Burdur Özel Ders

Burdur Özel Ders

Burdur Özel Ders

Burdur şubemizde özel ders Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Özel dersler online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. Tüm öğrenciler için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır. Kesintisiz eğitim için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz.

Burdur ve ilçelerinde özel ders için tüm branşlarda evlerinize öğretmen de gönderebiliriz.

Bilsem, LGS, YKS, TYT, AYT, YDT, DGS, ALES, KPSS, YDS, YÖS, SAT ve YÖKDİL kursu Burdur şubemizde her dönem açılmaktadır.

Hızlı paragraf, hızlı okuma, hızlı klavye, matematik, fizik ve İngilizce kursu Burdur şubemizde kişiye özel program oluşturularak verilmektedir.

Okuma yazma ve temel matematik kursu Burdur şubemizde 1. ve 2. sınıf öğrencileri için deneyimli sınıf öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Matematik, fizik ve İngilizce özel ders fiyatları Burdur, Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova diğer yakın ilçelerde online yada yüz yüze eğitimde farklılıklar göstermektedir. Özel ders fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi bize ulaştığınızda verilecektir.

Burdur özel ders arayanlar için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Zaman en değerli hazinedir. Özel derste aday sadece eksik olduğu konuları birebir tamamlama imkanı bulduğu için zaman kendisine kalır.

Burdur Özel Ders Almak İsteyenler

Burdur ve ilçelerinde alanının en iyisi olan öğretmenlerle çalışıyoruz. İlköğretim, lise ve üniversite tüm öğrenciler için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

İlköğretim 1., 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için Burdur şubemizde online yada evde birebir ders alternatifi bulunmaktadır.

5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrencileri için LGS hazırlık kursu Burdur şubemizde verilmektedir.

9. , 10. ,11. ve 12. sınıf öğrencileri için okul takviye ve YKS ( TYT AYT YDT ) online yada evde kişiye özel özel ders çalışmalarımız bulunmaktadır.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) ,YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, IELTS, TOEFL kursu Burdur ve ilçelerinde online  yada yüz yüze eğitim olarak verilmektedir.

Burdur özel ders büroları tüm ilçelerimizde yer almaktadır.

Özel Ders Sistemimiz

Burdur ve ilçelerinde online birebir dersler Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Aynı seansta 2 ders yapılmaktadır. Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak verilmektedir. Online ders anlatan öğretmenlerimiz derslerin daha verimli olması için mutlaka grafik tablet kullanmaktadırlar. Sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Kimler Kursumuzdan Ders Alabilir ?

Tüm adaylar ve tüm sınavlar için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

1. , 2. , 3. , 4 . , 5. , 6. , 7. ve 8. sınıfta okuyanlar için okul takviye, LGS hazırlık kursu Burdur şubemizde verilmektedir.

9. , 10. , 11.  ve 12. sınıfta bulunanlar için okul takviye, YKS, TYT, AYT, YDT, YÖS, SAT, KPSS ve DHBT kursu.

Ön lisans öğrencileri ve mezunları için DGS , KPSS, EKPSS ve DHBT kursu.

Lisans adayları ve mezunlar için  KPSS, ALES, YDS, YÖK DİL,  IELTS, TOEFL, AÖF ve DHBT kurslarımız ve tüm istediğiniz derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Online özel ders ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Burdur Özel Ders – Kursumuzla İrtibat

Özel ders talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Burdur ve tüm ilçelerinde tüm adaylar için tüm derslerden online yada evinizde birebir ders veriyoruz.

İstediğiniz İl ve İlçeden yüz yüze yada online özel ders alabilirsiniz.

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Burdur özel ders ilanları  için ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp