DGS Kurs Fiyatları

DGS Kurs Fiyatları

DGS Kurs Fiyatları

DGS kurs fiyatları online yada yüz yüze eğitimde farklılıklar göstermektedir. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına, online birebir özel ders alarak, eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Online birebir özel ders ücretleri yüz yüze birebir ders ücretlerinden çok daha uygun olmaktadır.

Kesintisiz bir eğitim için online DGS kursu almanızı öneriyoruz.

Online birebir özel ders şeklinde yapılan DGS eğitiminde başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır. DGS derslerinde alanında uzman Türkiye’nin en iyi DGS öğretmenleri girmektedir.

DGS online dershane için kurs fiyatları öğrencinin alt yapısına ve hedeflerine göre değişkenlik göstermektedir.

DGS’de %100 başarı için adayın alt yapısını ve hedeflerini dikkate alarak adaya özel kurs programı oluşturuyoruz.

Ücretsiz DGS Kursu

DGS kurs fiyatları online eğitimde çok daha uygundur. DGS için online  birebir  özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz.

Online sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Tamamen ücretsiz DGS kursumuz bulunmamaktadır. Adaya özel program oluşturarak adayın istediği üniversite ve bölümü ilk yılında kazanmasını hedefliyoruz.

Sadece eksik olduğunuz derslerden ve istediğiniz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerini daha hızlı bir şekilde gideren adaylar istedikleri hedeflere ilk yıllarında ulaşabilmektedirler.

Online DGS kursunda alanının en iyisi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden ders alabilirsiniz.

Online derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. DGS online dersler 40 dk ders 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Aday derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir. Adayla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır.

DGS Özel Ders Önerimiz

DGS kurs fiyatları için ayrıntılı bilgi kursumuzla irtibat kurduğunuzda verilecektir.

DGS’de 60 Türkçe ve 60 matematik sorusu sorulmaktadır.  Sayısal  ve EA puan türünden sınava girecek adaylar için 35 matematik ve 35 Türkçe netinin yapılması genellikle yeterli olmaktadır. Sınava sözel bölümden girecek adaylar için 20 matematik 40 Türkçe neti genellikle yeterli olmaktadır.  Adalet bölümünden hukuk kazanmak isteyen adaylar Matematikten 50 ve yine Türkçeden 50 soru yapmayı hedeflemelidirler.

DGS Türkçe için 10 derslik hızlı paragraf ve 10 derslik sözel mantık kursumuz bulunmaktadır.

Hızlı paragraf kursuna katılan adayların paragraf sorusu çözme hızları yaklaşık 3 kat artmaktadır. Paragraf kursunun matematik dersindeki, uzun yeni nesil soruların çözümüne de katkısı olmaktadır.

DGS matematik için adayın seviyesine ve hedeflerine göre 20 – 30 – 50 -60 yada 70 derslik özel ders paketleri oluşturuyoruz.

DGS Kurs Fiyatları İçin Şubemizle İrtibat

DGS kursu online ve yüz yüze eğitimle en uygun ücretlerle verilmektedir.

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Online DGS kursu ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

DGS kurs fiyatları için ayrıntılı bilgi kursumuzu aradığınızda verilecektir.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp