İzmir Etüt Merkezleri

İzmir Etüt Merkezleri

İzmir Etüt Merkezleri 

İzmir etüt merkezleri ve İzmir dershaneleri olarak alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri ile çalışıyoruz. İstediğiniz tüm derslerden özel dersleri online yada yüz yüze eğitimle alabilirsiniz. Özel ders ve kurslarımız ÖSYM ve MEB müfredatına göre verilmektedir.

Etüt merkezleri  ve dershaneler Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinde bulunmaktadır.

LGS, YKS ( TYT AYT ), DGS, ALES, KPSS, YDS, Bilsem, YÖKDİL, SAT kursu ve diğer kurslar İzmir şubemizde her dönem verilmektedir.  1. sınıf etüt merkezleri İzmir Bornova ve diğer tüm ilçelerde bulunmaktadır.

8. sınıf etüt merkezleri İzmir ve tüm ilçelerde bulunmaktadır. LGS hazırlık için online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Matematik, fizik, kimya, Türkçe, İngilizce, Almanca, fen bilgisi özel ders İzmir şubemizde verilmektedir.

İzmir en iyi etüt merkezleri ve İzmir en iyi dershaneleri olarak tüm sınavlar için kurs ve özel ders veriyoruz.

Tüm öğrenciler için online birebir özel ders alternatifimiz bulunmaktadır. Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır.

İzmirdeki etüt merkezleri  olarak Buca, Karşıyaka, Bornova, Çiğli, Bozyaka, Çamdibi , Şirinyer, Hatay, Göztepe, Altındağ, Alsancak, Egekent 2 , Gaziemir, Karabağlar, Konak, Osmangazi, Selçuk, Üçkuyular, Yeşilova, Yeşilyurt, Üçkuyular, Üçyol, Menderes, Menemen, Narlıdere ve Torbalı şubelerimizde kurs ve özel ders veriyoruz.

1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf, 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf, ve 12. sınıf etüt merkezleri İzmir ve diğer ilçelerde bulunmaktadır. Tüm sınavlar için kurs ve özel ders veriyoruz.

Online derslerde aday istediği soruyu anlık olarak sorabilmektedir.

İzmir özel etüt merkezleri fiyatları için ayrıntılı bilgiye şubelerimizden ulaşabilirsiniz

Etüt Merkezi İzmir –  Kurslarımız

İzmir şubemizde LGS kursu her dönem verilmektedir. LGS ‘de  8. sınıf konularından sorular gelmektedir. Özellikle matematik, Türkçe ve İngilizce dersleri 5. , 6. ve 7. sınıf alt yapısı gerektirmektedir.

Kursumuzdan 5. , 6. ve 7. sınıf öğrencileri istedikleri derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler. İsteyen adaylar sadece sınavlar için takviye alabilirler.

İlköğretim 1. , 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için hızlı ve seri okuma, güzel yazı yazma, temel matematik ve Bilsem sınavlarına hazırlık çalışmaları İzmir şubemizde yapılmaktadır. İsteyen veliler için ilköğretim okul takviye ve sınavlara hazırlık için evlere öğretmen de gönderilebilmektedir.

İzmir Özel Ders

İzmir en iyi etüt merkezleri olarak Karşıyaka, Çankaya, Konak, Alsancak, Buca, Hatay, Bornova ve diğer tüm ilçelerde tüm derslerden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders veriyoruz.

Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır.  Aday derslere memnun olduğu sürece devam eder ve sadece gördüğü dersin ücretini öder. İsteyen aday istediği zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilir.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Kişiye özel oluşturduğumuz programlarla %100 başarıyı hedefliyoruz.

ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Örnek dersten sonra ders planlaması yapıyoruz.

Dersler görüldükten ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır.

Matematik, Türkçe, fizik, kimya, İngilizce ve diğer derslerden özel ders verilmektedir.

LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Dersler başladıktan sonra da öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Dersler bittikten sonra da kursumuzdan rehberlik desteği alabilirsiniz.

LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS ve diğer sınavlar için deneme sınavlarımız ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Etüt Merkezleri – Şubemizle İrtibat

İzmir ilkokul – ortaokul – ilköğretim – lise – üniversite hazırlık etüt merkezleri şubelerimize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan etüt merkezimize ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

İsterseniz aşağıdaki ön kayıt formunu doldurun. Biz sizi arayıp bilgi verelim.

Ön Kayıt Formu 
Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp