iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

İstanbul Matematik Özel Ders

İstanbul Matematik Özel Ders

İstanbul Matematik Özel Ders

İstanbul matematik özel ders merkezinde en az 15 yıl deneyimli Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Okul takviye ve sınavlara hazırlık için birebir özel ders alabilirsiniz. İlköğretim, lise ve üniversite tüm adaylar matematik dersinden özel ders alabilirler. Matematik dersini online, kursta, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

ÖSYM ve Milli Eğitim Bakanlığı MEB müfredatı dikkate alınarak özel dersler verilmektedir. Özel ders için kayıtlarımız devam ediyor.

Matematik özel ders İstanbul şubelerimizde ilkokul, ortaokul, lise ve diğer öğrenciler için verilmektedir. Ücretsiz örnek dersten sonra karar verebilirsiniz.

Online dersler zoom vb. uygulamalar üzerinden sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Matematik özel ders yorumları için ücretsiz örnek dersimize katılmanızı sonrasında kararınızı vermenizi öneriyoruz.

Matematik özel ders fiyatları 2022 için online 1 ders saati 40 dk. 70 – 90 TL , Yüz yüze özel ders 1 ders saati 40 dk. 125 – 150 TL arasında değişiklik göstermektedir.

8. Sınıf matematik özel ders ücretleri online 1 ders saati 40 dk. 70 – 90 TL , Yüz yüze özel ders 1 ders saati 40 dk. 125 – 150 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Lise matematik özel ders fiyatları online 1 ders saati 40 dk. 70 – 90 TL , Yüz yüze özel ders 1 ders saati 40 dk. 125 – 150 TL arasında değişiklik göstermektedir.

7. Sınıf matematik özel ders fiyatları online 1 ders saati 40 dk. 70 – 90 TL , Yüz yüze özel ders 1 ders saati 40 dk. 125 – 150 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, felsefe, Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, Arapça ve diğer derslerden özel ders İstanbul şubelerimizde verilmektedir.

LGS, YKS ( TYT AYT ) DGS ALES YÖS KPSS SAT Matematik, İngilizce, Almanca ve hızlı okuma kursu İstanbul ve ilçelerinden alınabilmektedir.

Matematik Özel Ders

İstanbul merkez ve ilçelerinde matematik dersinden özel ders almak isteyenler online yada yüz yüze birebir eğitim alabilirler.

Matematik özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir.

İlköğretim 1., 2., 3. ve 4. sınıf matematik derslerine deneyimli bay bayan sınıf öğretmenlerimiz girmektedir.

İlköğretim 5., 6., 7., ve 8. sınıf öğrencilerine ilköğretim matematik öğretmenlerimiz girmektedir.

LGS matematik derslerine yeni nesil soru tiplerine hakim alanında en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

lise 9. ,10., 11. ve 12. sınıf öğrencilerine deneyimli matematik ve geometri öğretmenlerimiz girmektedir.

TYT AYT kursuna üniversite sınavlarında en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

DGS, ALES , KPSS, YÖS, SAT ve diğer sınavlara yıllarca öğrenci hazırlamış en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

Online Matematik Dersi

Matematik özel ders İstanbul Kadıköy, Pendik, Ümraniye , Maltepe , Tuzla , Şişli Üsküdar, Sultanbeyli , Beşiktaş , Avcılar, Gaziosmanpaşa, Esenler , Fatih, Kartal , Sultanbeyli, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Arnavutköy, Ataşehir, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa , Çatalca, Çekmeköy, Esenyurt, Eyüpsultan, Güngören,Kağıthane , Küçükçekmece, Pendik, Sancaktepe , Sarıyer, Sultangazi ,Şile, Şişli,  Zeytinburnu ve diğer yerlerde  online ve yüz yüze eğitimle alınabilmektedir.

İstanbul matematik özel ders olarak alanının en iyisi olan matematik öğretmenlerimizle  online yada yüz yüze eğitim vermekteyiz.

İstanbul ve tüm ilçelerinde online birebir matematik dersi vermekteyiz. Online matematik derslerini istediğiniz gün ve seanslarda alanının en iyisi olan matematik öğretmenlerimizden alabilirsiniz. Özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Online yada yüz yüze matematik derslerinin daha verimli bir şekilde işlenmesi için 40 dk. ders, 10 dk. ara 40 dakika ders şeklinde dersler işlenmektedir.

Özel derslere memnun olduğunuz sürece devam edebilir, istediğiniz zaman derslere ara verebilirsiniz.  İstanbul özel ders olarak tüm branşlarda alanının en iyisi olan öğretmenlerle çalışıyoruz. Öğretmenle öğrencinin frekanslarının uyuşmadığı zamanlarda öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Özel ders ödemelerini haftalık gördüğünüz derse göre yapabilirsiniz.

İlköğretim lise ve üniversite tüm adaylar için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Neden Matematik  Dersi ?

İstanbul matematik özel ders merkezinde ilköğretimden üniversiteye tüm öğrenciler için tüm branşlarda özel derslerimiz bulunmaktadır.

Matematik dersi iyi olan öğrencilerin kendilerine olan özgüvenleri daha yüksektir. Matematik dersi çok iyi olup diğer dersleri çok kötü olan öğrenciye genellikle rastlayamazsınız. MEB ve ÖSYM ‘nin yaptığı sınavlarda en yüksek puan getirisi olan derslerin başında matematik gelmektedir. İlköğretim 1. sınıftan itibaren matematik alt yapısı güçlü olan öğrenciler hayata daha pozitif bakmaktadırlar. Matematik öğrencinin öğrenim hayatı boyunca sonrasında memurluk ve uzmanlık kadrolarına yerleşirken sürekli adayın karşısına çıkmaktadır.

Ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

LGS, YKS ve diğer sınavlar için Türkiye geneli deneme deneme sınavlarımız bulunmaktadır.

LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS ve diğer sınavlar için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Dersler bittikten sonra da kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

Online Özel Ders ve Diğer Kurslarla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

İstanbul Matematik Özel Ders ve Diğer Kurslar İçin Şubemizle İrtibat

Matematik özel ders ve diğer kurslar için İstanbul şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

İstanbul özel ders merkezimize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

 Whatsapp hattımızdan mesaj gönderebilir yada aşağıda yer alan ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp