Hızlı YDS Kursu

Hızlı YDS Kursu

Hızlı YDS Kursu

Hızlı YDS kursu online eğitimle alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Adayın dil alt yapısı hangi seviyede olursa olsun, online birebir özel ders şeklindeki YDS eğitimimize katılabilir. Öncelikle adayın seviyesi hemen belirlenmekte ve adaya özel kurs programı oluşturularak YDS yada E YDS için online özel derslere hemen başlanmaktadır.

Hızlı YDS kursu online sistemimizi görmeniz ve test edebilmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Online YDS kursu en uygun ücretlerle verilmektedir. YDS derslerine alanında en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

Online Hızlı YDS Kursu

Online YDS kursu için dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. Online YDS dersleri teknik alt yapı uygunsa ve ön hazırlıklar yapılmışsa yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Teknik alt yapı için sabit internet, bilgisayar yada laptop, kulaklık, mikrofon ve web kameranın olması yeterlidir. Boyutu çok küçük olmayan tabletlerle de online dersler yapılabilmektedir.

Online dersler sesli görüntülü canlı birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır. Online derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Derslerin verimli olması için 40 dk ders, 10 dk ara 40 dakika ders şeklinde derslerin yapılmaktadır. Aday online derslere memnun olduğu sürece devam etmektedir. Adaylarla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. Aday ödemelerini haftalık gördüğü derse göre yapabilmektedir. Online derslerde öğretmenin özel ders notları adaya pdf olarak sistem üzerinden gönderilmektedir.

Hızlı YDS Özel Ders

Hızlı YDS kursu için birebir özel ders alınması en etkili ve en verimli yöntemdir. YDS sınıf kurslarında adayların seviyeleri arasında farklılıklar bulunacağı için YDS için kesinlikle sınıf kurslarını önermiyoruz. YDS için yaklaşık sınıf kursları için ayırdığınız bütçe ile birebir özel ders almanızı öneriyoruz.

Adayın seviyesine ve hedeflerine göre YDS için 20 -30 – 40 – 50 yada 70 ders saati birebir online yada yüz yüze ders alınabilir.

Seviyenizi belirlemek için ÖSYM’nin YDS deneme Sınavına Buradan Katılabilirsiniz.

YDS Önemli Ayrıntılar

YDS ‘de 80 soru sorulmakta ve 150 dakika süre verilmektedir. YDS ve E YDS geçerlilikleri arasında fark bulunmamaktadır.

YDS bahar ve sonbahar dönemlerinde yapılırken E YDS – YDS’nin yapılmadığı diğer aylarda yapılmaktadır.

YDS için adaya özel yaptığımız ücretsiz örnek dersi görmeden karar vermeyin. Türkiye’nin en tecrübeli YDS öğretmenleriyle sınava hazırlanarak istediğiniz puan hedeflerine ilk girişinizde ulaşın.

YDS Önemli Linkler

Hızlı YDS kursu ile Türkiye’nin en iyi YDS öğretmenleri evinize geliyor…

E YDS Nedir ?  Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online YDS Kursu  Buradan Ulaşabilirsiniz.

En İyi Online YDS Kursu  Buradan Ulaşabilirsiniz.

YDS Rehberlik  Buradan Ulaşabilirsiniz.

Hızlı YDS Kursu İçin İletişim

YDS kursu online eğitimle istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

YDS İçin Kurs Merkezimize;

  • 0535 778 95 96  numaralı telefonu arayarak şubemize ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Ön Kayıt Formu * 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp