iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

DGS Kursu Isparta

DGS Kursu Isparta

DGS Kursu Isparta

DGS kursu Isparta şubemizde  sınıf kursu ve birebir özel ders şeklinde verilmektedir. DGS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir.

Isparta şubemizde DGS, ALES, YDS, DHBT, KPSS, EKPSS, SAT, YÖS, LGS ve YKS ( TYT AYT YDT )  kursu alanının en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir.

DGS için sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde gidererek istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz. DGS kolay ve pratik bir sınavdır. Düzenli bir çalışmayla ilk yılınızda DGS ile  istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

DGS adaylarının seviyeleri arasında ciddi seviye farklılıkları olabilmektedir. DGS için yüksek puan hedefi olan öğrenciler, sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak çok daha hızlı bir şekilde eksiklerini giderebilirler.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. DGS özel ders öğretmenlerimiz aynı zamanda adayın DGS için eğitim koçluğunu da yapmaktadır. Birebir özel derslerde DGS başarı ve memnuniyet oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

DGS için online birebir özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online DGS Kursu

Isparta şubemizde DGS kursu için  normal yada online özel dersler istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.  Online Özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online derslerle normal dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

DGS adayları için farklı yayınlardan online DGS deneme sınavları düzenleyerek DGS adayının durumunu sürekli takip ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. DGS için yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Online DGS özel ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için, ilk DGS online örnek dersten ücret almıyoruz.

DGS için online eğitim koçluğu hizmetimiz de bulunmaktadır. Online eğitim koçları adayın hedeflerine ulaşabilmesi için haftalık düzenli bir şekilde görüşerek adayı motive etmekte ve  ödev vermektedir.

DGS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

DGS  Özel Ders Önerisi

Isparta şubemizde DGS kursu için özel dersleri, alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz vermektedir.

DGS Türkçe dersi için 10 saatlik birebir hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylarımızın paragraf çözme hızlarının yaklaşık 3 katına çıktığı ve neredeyse paragraf sorusu kaçırmayacak seviyeye geldikleri görülmüştür. DGS paragraf kursuna katılan adayların, matematik dersindeki  uzun paragraf sorularını da daha rahat çözebildikleri görülmüştür.

İsteyen adaylar, Türkçe sözel mantık sorularını daha kolay ve hızlı çözebilmek  için 10 derslik sözel mantık paketimizi alabilirler.

DGS için matematik dersinden,  adayın alt yapısına ve hedeflerine göre  10- 20 – 30 -40 yada 50 saatlik birebir özel ders alınabilir.

DGS adayları toplamda ortalama 50 -60 saatlik birebir özel ders aldıklarında rahatlıkla tüm konuları bitirip istedikleri hedeflere rahatlıkla ulaşabilirler.

Birebir özel ders alarak sınava hazırlanan adaylarımızda kazanma oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

DGS Sınıf Kursu Isparta

DGS için hafta sonu ve hafta içi  sınıf kurslarımız bulunmaktadır. DGS adaylarının seviyeleri arasında fark yoksa sınıf kurslarımızı tercih edebilirler.

Genellikle DGS adaylarının seviyeleri arasında ciddi farklılıklar olabilmektedir. Seviyeler arsında fark varsa ve adayın özel hedefleri bulunuyorsa sınava özel ders alarak hazırlanılmasını tavsiye ediyoruz.

DGS için sanal sınıf kurslarımızda bulunmaktadır. Birebir özel ders almaya devam ederken DGS sanal sınıf canlı derslerimizi de takip edebilirsiniz. Sanal sınıflarda normal sınıf kurslarımızdaki  programın aynısı uygulanmaktadır.

Online DGS Kursu İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ales Kursu Isparta Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu Isparta Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Isparta  Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

DGS Kursu Isparta Şubemizle İrtibat

DGS kursu için Isparta şubemize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  •  Whatsapp hattımızdan şubemize ulaşabilirsiniz.

İsterseniz DGS Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

DGS Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp