Balıkesir Dershaneleri

Balıkesir Dershaneleri

Balıkesir Dershaneleri – XYZ AKADEMİ

Balıkesir dershaneleri ve etüt merkezleri olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz.  İlköğretim, lise, üniversite ve diğer tüm öğrenciler için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel dersler MEB ve ÖSYM müfredatına göre anlatılmaktadır. Kursumuzda matematik, Türkçe, İngilizce, fizik, kimya ve diğer istediğiniz derslerden özel ders verilmektedir. Özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Balıkesir, Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk KPSS DGS ALES YKS LGS dershaneleri ve etüt merkezleri için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

XYZ Akademi olarak Balıkesir ve ilçelerinde tüm derslerden özel ders veriyoruz. Özel dersler istenilen gün ve seanslarda alınabilmektedir. Sınavlara hazırlık, okul takviye ve diğer hedefleriniz için birebir özel  ders alabilirsiniz.

” Balıkesir dershane ” arayanlar için XYZ Akademi en iyi alternatiflerden birisidir.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), MSÜ, YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YDS, YÖKDİL kursu ve diğer kurslar Balıkesir şubemizde her dönem verilmektedir.

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Online ve Yüz Yüze Eğitim…

Balıkesir en iyi üniversite hazırlık dershaneleri 2020, 2021, 2022…  hangisi merak ediyorsanız. ücretsiz örnek derslerimize katılabilir sonrasında karar verebilirsiniz.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. XYZ Akademi olarak en az 10 yıllık özel ders tecrübesi olan öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Balıkesir Dershane ve Etüt Merkezi Fiyatları 2020, 2021, 2022…  Balıkesir ve ilçelerinde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online birebir özel derslerde ücretler çok daha uygun olmaktadır.

Balıkesir dershane önerisi 2020, 2021, 2022… XYZ Akademi olarak ilkokul 1. sınıftan üniversite mezunlarına kadar tüm adaylar için kurs ve özel ders veriyoruz. İstediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Balıkesir en iyi dershaneler sıralaması 2020, 2021, 2022… hangisi ? Merak ediyorsanız online birebir ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

Balıkesir KPSS DGS ALES YKS LGS dershaneleri olarak matematik, Türkçe ve diğer derslerden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders veriyoruz.

İlköğretim öğrencileri için okuma yazma, temel matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Ortaokul öğrencileri için Türkçe, matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz branşında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Lise öğrencileri için Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, İngilizce, Almanca, felsefe e diğer  derslerden özel ders verilmektedir.

Üniversite öğrencileri için KPSS, DGS, ALES, YDS, YÖKDİL kursları ve diğer kurslar branşında uzman akademik kadromuz tarafından verilmektedir.

Neden XYZ Akademi ?

Balıkesir KPSS DGS ALES YKS LGS YKS dershaneleri en iyisi…. XYZ Akademi.

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden online ve yüz yüze ders alabilirsiniz.

Ücretsiz örnek dersten sonra derslerinizi başlatıyoruz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Özel dersleri online yada evinizde alabilirsiniz.

Türkiye geneli LGS YKS ve diğer deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz.

Öğrenci ve velilerle sözleşme imzalanmaz.

İlköğretim, lise, üniversite ve diğer öğrenciler için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel dersi aldıktan sonra ödemelerinizi haftalık olarak yapabilirsiniz.

Dersler bittikten sonra da kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

Online özel ders ve diğer kurslar için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Dershaneleri – XYZ Akademi İrtibat;

Balıkesir dershaneleri, etüt merkezleri ve diğer kurslar İçin;

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp