iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

İngilizce Kursu İzmit

İngilizce Kursu İzmit

İngilizce Kursu İzmit

İngilizce kursu İzmit şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir. İngilizce dersleri online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. İngilizce derslerini istediğiniz gün ve seanslarda sınıf kursu yada birebir özel ders şeklinde alabilirsiniz.

İzmit Kocaeli’de en iyi İngilizce öğretmenlerinden yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir İngilizce özel ders alarak hemen İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Online İngilizce Kursu 

Online İngilizce kursu İzmit şubemizde tüm yaş grupları için verilmektedir. Online birebir İngilizce dersleri zoom vb. programlar üzerinden adaya özel olarak verilmektedir. Online İngilizce dersleri birebir olarak yapıldığında yüz yüze İngilizce derslerinden çok daha verimli olmaktadır.

Okul öncesi, ilköğretim, lise, üniversite ve mezunlar için online İngilizce kurslarımızda kampanyalı fiyatlarımız devam etmektedir.

Online İngilizce özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

A1, A2,  B1, B2, C1 ve C2 seviyeleri için adaya özel online İngilizce özel derslerimiz bulunmaktadır. Online derslerde gruplarla speaking çalışmaları da yapılmaktadır.

Kocaeli İngilizce Kursu

Okul takviye, sınavlara hazırlık ve pratik İngilizce için İzmit Kocaeli şubemizden İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

İlköğretim – lise öğrencileri okul takviye ve lgs – YKS YDT dil hazırlık için İzmit şubemizden İngilizce özel ders alabilirler. İngilizce özel dersler kursumuzda yada online olarak verilebilmektedir.

LGS İngilizce 24 , YDT İngilizce ise 50 derste birebir özel derste anlatılabilmektedir.

 İzmit şubemizden YDS, YÖKDİL, IELTS, SAT, TOEFL kursu, iş İngilizcesi, aksan ve ileri düzey İngilizce için Türk ve Yabancı öğretmenlerden İngilizce özel ders alabilirsiniz.
YDS, YÖKDİL, IELTS, SAT ve TOEFL sınavları için adaya özel 20-3-40 yada 50 derslik, adaya özel İngilizce özel ders paketlerimiz bulunmaktadır.

İngilizce Özel Ders Sistemimiz

İngilizce özel dersi istediğiniz öğretmenlerden online yada yüz yüze eğitimle alabilirsiniz. Özel ders almak isteyen adaylarla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. özel derslere aday memnun olduğu sürece devam edebilmektedir. Özel ders ödemeleri haftalık yada aylık olarak yapılabilmektedir.

İngilizce özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. İngilizce özel dersler 40 + 40 dk şeklinde 2 şer ders yapılmaktadır. Adayın seviyesine göre adaya özel , özel ders paketi oluşturulmaktadır.

Online İngilizce Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.
İngilizce Özel Ders İzmit Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.
YDT Kursu İzmit Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirisniz.
Diğer Tüm Kurslarımızla İlgili Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

İngilizce Kursu İzmit Şubemizle İrtibat;

İngilizce eğitimi İzmit şubemizde online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

  • İzmit kurs merkezimize  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp