iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Fen Bilgisi Özel Ders Kocaeli

Fen Bilgisi Özel Ders Kocaeli

Fen Bilgisi Özel Ders Kocaeli

Fen bilgisi özel ders Kocaeli şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Özel derslere Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Özel dersleri kursumuzda, ders ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.

Fen bilgisi özel ders için şubemizde online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır. Online özel ders ile normal ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Birebir özel ders ile öğrencilerin eksik konuları çok daha hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir. Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha değerlidir.

İlköğretim 3. 4. 5. 6. 7.  ve 8. sınıf öğrencileri fen dersinden özel dersleri istediği gün ve seanslarda alabilmektedir.

Fen Bilgisi Dersi Önemli Ayrıntılar

Fen bilgisi özel ders Kocaeli şubemizde her dönem en iyi fen bilgisi öğretmenleri tarafından birebir olarak verilmektedir.

Fen dersi özellikle LGS de matematik ve Türkçe dersi ile aynı öneme sahiptir. Öğrencilerin hayatlarındaki en önemli sınavların başında olan LGS ‘de matematik fen ve Türkçe derslerinden eşit sayıda soru sorulmakta ve puan getirileri eşit olmaktadır.

İleride sayısal bölümden ilerlemeyi düşünen öğrenciler için de fen bilgisi en önemli derstir. Lisede görülecek fizik, kimya ve biyoloji derslerinin temeli ilköğretimde gösterilen fen bilgisi dersinde atılmaktadır.

Kocaeli İzmit şubemizde LGS kursu , matematik  Türkçe  İngilizce özel ders ilköğretim öğrencileri için istedikleri gün ve seanslarda her dönem verilmektedir.

 Fen Bilgisi Özel Ders Kocaeli – Sistemimiz

Fen bilgisi özel ders Kocaeli şubemizde alanında uzman tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

İlköğretim 5. sınıftan önce fen dersinde sıkıntı yaşanıyorsa öğrencilere sınavdan önce minik fen özel derslerin verilmesi sorunu giderecektir.

İlköğretim 5. 6. ve 7. sınıf öğrencileri için yıllık ortalama 30 ders fen dersinden özel ders alınması yeterli olmaktadır. Öğrencilerimiz sadece eksik olduğu konulardan da birebir fen özel ders alabilirler.

Liselere giriş sınavı olan LGS’ye hazırlık için ise 30 – 50 saat fen dersinden özel ders alan öğrenciler fen dersinde rahatlıkla bütün soruları yapabilecek seviyeye gelebilirler.

İstediğiniz gün ve seanslarda birebir fen bilgisi özel ders alabilirsiniz.

Özel dersler 40 dakika ders, 10 dakika ara ve 40 dakika ders şeklinde yapılmaktadır.

Fen bilgisi özel ders için bay bayan tecrübeli fen bilgisi öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Özel Dersi Nerede Alabiliriz ?

Fen bilgisi özel dersi kursumuzda, ofisimizde yada evinizde birebir olarak alabilirsiniz. Uzaktan eğitim sistemimizle online olarak birebir fen bilgisi dersinden özel ders imkanımız da bulunmaktadır.

Hangi ilde bulunursanız bulunun kursumuza özel online özel ders sistemi üzerinden istediğiniz derslerden birebir özel ders alabilirsiniz. Online derslerde sistemimizi görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Online derslerde adayın seviyesine göre konular birebir anlatılmakta adayın kaynaklarında  çözemediği sorular birebir çözülmektedir. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online özel derslerden normal derslerden çoğu zaman daha iyi verim alınmaktadır.

Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Kursumuzda  tüm derslerden özel ders verilmektedir.

Kimler Özel Ders Alabilir ?

Fen bilgisi özel ders Kocaeli şubemizde ilköğretim 3., 4.,5.6.,7. ve 8. sınıf öğrencileri için verilmektedir.

İlköğretim 3. ve 4. sınıf öğrencileri  yazılı öncesi fen dersinden istedikleri kadar minik özel dersler alabilirler.

İlköğretim 5. 6. ve 7. sınıf öğrencileri anlamadığı konularla ilgili yıllık yaklaşık  30 saat fen bilgisi özel ders almaları tüm konuları anlayabilmeleri için yeterli olmaktadır.

LGS için hazırlık yapan 8. sınıf öğrencileri fen bilgisinden full çıkarmak istiyorlarsa 30 – 40 yada 50 saat birebir özel ders alabilirler.

Özel ders sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Fen Bilgisi Özel Kocaeli Şubemizle  İrtibat

Fen bilgisi özel ders Kocaeli şubemiz için;

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz aşağıdaki bilgi formunu doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp