Autocad Kursu

Autocad Kursu

Autocad Kursu

Autocad kursu alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Autocad dersleri online yada yüz yüze eğitimle birebir özel ders şeklinde adaya özel program oluşturularak verilmektedir. Autocad için özel dersleri online eğitimle istediğiniz il ve ilçeden alabilirsiniz.

Online autocad kursu ile yüz yüze kurs arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online kurslar adaya özel birebir özel ders şeklinde planlanmaktadır. Aday istediği gün ve seanslarda istediği kadar online birebir özel ders alabilmektedir. Online sistemimizi görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Autocad  Özel Ders 

Autocad kursu fiyatları ücretli / ücretsiz – alacağınız der türüne ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Autocad için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Örnek dersten sonra alınan autocad derslerinin ücretleri haftalık görülen özel derslere göre yapılabilmektedir.

Autucad 2 boyutlu tasarımlarda en çok kullanılan programdır. Profesyonelliğe ilk adım için mutlaka autocad öncelikle öğrenilmelidir. Autocad derslerine devam eden adaylar, temel resim kurallarını, çizim araçlarını, obje üretmeyi ve katman oluşturmayı öğrenmiş olurlar.

Autocad için 20 ders teorik ve 10 ders uygulama olmak üzere toplam 30 derste kurs tamamlanabilmektedir. Alt yapısı olan adaylar 10 – 16 yada 20 derste de kurslarını tamamlayabilirler.

Autocad Online Kurs Merkezi

Autocad kursu Ankara, İstanbul, Kadıköy, Bursa, İzmir, İzmit ve diğer tüm illerdeki online kurs merkezlerimizden verilmektedir.

Autocad için belirli illerde yüz yüze eğitimlerimiz de bulunmaktadır. Online derslere aday istediği gün ve seanslarda devam edebildiği için daha çok tercih edilmektedir. Online dersler zoom vb. programlar üzerinden ekran paylaşımıyla yapılmaktadır. Teknik alt yapı uygunsa online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.

Kurs merkezimizde ayrıca 3ds max, 3d modelleme, render, autocad, solidworks vb. tüm kurslar online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Kurs merkezimizde muhasebe, hızlı klavye, bilgisayar vb. birçok kurs online eğitimle verilmektedir.

3D Max Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Autocad Kursu – Kurs Merkezimiz

Autocad kursu için kurs merkezimize;

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp