iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Gebze Matematik Kursları

Gebze Matematik Kursları

Gebze Matematik Kursları

Matematik kursları Gebze şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. 7 ‘den 70’e tüm herkes için matematik kurslarımız bulunmaktadır. Matematik kursları kurs merkezimizde sınıf kursu yada özel ders şeklinde verilmektedir.

Son yıllarda matematikten yeni nesil sorular sorulmaktadır. Çoğu öğrenci yeni nesil soruları hızlı ve pratik çözmede zorlanmaktadır.

Neden Matematik Özel Ders ?

Matematik tüm sınavlarda öğrencilerin zorlandığuı dersler arasındadır. Matematik dersinden istediği netleri yapan öğrenciler diğer derslerde de minik gayretlerle istedikleri başarıyı sağlamaktadırlar.  Birebir matematik özel ders sınıf eğitimine göre on kata kadar daha etkilidir.

Matematik kursları Gebze şebemizde özel ders ve sınıf dersi şeklinde yapılmaktadır.

Gebze Matematik Kursları – Özel Ders

 • İstediğiniz gün ve saatte matematik dersinden özel ders alabilirsiniz.
 • Okul takiye ve sınavlara hazırlık için matematik ve diğer tüm derslerden özel ders alabilirisiniz.
 • Matematik özel derslerimize alanında uzamanlaşmış matematik öğretmenleri girmektedir.

Gebze Matematik Kursalrı – Etüt Merkezi

Gebze şubemizde İlköğretim1., 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8. sınıf öğrencileri için tüm derslerden sınıf ve etüt praogramlarımız , özel derslerimiz bulunmaktadır. Birebir özel ders alarak öğrencimizin matematik dersinde olan eksiklerini hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Gebze’de etütlerimiz hafta sonu yada hafta içinde istediğiniz gün ve seanslarda bulunmkatadır Yazılı öncesi etüt programlarımızla öğrencimiz eksiklerini hızlı bir şekilde giderebilir.

Özel ders ile öğrencimizin matematikten yada diğer derslerden eksikleri çok daha hızlı bir şekilde giderilebilir. Yaklaşık kurs fiyatına sadece öğrencimizin eksikleri ile ilgili birebir özel ders alarak hedeflerinizi daha kısa süre içersinde tamamlayabilirsiniz. İlköğretim 1. ,2 , 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz için matematik dersinden ve diğer tüm derslerinden haftada 1 gün 2 ders şeklinde düzenli özxel dersler aldırırsanız öğrencimizin matematik alt yapısı rahatlıkla güçlendir.

Gebze Matematik Kursları –  İletişim Bilgilerimiz

 • Matematik kursları Gebze, Çayırova Darıca, Dilovası, Çayırova, Hereke’de bulunmaktadır.
 • Kursumuza  0535 778 95 96 numaralı telefondan arayarak ulaşabilirsiniz.
 •  Whatsapp ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Yada aşağıdaki ön kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Gebze YKS  Kursu  Bilgi İçin Tıklayın 

Gebze TYT Yaz Kursu Bilgi İçin Tıklayın

Gebze LGS Kursu  Tıklayın

Gebze Yös Kursu Tıklayın

Gebze DGS Kursu Tıklayın

Gebze Ales Kursu  Tıklayın

Gebze KPSS Kursu Tıklayın

Gebze Özel Dersler  Tıklayın

Tüm Kurslar   Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp