iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Felsefe Özel Ders İzmit

Felsefe Özel Ders İzmit

Felsefe Özel Ders İzmit

Felsefe özel ders İzmit şubemizde alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi bulunan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Yeni sınav sistemi ile felsefe dersinin önemi eskiye göre kat kat artmıştır.

Yeni üniversite giriş sisteminde 1 felsefe sorusunun puan getirisiyle 1 matematik veya  Türkçenin puan getirisi yaklaşık aynıdır. Üniversitede yüksek puan hedefleyen adaylara felsefeden soru kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

Yeni üniversite sınavının  ilk basamağı olan TYT ‘de bütün soruların yaklaşık puan getirisi aynıdır. YKS puanı hesaplanırken TYT’nin %40’ı AYT ‘ninn ise %60’ı alınarak ilgili puan türü hesaplanmaktadır. En iyi bölümleri kazanmak isteyen adayların felsefeden soru kaçırmaması gerekmektedir.

Online Özel Ders

Sağlık nedenlerinden dolayı her geçen gün online özel derslere talep artmaktadır. Felsefe ders İzmit şubemizde online özel ders olarak ta verilmektedir. Online özel ders ile normal ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online derslerde konular adayın seviyesine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Online derslerde adayın kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online özel ders sistemimizi daha yakından tanıyabilmeniz için ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Felsefe Özel Ders Tavsiyesi

Felsefe özel ders İzmit Kocaeli şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Minik özel dersler alarak felsefe dersinden  okul yazılı sınavlarında çok yüksek puanlar alabilirsiniz.

Üniversite sınavında çoğu öğrenci tarafından Felsefe sorularına yapamam yanlış çıkar kaygısıyla bakılmamaktadır.

Üniversite sınavı için felsefe dersinden yaklaşık 6 – 10 saat özel ders alarak tüm felsefe sorularını yapabilecek düzeye rahatlıkla gelebilirsiniz. Üniversite sınavında çıkan felsefe sorularının yüzde atmışı yorum sorusu, yüzde kırkı ise bilgi sorusu olarak adaylara sorulmaktadır.

 • TYT için 6 -10 saat özel ders yeterli olmaktadır
 • AYT için 10 saat özel ders ile tüm konular birebirde anlatılmaktadır.
 • Okul yazılı sınavları için sınavdan önce 2 yada 4 saatlik birebir özel ders alabilirsiniz.

İstatistiklere gör son sınıf öğrencilerinin yaklaşık %6’sı ilk yılında lisans bölümlerine yerleşmektedirler. İlk yılında istediği bölümü kazanmak isteyen tüm adaylar için TYT ve AYT ‘de yer alan ilgili  tüm dersler adaylar açısından çok önemlidir. Hedef maximun sayıda soruyu doğru cevaplandırmak olmalıdır.

Özel Ders Sistemimiz

Felsefe özel ders İzmit şubemizde alanının en iyisi olan felsefe öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Felsefe özel dersleri istediğiniz gün ve seansta alabilirsiniz. Özel derslerde 1 ders saatimiz 40 dakikadır. Felsefe özel dersleri kursta, ofiste yada evinizde alabilirsiniz. Uzaktan eğitim online sistemimiz de bulunmaktadır. Felsefe özel dersleri uzaktan eğitim sistemimizden istediğiniz il ve ilçeden alabilirsiniz.

Yazılı öncesi minik özel dersler alarak sınavlarda çok yüksek notlar alabilirsiniz. Normal eğitim, açık lise , AÖL ve akşam lisesi öğrencileri için de coğrafya dersinden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel ders sistemimizle ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Felsefe Özel Ders İzmit – Kursumuzla İrtibat

Felsefe dersinden özel ders almak için  şubemize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak  ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp  hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun , Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp