DGS Kursu Fethiye

DGS Kursu Fethiye

DGS Kursu Fethiye

DGS kursu Fethiye Muğla şubemizde sınıf kursu ve birebir özel ders şeklinde verilmektedir. DGS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi matematik ve Türkçe öğretmenleri girmektedir.

Fethiye şubemizde DGS, ALES, YDS, DHBT, KPSS, EKPSS, SAT, YÖS, LGS ve YKS kursu alanının en iyisi olan öğretmenlerle sınıf kursu yada özel ders olarak verilmektedir.

DGS için sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde gidererek istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz. DGS kolay ve pratik bir sınavdır. Düzenli bir çalışmayla ilk yılınızda DGS ile hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. DGS özel ders öğretmenlerimiz aynı zamanda adayın DGS için eğitim koçluğunu da yapmaktadır. Birebir özel derslerde DGS başarı ve memnuniyet oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

DGS için online birebir özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

DGS İçin Özel Ders – Fethiye

Fethiye şubemizde DGS kursu için  normal yada online özel dersler istediğiniz gün ve seanslardaverilmektedri. Online Özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online derslerle normal dersler arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

DGS adayları için farklı yayınlardan online DGS deneme sınavları düzenleyerek adayın durumunu sürekli takip ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. DGS için yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

DGS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

DGS  Özel Ders Önerisi

Fethiye şubemizde DGS kursu için özel dersleri alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz vermektedir.

DGS Türkçe dersi için 10 saatlik birebir hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylarımızın paragraf çözme hızlarının yaklaşık 3 katına çıktığı ve neredeyse paragraf sorusu kaçırmayacak seviyeye geldikleri görülmüştür. DGS paragraf kursuna katılan adayların matematikteki uzun paragraf sorularını daha rahat anladıkları için matematik sorularını da daha rahat çözebildikleri görülmüştür.

İsteyen adaylar Türkçe sözel mantık sorularını daha kolay yapabilmek için 10 derslik sözel mantık özel ders paketini alabilirler.

DGS matematik için adayın alt yapısına ve hedeflerine göre 20 – 30 -40 yada 50 saatlik birebir özel ders alınabilir.

Birebir özel ders alarak sınava hazırlanan adaylarımızda kazanma oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

DGS Sınıf Kursu

DGS için hafta sonu ve hafta içi  sınıf kurslarımız bulunmaktadır. DGS adaylarının seviyeleri arasında fark yoksa sınıf kurslarını tercih edebilirler.

Genellikle DGS adaylarının seviyeleri arasında ciddi farklılıklar olabilmektedir. Seviyeler arsında fark varsa ve adayın özel hedefleri bulunuyorsa sınava özel ders alarak hazırlanılmasını tavsiye ediyoruz.

DGS için Sanal Sınıf Kurslarımızda Bulunmaktadır. Birebir özel ders almaya devam ederken DGS sanal sınıf canlı derslerimizi de takip edebilirsiniz. Sanal sınıflarda normal sınıf kurslarımızdaki aynı program uygulanmaktadır.

Sınıf kurslarımızın kurs programıyla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

DGS Kursu Fethiye Şubemizle İrtibat

DGS kursu için Fethiye şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan şubemize ulaşabilirsiniz.

DGS bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

DGS Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp