Bilgisayarlı Muhasebe Kursu İzmit

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu İzmit

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu İzmit

Bilgisayarlı muhasebe kursu İzmit Kocaeli şubemizde deneyimli muhasebe öğretmenleri tarafından verilmektedir. Muhasebe kursu şubemizde ön muhasebe, genel muhasebe ve bilgisayarlı muhasebe kursu olarak verilmektedir. Online ve yüz yüze birebir özel ders şeklinde muhasebe kursu veriyoruz.

Muhasebe kursumuz birebir özel ders şeklinde verildiği için istenilen gün ve seanslarda adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir.

Ön muhasebe kursu İzmit Kocaeli şubemizde kurs merkezimizde birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Alt yapısı olmayan adaylar ön muhasebe kursunu 16 derste tamamlayabilmektedirler.

Genel muhasebe kursu İzmit Kocaeli şubemizde yine 16 derste verilmektedir. Muhasebe alt yapısı olan adaylar için toplam 20 derste ön muhasebe ve genel muhasebe eğitimi tamamlanmaktadır. Muhasebe kursu yüz yüze birebir ve online birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Bilgisayarlı muhasebe kursu İzmit Kocaeli  Gölcük, Derince, Yahya Kaptan, Başiskele, Kartepe, Kandıra, Karamürsel, Gebze, Körfez, Darıca ve Çayırova şubelerimizde her dönem verilmektedir. Güncel muhasebe programlarını en pratik bir şekilde öğrenebilmeniz için adaya özel birebir özel ders şeklinde program oluşturulmaktadır.

Bilgisayarlı muhasebe kursu istenilen programın içeriğine göre 16 – 20 – 24  yada 30 derste verilmektedir. En hızlı bir şekilde muhasebe programlarını öğrenmek isteyen adaylar için alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

İsteyen adaylar için üniversite onaylı e devletten gözüken muhasebe sertifikası programlarımız da bulunmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik kursu, İngilizce kursu, Muhasebe, Bilgisayar kursu, On Parmak Klavye, Autocad, 3d max ve diğer kurslar İzmit Kocaeli şubemizde verilmektedir.

Bilsem kursu, LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YÖS kursu ve diğer kurslar İzmit Kocaeli şubemizde en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe, İngilizce, Almanca özel ders ve diğer derslerden birebir özel ders İzmit Kocaeli şubemizde verilmektedir.

Muhasebe Kursu özel Ders Sistemimiz

Bilgisayarlı muhasebe kursu İzmit Kocaeli şubemizde kursta birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Özel derslerin birebir olarak yapılmasını öneriyoruz. İsteyen adaylar arkadaşlarıyla  birlikte grup oluşturarak muhasebe eğitimi alabilirler. Gruplarla muhasebe eğitiminde ders saatleri birebir derslere göre daha fazla olmaktadır.

Muhasebe kursu fiyatları İzmit Kocaeli şubemizde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online muhasebe eğitimlerinde fiyatlarda farklılıklar olmaktadır.

Bilgisayarlı muhasebe kursu İzmit Kocaeli şubemizde online ve yüz yüze eğitimle en iyi muhasebe öğretmenleri tarafından verilmektedir

Özel derslerde 1 ders saati 40 dakika olarak belirlenmiştir.

Aynı seansta 40 dk. + 40 dk. 2 ders yapılmaktadır.

Aday derslere memnun olduğu sürece devam etmektedir.

Yüz yüze derslerde ders ücretleri taksitlendirilerek ödenebilmektedir.

Online birebir muhasebe kursu ücretleri haftalık olarak ödenebilmektedir.

Özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebildiğinizi göreceksiniz.

İzmit özel ders ve diğer kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi  buradan  alabilirsiniz.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu İzmit Kocaeli Şubemize İrtibat

Muhasebe Kursu ve Diğer Kurslar  İçin İzmit Kocaeli Şubemize;

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whastapp  hattımızdan ve diğer iletişim kanallarından etüt merkezimize ulaşabilirsiniz.

İsterseniz aşağıdaki ön kayıt formunu doldurun. Form bize ulaştıktan sonra sizi arayıp bilgilendirelim.

Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp