EKPSS Kursu İstanbul

EKPSS Kursu İstanbul

EKPSS Kursu İstanbul 

EKPSS kursu İstanbul ve ilçelerinde sınıf kursu ve birebir özel ders şeklinde EKPSS’nin olduğu her dönem verilmektedir. EKPSS derslerine branşında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi KPSS öğretmenleri girmektedir.

EKPSS eğitimini birebir özel ders şeklinde, kursumuzda, ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.

EKPSS kursunu online uzaktan eğitimle birebir özel ders şeklinde alabilirsiniz.

EKPSS 2020 Yılında Covid-19 Nedeniyle 11 Ekim 2020 ‘de Yapılacaktır.

EKPSS Çiftli Yıllarda Genellikle Nisan Ayında Yapılır.

EKPSS Kursu İstanbul ve İlçelerinde Her Dönem Açılmaktadır.

EKPSS Kursu İstanbul 

EKPSS 2020, 20222, 2024, 2026  gbi çiftli yıllarda yapılır. EKPSS’ye giren adayların normal KPSS’ye de girme hakları vardır. EKPSS’den 90 ve üzerinde puan almayı hedeflemelisiniz. 90 ve üzerinde alınan puan genellikle istediğiniz yere istediğiniz zaman atanmanızı kolaylaştıracaktır.

EKPSS İçin Sınıf Kurslarımız Hafta Sonu ve Hafta İçi Seanslarında Bulunmaktadır. Sınıf Kursları İçin Geç Kalan Adaylara Özel  Yaklaşık Sınıf Kursu Fiyatına Kursumuzdan Birebir Özel Ders Alarak EKPSS’ye Hazırlanmalarını Tavsiye Ediyoruz.

EKPSS  Sınavı

EKPSS’de Toplam 60 soru sorulmaktadır. Genel Kültür 30, Genel Yetenek 30 Soru. Bütün Soruların Puan Değeri Yaklaşık Aynıdır. Sınavda  Türkçe 15, Matematik 15 toplam 30 Soru, Genel Kültür, Tarih 13 , Coğrafya 5, Vatandaşlık 6 , Güncel 6 Soru Sorulur.

EKPSS Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans Seviyesinde Yapılmaktadır.

EKPSS kursu her dönem şubemizde açılmaktadır. Sınav sonrasında tercihlerle ilgili de şubemizden her zaman tercih desteği alabilirsiniz.

E KPSS Kursu İstanbul Tavsiye

EKPSS adayı için ilk alımlarda atanmak çok önemlidir. Yüksek puan almak için herkesin yaptığı hazırlıktan farklı bir hazırlık yapmanızı tavsiye ediyoruz. Birebir özel ders ile E KPSS’ye hazırlanan adaylarda başarı oranı genellikle %100’e yaklaşmaktadır.

EKPSS için sınıf kurslarımızı yada özel derslerimizi tercih edebilirsiniz. Özel durumu olan adaylara birebir özel ders alarak eksiklerini daha hızlı bir şekilde tamamlamalarını öneriyoruz.

EKPSS İçin Özel Ders Tavsiyemiz

Özel ders daha pahalı değildir, belki de sınıf kurslarından daha uygun fiyatlara EKPSS için eksiklerinizi giderebilirsiniz.

EKPSS Kursu İstanbul –  özel ders paketlerimiz

Matematik : 20 -30 Ders

Türkçe : 10 – 16 Ders

Tarih : 16 Ders

Coğrafya 10 Ders

Vatandaşlık 10 Ders alınması EKPSS için yeterli olmaktadır.

Sınıf kurslarına göre birebir özel ders çoğu zaman on kata kadar daha etkili olmaktadır.

EKPSS için birebir özel dersi kursumuzda ofisimizde evinizde yada online uzaktan eğitimle istediğiniz il ve ilçeden bireysel yada grup oluşturarak alabilirsiniz.

Eğitim merkezimizde tüm adaylar ve tüm  sınavlar için kurslarımız ve özel derslerimiz vardır.

EKPSS Kursu Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrambaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu ve Büyükçekmece ilçelerinde Verilmektedir.

EKPSS Kursu Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağithane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe ve Sarıyer İlçelerinde Verilmektedir.

EKPSS Kursu İstanbul, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu İlçelerinde Verilmektedir.

EKPSS Kursu İstanbul Şubelerimiz

EKPSS Kursu İstanbul Şubeler İçin Tel: 0535 778 95 96

Whatsapp Hattımızdan Yada En Alt Kısımdaki Ön Kayıt Formunu Doldurarak Kursumuza Ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Bilgi İçin TIKLAYIN 

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp