Denizli Dershaneleri

Denizli Dershaneleri

Denizli Dershaneleri – XYZ AKADEMİ

Denizli dershaneleri ve etüt merkezleri olarak tüm öğrencilere kurs ve özel ders veriyoruz. Kurs merkezimizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. İlköğretim, lise ve üniversite öğrencileri için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel dersler MEB ve ÖSYM müfredatına göre anlatılmaktadır. Kursumuzdan istediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz. Matematik, Türkçe, fizik, kimya ve diğer derslerden özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Denizli, Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas KPSS, DGS, ALES, YKS, LGS dershaneleri ve etüt merkezleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

XYZ Akademi olarak Denizli ve ilçelerinde tüm derslerden özel ders veriyoruz. Özel dersler ve diğer kurslar istenilen gün ve seanslarda alınabilmektedir. Sınavlara hazırlık, okul takviye yada diğer farklı amaçlar için birebir özel ders alabilirsiniz.

” Denizli dershane ” arayanlar için XYZ Akademi en iyi alternatiflerden birisidir.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), MSÜ, YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YDS,  YÖKDİL kursu ve diğer kurslar Denizli şubemizde her dönem verilmektedir.

Denizli dershaneleri ortaokul lise ve üniversite düzeyinde öğrenciler için kurs ve özel ders vermektedir.

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Ücretsiz online örnek dersten sonra derslerinizi planlıyoruz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

Dersler başladıktan sonra da öğretmen değiştirme hakkınız bulunmaktadır.

Birebir özel ders aldıktan sonra hedeflerinizi çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Özel ders aldıktan sonra sınav başvuru, tercih ve diğer konularda rehberlik için kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Online ve Yüz Yüze Dersler

Denizli en iyi üniversite hazırlık dershaneleri 2020, 2021, 2022…  hangisi merak ediyorsanız. ücretsiz örnek derslerimize katılabilir sonrasında karar verebilirsiniz.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. XYZ Akademi olarak en az 10 yıllık özel ders tecrübesi olan öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Denizli Dershane ve etüt merkezleri Fiyatları 2021, 2022…  Denizli ve ilçelerinde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online birebir özel derslerde ücretler çok daha uygun olmaktadır.

Yaz tatilinde dershane fiyatları için kursumuzla irtibat kurabilirsiniz. Kursumuzda yaz tatilinde online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Denizli dershane önerisi 2021, 2022… XYZ Akademi olarak ilkokul, ortaokul, lise, üniversite ve diğer adaylar için kurs ve özel ders veriyoruz. İstediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Denizli’deki en iyi dershaneler sıralaması 2021, 2022… hangisi ? Merak ediyorsanız online birebir ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

Denizli KPSS DGS ALES YDS LGS YKS dershaneleri olarak matematik, Türkçe ve diğer tüm derslerden  istediğiniz gün ve seanslarda özel ders veriyoruz.

İlköğretim öğrencileri  ve diğer yetişkin adaylar için okuma yazma, temel matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Ortaokul öğrencileri için Türkçe, matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz branşında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Lise öğrencileri için Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, İngilizce, Almanca, felsefe ve diğer derslerden özel ders verilmektedir.

Üniversite öğrencileri için KPSS, DGS, ALES, YDS, YÖKDİL kursları ve diğer kurslar branşında uzman akademik kadromuz tarafından verilmektedir.

Neden XYZ Akademi ?

Denizli dershaneleri ve etüt merkezleri en iyisi…. XYZ Akademi.

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden online ve yüz yüze ders alabilirsiniz.

Özel dersleri online ve yüz yüze eğitimle alınabilmektedir.

Birebir dersler evinizde, kursta yada diğer istediğiniz yerlerde alınabilmektedir.

Türkiye geneli LGS, YKS ve diğer deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz.

Öğrenci ve velilerle sözleşme imzalanmaz.

İlköğretim, lise, üniversite ve diğer tüm adaylar için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel dersi aldıktan sonra ödemelerinizi haftalık olarak yapabilirsiniz.

Online özel ders ve diğer kurslar için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Denizli Dershaneleri – XYZ Akademi İrtibat;

Denizli Dershaneleri  İçin;

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun. Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp