Autocad Kursu İstanbul

Autocad Kursu İstanbul

Autocad Kursu İstanbul

Autocad kursu İstanbul şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Autocad özel dersleri online yada yüz yüze eğitimle istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz.

Autocad kursu online eğitimle İstanbul Avrupa – Anadolu yakası, Kadıköy, Kartal, Ümraniye Kadıköy, Pendik,  , Maltepe , Tuzla , Şişli Üsküdar, Sultanbeyli , Beşiktaş , Avcılar, Gaziosmanpaşa, Esenler , Fatih, Sultanbeyli, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Arnavutköy, Ataşehir, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa , Çatalca, Çekmeköy, Esenyurt, Eyüpsultan, Güngören, Kağıthane , Küçükçekmece, Pendik, Sancaktepe , Sarıyer, Sultangazi, Şile, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerinde verilmektedir.

Autocad kursu online eğitimde profesyonel öğretmenler tarafından verilmektedir. Autocad kursu merkezimizde her dönem açılmaktadır.

Autocad  Özel Ders İstanbul

Autocad kursu şubemizde profesyonel eğitmenler tarafından her dönem online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Autucad 2 boyutlu tasarımlarda en çok kullanılan programdır. Profesyonelliğe ilk adım için mutlaka autocad öncelikle öğrenilmelidir. Autocad derslerine devam eden adaylar, temel resim kurallarını, çizim araçlarını, obje üretmeyi ve katman oluşturmayı öğrenmiş olurlar.

Autocad için 20 ders teorik ve 10 ders uygulama olmak üzere toplam 30 derste kurs tamamlanabilmektedir. Alt yapısı olan adaylar 10 – 16 yada 20 derste de kurslarını tamamlayabilirler.

Online Autocad Kursu

Autocad kursu İstanbul fiyatları ücretli / ücretsiz ders türüne göre değişiklik göstermektedir. Online sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Örnek ücretsiz dersten sonraki ödemeler haftalık görülen derse göre yapılabilmektedir.

Online ders ile yüz yüze dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online dersler 7/24 istediğiniz gün ve seanslarda kişiye özel birebir özel ders şeklinde alınabilmektedir. Teknik alt yapı sağlandığında online autocad derslerinden, yüz yüze derslere göre daha iyi verim alınabilmektedir.

İstanbul kurs merkezimizde ayrıca 3ds max, 3d modelleme, render ve solidworks kursu online yada yüz yüze eğitimle her dönem online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Online ders veren öğretmenler teknolojiyi en iyi şekilde kullanan öğretmenlerdir. Online derslerin verimli olması için ders alacak adayın sabit interneti, bilgisayar, kulaklık, mikrofon ve web kamerasının bulunması ders verimini arttırmaktadır.

Online Autocad Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Autocad Kursu Ankara Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

3D Max Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Autocad Kursu İstanbul Şubemizle İrtibat

Autocad dersleri için İstanbul şubemize;

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Autocad kursu için İstanbul şubemizle görüşmeden karar vermeyin !

Bilgi Formu 

     

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp