Gebze Matematik Özel Ders

Gebze Matematik Özel Ders

Gebze Matematik Özel Ders

Gebze matematik özel ders alanında uzman Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenleriyle verilmektedir. İlköğretim, lise ve üniversite tüm adaylar ve tüm sınavlar için matematik özel derslerimiz bulunmaktadır. Kursumuzda ilköğretim, lise ve üniversite düzeyinde alternatif matematik öğretmenleri bulunmaktadır. Her sınav için alanında uzman  matematik öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Gebze Şubemizde Özel Ders

İlköğretim 4. sınıfa kadar tüm derslerden özel dersleri alanında uzman sınıf öğretmenlerimiz vermektedir.

İlköğretim 4. sınıftan ilköğretim 8. Sınıfa kadar matematik derslerini yeni nesil sorulara hakim  ilköğretim matematik öğretmenlerimiz vermektedir.

Lise okul takviye ve üniversite hazırlık kurslarımızla ilgili sınıf kursu ve matematik özel derslere sınav tecrübesi olan matematik öğretmenlerimiz girmektedir.

LGS, YKS ( TYT AYT ) , YÖS, DGS, ALES, KPSS ve diğer tüm sınavlar için matematik ve geometri dersinden özel ders alabilirsiniz.

Matematik özel ders şubemizde verilen özel derslerin fiyatlarını öğrenmek için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı tamamlayarak hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Özel dersler 40 dakika ders, 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. İstediğiniz gün ve saatlerde özel ders alabilirsiniz. İstediğiniz öğretmenden özel ders alabilirsiniz. Memnun olduğunuz sürece özel derslere devam edebilirsiniz.

Neden Matematik Özel Ders ?

Matematik dersinde başarılı olan öğrencilerin hayata daha pozitif baktığı, öz güveninin diğer öğrencilere göre daha yüksek olduğu görülmüştür. Bazen sınıf ortamında anlaşılmayan matematik konuları ve yeni nesil matematik soruları birebir özel derste daha hızlı kavranabilmektedir.

Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Özel ders sınıf kurslarından daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı tamamlayabilir ve hedeflerinize en kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Matematik özel ders Gebze kurs merkezimizde verilmektedir.

Matematik özel dersi birebir ikili yada üçlü gruplar oluşturarak alabilirsiniz. Kursumuzda tüm sınavlar için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır. Adaya özel oluşturduğumuz özel ders paketleri ile hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Özel dersleri kursumuzda yada evinizde alabilirsiniz.

Online uzaktan eğitim sistemi ile isteyen adaylar internet üzerinden de özel ders alabilirler.

Gebze Matematik Özel Ders – İletişim Bilgilerimiz

  • Matematik özel ders Gebze Darıca, Dilovası, Çayırova, Hereke ve yakın yerlerde oturanlar için Gebze merkez şubemizde verilmektedir.
  • Şubemize  0535 778 95 96 numaralı telefondan arayarak ulaşabilirsiniz.
  •  Whatsapp ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  • Aşağıdaki ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

 

Ön Kayıt Formu 

Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Mesaj