Autocad Kursu Kocaeli

Autocad Kursu Kocaeli

Autocad Kursu Kocaeli 

Autocad kursu Kocaeli şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Autocad özel dersleri online yada yüz yüze eğitimle istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz.

Autocad kursu online eğitimle İzmit, Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası, Karamürsel, Kandıra, Başiskele ve Kartepe ilçelerinde verilmektedir. Autocad özel dersler Kocaeli kurs merkezimizden yüz yüze eğitimle istediğiniz gün ve seanslarda alınabilmektedir.

Autocad  Özel Ders Kocaeli 

Autocad kursu İzmit şubemizde profesyonel eğitmenler tarafından her dönem online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Autucad 2 boyutlu tasarımlarda en çok kullanılan programdır. Profesyonelliğe ilk adım için mutlaka autocad öncelikle öğrenilmelidir. Autocad derslerine devam eden adaylar, temel resim kurallarını, çizim araçlarını, obje üretmeyi ve katman oluşturmayı öğrenmiş olurlar.

Autocad için 20 ders teorik ve 10 ders uygulama olmak üzere toplam 30 derste kurs tamamlanabilmektedir. Alt yapısı olan adaylar 10 – 16 yada 20 derste de kurslarını tamamlayabilirler.

Autocad Online Kurs Kocaeli

Autocad kursu online eğitimle Kocaeli şubemizde her dönem verilmektedir. Online ders ile yüz yüze dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online dersler 7/24 istediğiniz gün ve seanslarda kişiye özel birebir özel ders şeklinde alınabilmektedir. Teknik alt yapı sağlandığında online autocad derslerinden, yüz yüze derslere göre daha iyi verim alınabilmektedir. Online sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Kocaeli, İzmit ve Gebze kurs merkezimizde ayrıca 3ds max, 3d modelleme, render ve solidworks kursu online yada yüz yüze eğitimle her dönem online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Autocad Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

3D Max Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

3DS Max Kursu İzmit Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Autocad Kursu Kocaeli Şubemizle İrtibat

Autocad dersleri için İzmit Kocaeli şubemize;

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Autocad kursu için Kocaeli şubemizle görüşmeden karar vermeyin !

Bilgi Formu 

     

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp