DGS Ne Zaman 2021 ?

DGS Ne Zaman 2021 ?

DGS önlisans adayları için her yıl yapılmaktadır. DGS 2019 yılında 30 Haziran tarihinde, 2020 yılında ise  09 Ağustos tarihinde uygulandı. 2021 DGS tarihi ÖSYM sınav takviminde çok yakında yayınlanacaktır.   

DGS ne zaman 2021 ?

Bu sorunun cevabı çok kısa bir süre içerisinde 2021 ÖSYM sınav takviminin açıklanmasıyla belli olacak.

2021 DGS için çalışmalara şimdiden başlanmalıdır. DGS her yıl ÖSYM tarafından yapılmaktadır. Normal dönemlerde DGS genellikle Haziran ayının son haftasında yada Temmuz ayının ilk haftasında uygulanmaktadır.

2021 DGS Ne Zaman ? 

2021 DGS dikey geçiş sınavının Temmuz ayında yapılacağını tahmin ediyoruz.

Özel durumlar devam ederse geçen yıl olduğu gibi sınav Ağustos ayında da yapılabilir.

DGS her yıl zorlaşmaktadır. DGS çalışıldığı takdirde herkesin başarılı olabileceği bir sınavdır.

2021 DGS Ne Zaman Yapılacak ?

DGS tarihi belli olunca sayfamız güncellenecektir.

Kursumuzda DGS için adaya özel kurs programı oluşturulmaktadır. DGS adayının %100 hedefine ulaşması için minik özel ders paketleri oluşturuyoruz.

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir online yada yüz yüze özel ders alarak DGS’den istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

DGS Özel Ders Önerimiz

DGS için her dönem online yada yüz yüze kurslarımız bulunmaktadır. DGS’ye birebir özel ders şeklinde hazırlanan adayların hedefe ulaşma ihtimaller çok daha yüksek olmaktadır. DGS sınıf kursları genellikle verimli olamamaktadır. DGS sınıf kurslarında adayların seviyeleri arasında farklılıklar bulunabildiği için sınıf kurslarından istenilen verim alınamamaktadır. DGS için yaklaşık sınıf kursu fiyatlarına birebir özel ders alarak hazırlanılmasını öneriyoruz.

2021 DGS Ne Zaman ? DGS sınav tarihinin çok yakında açıklanması bekleniyor.

DGS Türkçe için 10 derslik hızlı paragraf ve 10 derslik sözel mantık özel ders paketlerimiz bulunmaktadır. DGS’de dilbilgisinden soru sorulmamaktadır. Hızlı paragraf kursumuza katılan adaylar DGS’de zaman sorunu yaşamamaktadır. Hızlı paragraf kursu 5 haftada toplam 10 derste verilmektedir. Paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır.

DGS Matematik için adayın seviyesine ve hedeflerine göre 20 – 30 – 40 yada 50 derslik birebir özel ders paketlerimiz bulunmaktadır. DGS derslerimize istediğiniz il ve ilçeden katılabilirsiniz.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Kesintisiz ve etkili bir DGS eğitimi için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz.

DGS ne zaman 2021 ? ayrıntılı bilgi kurs merkezimiz tarafından Sizlere verilecektir.

DGS kursu ayrıntılı bilgiye buradan  ulaşabilirsiniz.

DGS Kurs Merkezimizle İrtibat ;

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp