Avcılar Matematik Özel Ders

Avcılar Matematik Özel Ders

Avcılar Matematik Özel Ders

Avcılar matematik özel ders olarak Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenleriyle çalışıyoruz. Okul takviye ve sınavlara hazırlık için birebir özel ders alabilirsiniz. İlköğretim, lise ve üniversite tüm adaylar matematik dersinden özel ders alabilirler. Matematik dersini online, kursta, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

Online dersler zoom vb. uygulamalar üzerinden sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. 

İlköğretim okul takviye, lise okul takviye ve LGS,  YKS ( TYT AYT )  DGS   ALES  YÖS KPSS vb. tüm sınavlar için matematik dersinden özel ders alabilirsiniz.

Avcılar özel ders matematik ücretleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders

Avcılar merkez ve ilçelerinde matematik dersinden özel ders almak isteyenler online yada yüz yüze birebir eğitim alabilirler.

Matematik özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir.

İlköğretim 1., 2., 3. ve 4. sınıf matematik derslerine deneyimli bay bayan sınıf öğretmenlerimiz girmektedir.

İlköğretim 5., 6., 7., ve 8. sınıf öğrencilerine ilköğretim matematik öğretmenlerimiz girmektedir.

LGS matematik derslerine yeni nesil soru tiplerine hakim alanında en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

lise 9. ,10., 11. ve 12. sınıf öğrencilerine deneyimli matematik ve geometri öğretmenlerimiz girmektedir.

TYT AYT kursuna üniversite sınavlarında en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

DGS, ALES , KPSS, YÖS, SAT vb. sınavlara bu sınavlara yıllarca öğrenci hazırlamış en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

Online Matematik Dersi

Avcılar matematik özel ders olarak alanının en iyisi olan matematik öğretmenlerimizle  online yada yüz yüze eğitim vermekteyiz.

Avcılar ve tüm ilçelerinde online birebir matematik dersi vermekteyiz. Online matematik derslerini istediğiniz gün ve seanslarda alanının en iyisi olan matematik öğretmenlerimizden alabilirsiniz. Online derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Online yada yüz yüze matematik derslerinin daha verimli bir şekilde işlenmesi için 40 dk. ders, 10 dk. ara 40 dakika ders şeklinde dersler işlenmektedir.

Özel derslere memnun olduğunuz sürece devam edebilir, istediğiniz zaman derslere ara verebilirsiniz.

Avcılar özel ders olarak tüm branşlarda alanının en iyisi olan öğretmenlerle çalışıyoruz. Öğretmenle öğrencinin frekanslarının uyuşmadığı zamanlarda öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Özel ders ödemelerini haftalık gördüğünüz derse göre yapabilirsiniz.

İlköğretim lise ve üniversite tüm adaylar için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Neden Matematik Özel Ders ?

Matematik dersi iyi olan öğrencilerin kendilerine olan özgüvenleri daha yüksektir. Matematik dersi çok iyi olup diğer dersleri çok kötü olan öğrenciye genellikle rastlayamazsınız. Matematik dersi MEB ve ÖSYM ‘nin yaptığı sınavlarda en yüksek puan getirisi olan derslerin başında gelmektedir. İlköğretim 1. sınıftan itibaren matematik alt yapısı güçlü olan öğrenciler hayata daha pozitif bakmaktadırlar. Matematik öğrencinin öğrenim hayatı boyunca sonrasında memurluk ve uzmanlık kadrolarına yerleşirken sürekli adayın karşısına çıkmaktadır.

Avcılar Matematik Özel Ders Şubemizle İrtibat

Matematik dersinden özel dersi online yada yüz yüze eğitimle istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz.

Avcılar matematik özel ders için kurs merkezimize;

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

 Whatsapp  hattımızdan mesaj gönderebilir yada aşağıda yer alan ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Online Özel Ders  Ayrıntılı Bilgiye  Buradan  Ulaşabilirsiniz.

 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp