir. Matematik dersinden haftada 1 gün 2 ders şeklinde özel ders alınmasını tavsiye ediyoruz. Türkçe, fen bilgisi, İngilizce ve diğer dersler için de minik özel dersler alınabilir.

İlköğretim 3. ve 4. sınıf öğrencileri için tecrübeli sınıf öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Okul takviye için deneyimli sınıf öğretmenlerimizden haftada 1 gün 2 ders şeklinde matematik Türkçe ağırlıklı birebir özel ders alınması yeterli olmaktadır. Diğer derslerden de isteyen öğrenciler minik birebir özel ders alabilirler.

İlköğretim 1. ve 2. sınıf öğrencileri için en önemli kazanım okuma yazma ve temel matematik dersidir.

Ataşehir şubemizde okuma yazma ve temel matematik kursu  1. ve 2. sınıf  ve diğer yetişkin adaylar  için tecrübeli sınıf öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.  İlköğretim öğrencileri için diğer tüm derslerden de birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

Ataşehir Özel Ders

Ataşehir etüt merkezleri, dershaneleri ve diğer kurslar için kurs merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Şubemizde 1. , 2. , 3. ,4. 5. , 6. , 7. 8. ,  9. ,10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri için de tüm derslerden kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. Diğer ön lisans ve lisans adayları için de kurslarımız bulunmaktadır.

Ataşehir şubemizde matematik kursu, İngilizce kursu ve diğer derslerden özel dersler online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Ataşehir şubemizde Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi, tarih, coğrafya, felsefe, İngilizce ve diğer derslerden özel ders Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Diğer tüm derslerden de online birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

YKS ( TYT AYT YDT ) üniversite hazırlık ve LGS,  KPSS , DGS, ALES, YDS, SAT, IELTS, TOEFL kursu ve diğer kurslar Ataşehir etüt merkezlerinde her dönem verilmektedir.

Hızlı Paragraf Kursu Ataşehir

Paragraf kursu ilköğretim 5. sınıftan itibaren tüm öğrenciler tarafından alınabilmektedir. Hızlı paragraf kursu 5 haftada toplam 10 derste online birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Paragraf kursuna katılan adaylar sınavlarda zaman sorunu yaşamamaktadırlar. Hızlı paragraf kursuna katılan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Hızlı paragraf kursunun diğer tüm derslerdeki uzun paragraf sorularının çözümüne de katkısı olmaktadır.

Paragraf kursu adaya özel birebir olarak verilmektedir. LGS, YKS ( TYT AYT ), DGS, KPSS, ALES, KPSS ve diğer sınavlar için hızlı paragraf kursu sınava özel minik değişikliklerle verilmektedir. Paragraf çözme mantığını kavrayan aday sınavda soru tipleri değişse de zaman sorunu yaşamamakta ve paragraf sorularını 3 kata kadar daha hızlı çözebilmektedir.

Ataşehir etüt merkezleri iş ilanları ve diğer ayrıntılar için buradan irtibat kurabilirsiniz.

Etüt merkezimizde ilköğretim, lise ve diğer tüm öğrenciler için kurslarımız bulunmaktadır.

Özel ders sistemimize ve diğer ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz. Diğer merak ettiğiniz tüm konularla ilgili ayrıntılı bilgiyi eğitim danışmanımızdan alabilirsiniz.

Diğer kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Etüt Merkezleri İrtibat;

Ataşehir Etüt Merkezleri, Ataşehir Dershaneleri ve diğer kurslar için;

  • Whatsapp hattımızdan ve diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Formu Doldurduktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp