İzmir Etüt Merkezleri

İzmir Etüt Merkezleri

İzmir Etüt Merkezleri 

İzmir etüt merkezleri ve İzmir dershaneleri olarak alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri ile çalışıyoruz. İstediğiniz tüm derslerden özel dersleri online yada yüz yüze eğitimle alabilirsiniz. Özel ders ve kurslarımız ÖSYM ve MEB müfredatına göre verilmektedir.

Etüt merkezleri ve dershaneler Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinde bulunmaktadır.

İzmirde etüt merkezleri arıyorsanız kurs merkezimizle irtibat kurabilir, kurslarımız, etütlerimiz ve özel derslerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), DGS, YÖS / MYÖS, ALES, KPSS, YDS, Bilsem, YÖKDİL, SAT kursu ve diğer kurslar İzmir şubemizde her dönem verilmektedir.

1. sınıf etüt merkezleri İzmir Bornova, Buca, Karşıyaka ve diğer tüm ilçelerde bulunmaktadır. Tüm öğrenciler için İzmir şubemizde tüm derslerden özel ders verilmektedir.

2. sınıf etüt merkezleri İzmir ve diğer tüm ilçelerde online ve yüz yüze eğitim vermektedir. Ücretsiz örnek            dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

3. sınıf etüt merkezleri İzmir kurs merkezinde alanının en iyisi olan öğretmenlerle birlikte çalışmaktadır. Eğitim danışmanlarımızla görüşebilir, kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

8. sınıf etüt merkezleri İzmir ve tüm ilçelerde bulunmaktadır. LGS hazırlık için online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Hızlı okuma kursu, hızlı paragraf kursu, seri okuma ve yazma kursu İzmir, Bornova, Buca, Karşıyaka, Konak ve diğer tüm ilçelerde verilmektedir.

Matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe, İngilizce, Almanca, fen bilgisi özel ders İzmir şubemizde verilmektedir.

İzmir en iyi  matematik etüt merkezleri ve İzmir en iyi dershaneleri olarak tüm sınavlar için kurs ve özel ders veriyoruz.

Okul Sonrası Etüt merkezleri olarak şubemizde en iyi öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Tüm öğrenciler için online birebir özel ders alternatifimiz bulunmaktadır. Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır.

İzmir ve İlçelerinde Kurs ve Özel Ders

İzmir 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, lgs, yks, ortaokul, lise üniversite hazırlık etüt merkezleri olarak Buca, Alsancak, Karşıyaka, Bornova, Çiğli, Bozyaka, Çamdibi , Şirinyer, Hatay, Göztepe, Altındağ, Egekent 2, Gaziemir, Karabağlar, Konak, Osmangazi, Selçuk, Üçkuyular, Yeşilova, Yeşilyurt, Üçkuyular, Üçyol, Menderes, Menemen, Çankaya, Güzelyalı, Güzelbahçe, Kemalpaşa, Narlıdere ve Torbalı şubelerimizde kurs ve özel ders veriyoruz.

1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf, 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf, ve 12. sınıf etüt merkezleri ve kursları İzmir ve diğer ilçelerde bulunmaktadır. Tüm sınavlar için kurs ve özel ders veriyoruz.

Online derslerde aday istediği soruyu anlık olarak sorabilmektedir.

İzmir Etüt Merkezleri fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. için ayrıntılı bilgiye şubelerimizden ulaşabilirsiniz

İzmir etüt fiyatları online ve yüz yüze eğitimde farklılıklar göstermektedir. Online eğitimde fiyatlar çok daha uygun olmaktadır.

Etüt Merkezi İzmir –  Kurslarımız

İzmir lgs etüt merkezleri olarak  en iyi öğretmenlerle LGS kursu veriyoruz.  LGS ‘de  8. sınıf konularından sorular gelmektedir. Özellikle matematik, Türkçe ve İngilizce dersleri 5. , 6. ve 7. sınıf alt yapısı gerektirmektedir.

Kursumuzdan 5. , 6. ve 7. sınıf öğrencileri istedikleri derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler. İsteyen adaylar sadece sınavlar için takviye alabilirler.

İlköğretim 1. , 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için hızlı ve seri okuma, güzel yazı yazma, temel matematik ve Bilsem sınavlarına hazırlık kursu İzmir şubemizde verilmektedir. Okul takviye ve sınavlara hazırlık için evlere öğretmen de gönderilebilmektedir.

İzmir Özel Ders

İzmir en iyi etüt merkezleri olarak Karşıyaka, Çankaya, Konak, Alsancak, Buca, Hatay, Bornova ve diğer tüm ilçelerde tüm derslerden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders veriyoruz.

Özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderdiğinizi göreceksiniz.

Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır.  Aday derslere memnun olduğu sürece devam eder ve sadece gördüğü dersin ücretini öder. İsteyen aday istediği zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilir.

Tüm Öğrenciler İçin Hızlı Paragraf Kursu

Hızlı paragraf kursu İzmir şubemizde online birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Paragraf derslerine alanının en iyisi olan öğretmenler girmektedir.

Hızlı paragraf kursu haftada 2 ders, 5 hafta toplam 10 derste verilmektedir.

Ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak ödenebilmektedir.

Paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır.

Hızlı paragraf kursuna katılan adaylar sınavlarda zaman sorunu yaşamamaktadırlar.

İzmir etüt merkezleri iş ilanları eğitim danışmanlarımızla irtibat kurabilirsiniz.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Kişiye özel oluşturduğumuz programlarla %100 başarıyı hedefliyoruz.

ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Örnek dersten sonra ders planlaması yapıyoruz.

Dersler görüldükten ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır.

Matematik, Türkçe, fizik, kimya, İngilizce ve diğer derslerden özel ders verilmektedir.

LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Dersler başladıktan sonra da öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Dersler bittikten sonra da kursumuzdan rehberlik desteği alabilirsiniz.

Birebir dersler başladıktan sonra da frekans yakalanmazsa öğretmen değişikliği yapılabilmektedir.

LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS ve diğer sınavlar için deneme sınavlarımız ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Özel Ders Sistemimiz ve Diğer  Kurslarımızla İlgili Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Etüt Merkezleri – Şubemizle İrtibat

İzmir ilkokul – ortaokul – ilköğretim – lise – üniversite hazırlık etüt merkezleri  için şubelerimize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından etüt merkezimize ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki ön kayıt formunu doldurduktan sonra eğitim danışmanlarımız sizi arayıp bilgilendirecekler.

Ön Kayıt Formu 
Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp