iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Gebze DGS Kursları

Gebze DGS Kursları

Gebze DGS Kursları

Gebze DGS kursları alanında uzmanlaşmış, Türkiye’nin en iyi matematik ve Türkçe öğretmenleri tarafından özel ders ve sınıf kursu şeklinde verilmektedir.

Hedefimiz DGS’de %100 başarıdır, bundan dolayı adaya özel DGS kurs programı öneriyoruz.

Bazı adaylar için sınıf kursu yararlı olurken, bazı adayların özel dersle eksiklerini giderip hedefe ulaşması daha kolaydır.

Birebir DGS özel derste başarı oranımız %100’e yaklaşmaktadır. Kursumuzda dgs özel derslere alanında uzman yıllardan beri dgs anlatan dgs soru tiplerine hakim öğretmenler girmektedir.

Seviyesi yakın olan dgs adayları ikili üçlü yada minik gruplar oluşturarak istedikleri gün ve seansta dgs için kurs yada özel ders alabilirler.

Gebze DGS Kursu – Sınıf Kursu

Hafta içi yada hafta sonunda DGS için sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Yeni açılan yada açılacak DGS sınıfları için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Gebze DGS Kursu – Özel Ders

DGS adaylarının çoğunda matematik sorunu vardır. Matematik sorununu giderdiğimizde DGS’de istediğimiz bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Matematik alt yapısı zayıf olan adaylar 50 – 70 saat

Matematik alt yapısı orta düzeyde olan adaylar 30 -40 saat matematik özel ders alarak istedikleri netlere rahatlıkla ulaşabilirler.

Türkçe dersinden her gün 20 adet paragraf sorusu çözülmesini tavsiye ediyoruz. Yeterince Türkçe neti çıkarabilmek için her gün düzenli bir şekilde paragraf sorusu çözmek yeterli olacaktır.

Kurs fiyatına yakın fiyatlarla özel ders alarak istediğiniz lisans fakülte ve bölümlerini ilk yılınızda kazanabilirsiniz.

DGS  özel derste başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır.

Sınava sözel yada Ea puan türünde girecek adaylar  10 saat hılzı paragraf ve 10 saat sözel mantık kursu alabilirler.

Hedefiniz ilk yılınızda kazanmak ise sadece fiyatı ölçü olarak almamalısınız. Kazanamamak daha pahalıdır.  DGS ‘ye özel ders alarak hazırlanan adayların Sınıf kursunda DGS’ye hazırlanan adaylara göre çok daha başarılı oldukları tespit edilmiştir.

Kazanmak İstiyorsanız Bizimle Görüşmeden Karar Vermeyin !

DGS Kursları Gebze Şubemizle İrtibat

DGS Kursları Gebze, Darıca, Dilovası, Çayırova ve yakın ilçeler için Gebze merkez şubemizde verilmektedir.

  • 0535 778 95 96 numaradan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan kursumuzla görüşebilirsiniz.

DGS  Rehberlik ve Puan Sistemi İçin Tıklayın

Gebze Sözel Mantık Kursu İçin Tıklayın 

Gebze Sayısal Mantık Kursu İçin Tıklayın

Bütün Kurslarımızla İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp