iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

EKPSS Kursu Gebze

EKPSS Kursu Gebze

EKPSS Kursu Gebze

EKPSS kursu İzmit Gebze ilçemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. EKPSS derslerine en az 15 yıllık KPSS tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi branş öğretmenleri girmektedir.

EKPSS için birebir özel ders alabilirsiniz.

EKPSS için uzaktan eğitim online özel ders alabilirsiniz.

EKPSS çiftli yıllarda – Nisan – ayında yapılmaktadır.

2020 EKPSS Covid-19 Nedeni İle 11 Ekim 2020 Tarihinde Yapılacaktır.

EKPSS Kursu Gebze 

EKPSS ile istediğiniz yere atanabilmek için 85 ve üzerinde puan almanızı öneriyoruz. EKPSS’de başarılı olabilmek için diğer adayların yapmadığı farklı bir şey yapmanızı tavsiye ediyoruz.

EKPSS’den birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı giderebilirsiniz. Sadece eksik olduğunuz ders ve konulardan birebir özel ders alarak sınıf kursu fiyatına ekpss özel ders alarak istediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz.

Kısaca EKPSS

EKPSS’de normal KPSS’nin yarısı kadar soru sorulmaktadır. EKPSS tüm il merkezlerinde yapılmaktadır.

EKPSS kursu, kursumuzda sınıf ortamında yada özel ders şeklinde verilmektedir. Uzaktan eğitim ile online birebir özel ders şeklinde de EKPSS kursumuz bulunmaktadır.

EKPSS ‘de bütün soruların puan değeri yaklaşık aynıdır. Türkçe 15, Matematik 15 , Tarih 13, Coğrafya 5 , Vatandaşlık 6 ve Güncel Konulardan 6, Toplam 60 soru sorulmaktadır.

E KPSS Kursu Gebze – Tavsiyemiz

özel ders sınıf ortamı derslere göre on kata kadar daha etkilidir. EKPSS için eksik olduğunuz ders ve konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi yaklaşık sınıf kursu fiyatlarına birebir özel ders alarak tamamlayabilirsiniz.

EKPSS özel ders öğretmenimiz aynı zamanda ilgili dersle ilgili Sizin eğitim koçluğunuzu da yapmaktadır. İyi bir özel ders ve rehberlikle istediğiniz hedeflere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

EKPSS kursu Gebze İlçemizde Her Zaman Açılmaktadır.

EKPSS Kursu Özel Ders

EKPSS ‘den birebir özel ders alarak sınava hazırlanan adaylarda başarı oranımız %100’e yaklaşmaktadır.

EKPSS İçin Özel Ders Tavsiyemiz;

Matematik : 20 -30 Saat

Türkçe : 10 Saat

Tarih : 16 Saat

Coğrafya 12 Saat

Vatandaşlık 12 Saat

EKPSS için sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak istediğiniz puan hedefine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sadece ekdik olduğunuz derslerden de özel ders alabilirsiniz.

EKPSS Kursu GEBZE – Şubemiz

EKPSS Kursu İçin Gebze Tel: 0535 778 95 96

Whatsapp Hattımızdan Kursumuza Ulaşabilirsiniz.

En Alt Kısımdaki Ön Kayıt Formunu Doldurarak Kursumuza Ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Bilgi İçin TIKLAYIN 

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp