iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

DGS Kursu Gebze

DGS Kursu Gebze

DGS Kursu Gebze

DGS kursu Gebze şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. DGS derslerine alanında uzman Gebze’nin en iyi öğretmenleri girmektedir.  DGS adayının ilk yılında istediği bölümü kazanmasını hedefliyoruz. DGS adayı için sınıf kursu yararlı ise sınıf kursuna, özel ders yararlı ise özel ders alarak sınava hazırlanmasını tavsiye ediyoruz.

DGS’de 0,5 net kuralı devam etmektedir. Matematik ve Türkçe dersinden 0,5 net yapamayan DGS adaylarının DGS Puanı hesaplanmamaktadır. Her yıl on binlerce DGS adayının bu nedenle puanı hesaplanmamaktadır. DGS için sınıf kursu fiyatına yakın fiyatlarla sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan özel ders alarak hedefinizi ilk yılınızda gerçekleştirebilirsiniz.

Birebir özel ders alarak DGS’ye hazırlanan öğrencilerimizde kazanma oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Gebze şubemizde DGS eğitimi, sınıf kursu ve özel ders şeklinde her dönem verilmektedir. DGS özel dersleri Gebze şubemizden birebir, ikili , üçlü veya minik gruplarla alabilirsiniz. Kimsenin Sizi derste yavaşlatmasını istemiyorsanız birebir özel ders alarak DGS’ye hazırlanabilirsiniz.

DGS için Online Özel Ders

DGS kursu için Gebze şubemizde online özel ders alternatifi de bulunmaktadır. Sağlık nedenlerinden dolayı online özel derslere her geçen gün talep artmaktadır. Online derslerle normal dersler arasında verimlilik bakımından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online derslerde adayın seviyesine göre tüm konular birebir anlatılmaktadır. Online derslerde adayın dokümanları taranmakta ve çözemediği sorualr birebir çözülmektedir. Online derslerde dokümanlar dijital ortama yüklendiği için sorulara ulaşmak ve online soruları çözmek daha kolay olmaktadır.

Online DGS derslerimizi daha yakından görmeniz için ilk online dersten ücret almıyoruz.

Kocaeli Gebze’de online derslere başlayıp memnun olmayan DGS adayımız neredeyse bulunmamaktadır.

Online dersimizi denemeden karar vermeyin !

Gebze Şubemizde DGS Sınıf Kursu ve Özel Ders

DGS sınıf kursu fiyatları Gebze ilçesinde 2 – 4  bin lira arasındadır. DGS için ayırdığınız bu bütçeyi sınıf kurslarında yada DGS için birebir özel ders alarak değerlendirebilirsiniz. DGS adayını hangisi daha hızlı hedefe ulaştıracaksa o kurs şeklini tercih etmelidir. Sadece ücrete bakılarak karar verilmemelidir. Birebir özel ders alarak DGS’ye hazırlanan adaylara özel program uygulayarak %100 kazanmaları için için birlikte çalışıyoruz.

DGS adayları arasında ciddi seviye farklılıkları olabilmektedir. Sınıf kursu fiyatına sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Eğitim koçları DGS adayı ile haftalık düzenli olarak görüşerek, deneme sınavlarını takip ediyor ve ödev takibi yapıyor.

 •  DGS özel derslerde başarı oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Sayısal bölümleri tercih edecek DGS adayları İçin 

Günde 20 tane Türkçe paragraf sorusu çözerek, Türkçeden rahatlıkla 30 ve üzerinde net yapabilirsiniz. Matematik dersinden de 20 -30 – 40 yada 50 saat birebir özel ders alan adaylar, kolaylıkla 30 ve üzerinde net yapabilirler.  DGS’de bir çok mühendislik ve diğer bölüm hedefleri için bu netler yeterli olmaktadır.

DGS için çok daha yüksek net hedefleyen adaylar, daha fazla birebir özel ders alarak eksiklerini daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirler.

Sözel ve EA bölümleri tercih edecek DGS adayları İçin 

Her gün ortalama 30 -40  tane Türkçe paragraf  sorusu çözülebilir. DGS için 10 derslik hızlı paragraf  ve  10 derslik  sözel mantık özel ders paketlerimiz bulunmaktadır. Matematikten kaç net gerekiyorsa adaya özel 20 – 30 yada 40 ders saati matematik dersinden birebir özel ders alınabilir.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.

Gebze şubemizdeki DGS sınıf kursu ve özel derslerle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

DGS Kursu Öğretmenleri

DGS derslerine branşında uzman DGS tecrübesi olan Gebze’nin en iyi matematik öğretmenleri girmektedir.

DGS Türkçe ve sözel mantık derslerine Gebze şubemizde alanının en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

DGS kursu için bizimle görüşmeden karar vermeyin.  Size özel program oluşturalım. Sizi ilk yılınızda kazandıralım.

DGS Rehberlik ve diğer tüm ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz

DGS Kursu Gebze – İletişim

DGS Kursu Gebze Şubemize ;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp   hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

DGS Bilgi Formu

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp