iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Fethiye Özel Ders

Fethiye Özel Ders

Fethiye Özel Ders

Fethiye Muğla şubemizde tüm derslerden özel ders alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Özel dersleri kursumuzda, ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz. Tüm ilköğretim, lise ve üniversite öğrencileri için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Fethiye şubemizde LGS, YKS, TYT, AYT, YÖS, DGS , ALES, KPSS, EKPSS, DHBT, SAT, IELTS, TOEFL kursu için birebir özel ders alarak ta sınavlara hazırlanabilirsiniz.

Birebir özel ders, sınıf ortamı kurslara göre daha etkilidir. Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Sadece eksik olduğunuz konulardan istediğiniz kadar özel ders alarak eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Sadece okul takviye için yazılı öncesinde birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kursumuzda online özel ders alternatifi de bulunmaktadır.

Online Özel Ders ?

Fethiye şubemizde Özel ders matematik, fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi, Türkçe, edebiyat, İngilizce, tarih, sosyal, coğrafya, din kültürü ve felsefe derslerinden istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

Online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir.

Online özel dersler ön hazırlık yapılarak düzenlendiğinde normal derslerden daha iyi sonuçlar alınmaktadır. Online derslerde öğrenci kursa gelmeden evinden birebir dersleri takip eder. Online derslerde adayın dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir. Özel ders ile adayın eksikleri çok daha hızlı bir şekilde giderilebilmektedir.

İlköğretim 4. sınıf sonuna kadar tüm dersleri tecrübeli bay- bayan sınıf öğretmenlerimiz vermektedir. ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerinin derslerine branş öğretmenleri girmektedir.

Özel Ders Önerisi

Fethiye şubemizde özel ders tüm adaylar ve tüm dersler için alanının en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir.

LGS için tüm dersler için 100 – 120 saat birebir özel ders,

Matematik 40 saat, Fen 20 saat, Türkçe 16 saat, İnkılap 16 Saat, İngilizce 20 saat, Din Kültürü 10 saat özel ders ile tüm konular birebir derslerde bitirilmektedir.


TYT için tüm derslerden 100 – 150 saat birebir özel ders

Mateamtik 40 saat, Geometri 16 saat, Fizik 30 saat, Kimya 20 saat, Biyoloji 16 saat, Tarih 16 Saat , Coğrafya 12 saat, Felsefe 8 saat, Din kültürü 10 saat özel ders ile tüm konular birebir derslerde bitirilmektedir.


AYT için tüm derslerden 100 – 150 saat birebir özel ders alınması yeterli olmaktadır.

Adayın alt yapısına göre hangi derslerden ne kadar özel ders alacağına adayla birlikte karar veriyoruz.

Özel Ders Sistemimiz

Okul takviye için alınan özel derslerde adayın seviyesine göre minik özel ders paketleri oluşturuyoruz. Aday memnun olduğu sürece derslere devam eder ve sadece gördüğü derslerin ücretini öder. Her branş için alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Sınavlara hazırlık için adayın seviyesini ve hedeflerini dikkate alarak birilikte özel ders paketi oluşturuyoruz.

Özel ders pahalı değildir. Kazanamamak çok daha pahalıdır.  Yaklaşık sınıf kursları için ayırdığınız bütçenin bir kısmı ile, özel ders alarak, eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

LGS, YKS ( TYT AYT  YDT ) , YÖS, DGS, ALES, YDS, KPSS vb. tüm sınavlar için minik özel dersler alarak istediğiniz hedeflere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Fethiye Özel Ders – Kursumuzla İrtibat

Özel ders için Fethiye şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan  ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın  

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp