iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Gebze TYT Kursu

Gebze TYT Kursu

Gebze TYT Kursu

TYT kursu Gebze şubemizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir.  TYT için adayın hedeflerini ve alt yapısını dikkate alarak adaya özel program oluşturuyoruz.

Gebze şubemizde YKS,TYT, AYT ve YDT kursu online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.  TYT için adayın eksik olduğu konulardan birebir özel ders şeklinde 50 -70 yada 100 derslik paketler oluşturuyoruz.

YKS  Kursu Gebze

Hafta Sonu ve Hafta İçi YKS,  TYT, AYT ve YDT için özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. Kursumuzda adaya özel kurs programı oluşturularak adayın ilk yılında istediği üniversite ve bölümleri kazanmasını hedefliyoruz.

YKS TYT AYT ve YDT kurslarımızla İlgili Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

TYT Kursu Gebze Özel Dersler

Gebze şubemizde tüm öğrenciler için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.  İsteyen öğrenciler sadece matematik dersinden yada istedikleri diğer derslerden birebir özel ders alabilirler.

 • İstediğiniz gün ve seansta birebir, ikili yada üçlü gruplarla özel ders alabilirsiniz
 • İstediğiniz derslerden istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz..
 • Özel dersleri istediğiniz öğretmenlerimizden alabilirsiniz.
 • Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır.
 • Özel ders ücretlerini eğitim süresince taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Gebze TYT  AYT Yaz Kursu

Yaz dönemini verimli bir şekilde değerlendirmek isteyen öğrenciler için yaz döneminde TYT ve AYT için yaz kursumuz bulunmaktadır. Sayısal, eşit ağırlık, sözel yada dil bölümünden girecek adaylar için, adaya özel 50 – 70 yada 100 derslik TYT yaz programı oluşturuyoruz.

 YDT Kursu Gebze

YKS TYT AYT kursu Gebze şubemizde her dönem alanının en iyisi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

YKS dil sınavı YDT kursu Gebze şubemizde birebir, ikili,  üçlü yada minik gruplarla özel ders şeklinde verilmektedir.

YDT hazırlık için adayın seviyesine göre 30-40-50 yada 70 derslik online yada yüz yüze birebir özel ders alınması yeterli olmaktadır.

Kurs fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.

AYT Kursu Gebze

Gebze şubemizde üniversite 2. basamak sınavı olan AYT online yada yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır. Adayın seviyesine göre 50 – 70 yada 100 derslik özel ders paketleri adayın eksiklerini giderebilmesi için yeterli olmaktadır.

Neden Özel Ders ?

Gebze şubemizde özel dersler alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Özel ders kişiye özel yapıldığı için adayın eksikleri çok daha hızlı bir şekilde giderilebilmektedir.

Hızlı Paragraf Kursu

Gebze şubemizden TYT kursu alan tüm adaylara hızlı paragraf kursumuza da katılmalarını öneriyoruz.

Üniversite sınavına giren birçok öğrenci sınavda zaman sorunu yaşamaktadır. Hızlı paragraf kursumuza katılan adaylar yaklaşık paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözebilecek seviyeye ulaşmaktadırlar. Hızlı paragraf kursu 5 hafta toplam 10 derste online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil uzun paragraf sorularının çözümüne katkısı olmaktadır.

Gebze Üniversite Hazırlık Şubemizle İrtibat

Gebze TYT kursu için kurs merkezimize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak şubemize ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan şubemize ulaşabilirsiniz.
 • Yada aşağıdaki formu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Gebze Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp