Fethiye Dershaneleri

Fethiye Dershaneleri

Fethiye Dershaneleri

Fethiye dershaneleri ve Etüt Merkezleri olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Kurs merkezimizde online ve yüz yüze eğitim verilmektedir. Kursumuzda tüm sınavlar için öğrenci hazırlıyoruz. İlköğretim, lise ve üniversite tüm öğrenciler için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

Fethiye dershane fiyatları 8. sınıf ve diğer öğrenciler için her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Bizimle görüşmeden karar vermeyin !

Özel dersler Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) müfredatına göre anlatılmaktadır.  Kursumuzdan istediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz. Özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

XYZ Akademi olarak Fethiye ve ilçelerinde matematik, Türkçe, İngilizce, kimya ve diğer tüm derslerden özel ders veriyoruz. Özel dersler istenilen gün ve seanslarda alınabilmektedir. Sınavlarda hazırlık ve okul takviye için birebir özel  ders alabilirsiniz.

” Fethiye dershane ”etüt merkezi ve diğer kursları arayanlar için XYZ Akademi en iyi alternatiflerden birisidir.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), MSÜ, YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YDS, YÖKDİL kursu ve diğer kurslar Fethiye şubemizde her dönem verilmektedir.

Fethiye Etüt Merkezleri olarak online ve yüz yüze eğitim veriyoruz. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Fethiye dershaneleri ve etüt merkezleri olarak kişiye özel program oluşturarak adayın %100 kazanmasını hedefliyoruz.

Özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Online ve Yüz Yüze Eğitim… En İyi Dershaneler

Fethiye üniversite hazırlık  kursları  2021, 2022…  hangisi merak ediyorsanız. ücretsiz örnek derslerimize katılabilir sonrasında karar verebilirsiniz.

Fethiye ortaokul DERSHANELERİ için bizimle irtibat kurduğunuzda Size özel program oluşturarak en iyi liseleri kazanmanızı sağlıyoruz.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. XYZ Akademi olarak en az 10 yıllık özel ders tecrübesi olan öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Yaz tatilinde dershane Fiyatları için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. Yaz dönemi için online ve yüz yüze özel derslerimiz bulunmaktadır. Ücretsiz örnek dersten sonra derslerinizi planlıyoruz.

Fethiye kpss dershaneleri olarak her dönem tüm sınavlar için kurs ve matematik, Türkçe, tarih, coğrafya ve diğer derslerden özel ders veriyoruz.

Fethiye VIP Dershane Fiyatları ve 12. Sınıf Dershane Fiyatları için kurs merkezimizle irtibat kurduğunuzda ayrıntılı bilgi verilecektir.

Fethiye dershane fiyatları  2020, 2021, 2022…  Fethiye ve ilçelerinde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online birebir özel derslerde ücretler çok daha uygun olmaktadır.

Fethiye Dershaneler ve dershane Fiyatları için kurs merkezimizle irtibat kurduğunuzda ayrıntılı bilgi verilecektir. Online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Fethiye dershane yorumları 2021, 2022… XYZ Akademi olarak ilkokul 1. sınıftan üniversite mezunlarına kadar tüm adaylar için kurs ve özel ders veriyoruz. İstediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Kurslar ve Özel Dersler

Fethiye dershaneleri olarak matematik, Türkçe, İngilizce, Fizik, Kimya ve diğer tüm branşlarda  Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz.

Fethiye etüt merkezleri olarak en iyi öğretmenlerle çalışıyoruz. Kişiye özel kurs programı oluşturarak hedefinize en kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Fethiye TYT kursları için Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Birebir kurs programı oluşturarak eksikleriniz hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Fethiye’deki en iyi dershaneler sıralaması 2021, 2022… hangisi ? Merak ediyorsanız online birebir ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

Fethiye KPSS LGS YKS  kursu olarak istediğiniz derslerden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders veriyoruz.

İlköğretim öğrencileri için okuma yazma, temel matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Ortaokul öğrencileri için Türkçe, matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz branşında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Lise öğrencileri için Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, İngilizce, Almanca, felsefe ve diğer derslerden özel ders verilmektedir.

Üniversite öğrencileri için KPSS, DGS, ALES, YDS, YÖKDİL kursları ve diğer kurslar branşında uzman akademik kadromuz tarafından verilmektedir.

Neden XYZ Akademi ?

Fethiye dershaneleri, etüt merkezleri ve diğer kurslar… en iyisi…. XYZ Akademi.

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden online ve yüz yüze ders alabilirsiniz.

Özel dersleri kursta, evinizde yada istediğiniz diğer yerlerde alabilirsiniz.

Türkiye geneli deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz.

Öğrenci ve veliler sözleşme ve diğer formları imzalamazlar.

7’den 70’e herkes için matematik, Türkçe, İngilizce, fizik ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel dersi aldıktan sonra ödemelerinizi haftalık olarak yapabilirsiniz.

Dersler bittikten sonra da kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

LGS, YKS, YÖS, DGS, ALES, KPSS ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Online özel ders ve diğer kurslar için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Fethiye Dershaneleri, Etüt Merkezleri ve Diğer Kurslar İrtibat;

Fethiye Dershaneleri, etüt merkezleri ve diğer kurslar için;

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan ve diğer iletişim kanallarından bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp