iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

En İyi Online YDS Kursu

En İyi Online YDS Kursu

En İyi Online YDS Kursu

En iyi online yds kursu için tavsiye XYZ Akademi. Online YDS derslerine  alanında en az 15 -20  yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi İngilizce öğretmenleri girmektedir.  Online YDS birebir canlı dersler, adayın istediği gün ve seanslarda ve adayın seviyesine uygun olarak yapılmaktadır.

Online eğitim sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Türkiye’nin neresinde bulunursanız bulunun Türkiye’nin en iyi İngilizce öğretmenlerinden YDS kursu alabilirsiniz.

Online yds kurs sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk online dersten ücret almıyoruz. Online derslerimize memnun olduğunuz sürece devam edebilirsiniz. YDS adayı istediği kadar online birebir özel ders alabilmektedir.

Online YDS Kursu Kadromuz

En iyi online yds kursu için Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle çalışıyoruz. Hedefimiz ilk aşamada adayın puanını ortalama  +25 puan arttırmaktır. YDS öğretmen kadromuz ÖSYM dil sınavları konusunda sürekli eğitim veren tecrübeli İngilizce öğretmenlerinden oluşmaktadır.

YDS, EYDS, YÖKDİl, TOEFL, SAT, IELTS vb tüm sınavlar için tecrübeli İngilizce öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Yüzlerce öğretmen arasından istediğiniz İngilizce öğretmenlerimizden online YDS kursu alabilirsiniz. Online YDS kurslarına memnun olduğunuz sürece devam edebilirsiniz.

Online YDS İçin Ders Saati Tavsiyemiz

En iyi online yds kursu için doğru adrestesiniz. Adaya özel YDS kurs programı oluşturarak adayın istediği puanı ilk girişlerinde almalarını hedefliyoruz.

Adayın seviyesine ve hedeflerine göre online birebir özel ders şeklinde 20 -30 -40 yada 50 derslik online birebir YDS özel ders programları oluşturuyoruz.

YDS, EYDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS, SAT vb sınavlar için adayın seviyesine göre adaya özel online birebir özel ders paketleri oluşturarak adayın istediği puanı en hızlı bir şekilde almasını hedefliyoruz.

Online YDS Kursu – Sistemimiz

Online YDS kurs sistemimizde 1 ders saati 40 dakikadır. Online dersler 40 dk ders 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Online dersleri haftada 1 gün 2 ders, haftada 2 gün 2 ders yada haftada 3 gün 2 şer ders şeklinde alabilirsiniz.

Online derslerinizin ücretini haftalık yada aylık göreceğiniz derse göre yapabilirsiniz. Online birebir özel dersler kendi sistemimiz üzerinden yada zoom vb. uygulamalar üzerinden sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Aday ders sırasında çözemediği soruları ve  anlamadığı konuları istediği zaman sorabilmektedir.

Online YDS kursunun evinize bir öğretmen gelmesinden herhangi bir farkı yoktur, hatta online dersler daha verimli geçmektedir.

YDS kursunun yanında ALES kurslarımızda bulunmaktadır. Online Ales kursumuza yine istediğiniz il ve ilçeden katılabilirsiniz. Ales dersleri de birebir online özel ders şeklinde yapılmaktadır.

YDS Kursu, Rehberlik ve Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

YDS Önemli Ayrıntılar

En iyi online YDS kursu için bizimle 7/24 istediğiniz zaman irtibat kurabilirsiniz.

YDS bahar ve sonbahar döneminde yapılmaktadır. YDS –  EYDS olarak her ay yapılmaktadır. YDS için istediğiniz il ve ilçeden Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden en uygun ücretlerle online birebir özel ders alabilirsiniz.

YDS’de 80 soru yer almaktadır. YDS için 150 dakika süre verilmektedir.

YDS online kurs için tavsiyemiz ettiğimiz ortalama süre 12 -16 haftadır.

YDS için her zaman online derslerimiz bulunmaktadır.

YDS seviyesi için A : 90 – 100, B : 80 – 89, C : 70 – 79, D : 60 – 69 E : 50 – 59  puan aralığını gösterir.

YDS puanı hesaplanırken her sorunun katsayısı 1.25 ile çarpılır. YDS’de yanlış doğruyu götürmemektedir.

En İyi Online YDS Kursu İçin Kursumuzla İrtibat

Alanında uzman Türkiye’nin en iyi İngilizce öğretmenlerinden YDS kursu alabilirsiniz.

En iyi online YDS kursu için tavsiye XYZ Akademi…

Online ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra online YDS kursuna karar verebilirsiniz.

Online birebir YDS kursu almak için;

  • Online kurs merkezimize  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  •  Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

     

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp