iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Fethiye Haberleri

Fethiye Haberleri

Fethiye Haberleri

Fethiye haberleri için sürekli güncellenen web sayfamızı takip edebilirsiniz. Web sayfamızdan Fethiye gündemiyle ilgili  en güncel eğitim haberlerine ulaşabilirsiniz.

İlköğretim, lise ve üniversite tüm öğrenciler için tüm derslerden online yada yüz yüze özel derslerimiz bulunmaktadır. Özel dersleri online, kursumuzda yada evinizde birebir olarak alabilirsiniz.

Fethiye Haberleri Son Dakika : Tüm öğrenciler için tüm derslerden online yada yüz yüze birebir özel derslerimiz  bulunmaktadır.

Okul Takviye Dersleri

Fethiye eğitim haberleri için bizi takip ederek istediğiniz derslerden istediğiniz zaman minik özel dersler alabilirsiniz.

İlköğretim 1. , 2. , 3.  ve 4. sınıf öğrencileri için okula takviye kursu deneyimli bay / bayan sınıf öğretmenlerimiz tarafından birebir özel ders şeklinde Fethiye Muğla şubemizde online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

İlköğretim 5. ,6. ,7. ve 8. sınıf öğrencileri için okul takviye ve LGS hazırlık kursu deneyimli ilköğretim branş öğretmenlerimiz tarafından birebir özel ders şeklinde Fethiye Muğla şubemizde verilmektedir.

9. , 10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri için okul takviye ve YKS ( TYT AYT YDT ) kursu en az 15 yıllık deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Lise mezunları için adaya özel sınavlara hazırlık programı oluşturarak adayın %100 hedefini gerçekleştirmesi için çalışmalar yapıyoruz.

Sınavlara Hazırlık Dersleri

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden istediğiniz sınavlar için kurs ve özel ders alabilirsiniz.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), YÖS, DGS, KPSS, ALES, YDS , YÖKDİL, TOEFL, IELTS, SAT ve AÖF kursu Fethiye ve Muğla şubelerimizde online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Fethiye Haberleri – Özel Ders

Fethiye haberleri son dakika… istediğiniz derslerden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders alabilirsiniz. 

İlköğretim, lise  ve üniversite tüm adaylar online yada yüz yüze istedikleri derslerden özel ders alabilirler.

Fethiye ve Muğla’nın diğer ilçelerinde istediğiniz derslerden istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. Özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

Özel Ders Almak İçin; 

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Online özel ders için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Fethiye eğitim haberleri, özel dersler ve kurslar için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp