iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

İzmit İngilizce Özel Ders

İzmit İngilizce Özel Ders

İzmit İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders İzmit şubemizde tecrübeli bay bayan İngilizce öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Tüm İngilizce sınavları için İngilizce sınavları konusunda en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi İngilizce öğretmenleriyle çalışıyoruz.

İngilizce özel dersler kursumuzda yada ders ofisimizde verilmektedir. İsteyen adaylar için evde özel ders imkanımız da bulunmaktadır. Ayrıca uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden sesli ve görüntülü online olarak birebir İngilizce özel ders alabilirsiniz.

İzmit Kocaeli özel ders merkezimizde tüm derslerden tüm adaylar için kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Şubemizde İngilizce özel ders İlk, orta, lise ve üniversite öğrencileri ve mezunları için istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

Online İngilizce Özel Ders İzmit

İngilizce özel ders İzmit şubemizde online eğitim olarak ta verilmektedir. Sağlık nedenlerinden dolayı online eğitimlere her geçen gün talep artmaktadır. Online ders ile normal ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online derslerde adayın seviyesine göre konular birebir anlatılmaktadır.

İngilizce özel derslerde adayın hedefine göre İngilizce dersleri şekillenmektedir. Online özel derste  hangi kaynakların kullanılacağına adayla birlikte karar verilmektedir. Online derslerde yayınlar taranmakta ve varsa sorular birebir çözülmektedir.

Online İngilizce ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk  online dersten ücret almıyoruz.

Neden İngilizce Özel Ders ?

İngilizce özel ders İzmit şubemizde alanının en iyisi olan İngilizce öğretmenleriyle istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

İngilizce konuşturuyoruz. pratik konuşmaya yönelik birebir İngilizce özel ders programlarımız bulunmaktadır. Birebir İngilizce özel ders sınıf ortamı İngilizce kurslarına göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. İngilizce özel derse gelen adaylar için ücretsiz speaking programlarımız bulunmaktadır.

Yaklaşık 30 ders saati özel derste öğrenciler kalıcı olarak bir kuru öğrenmektedirler. Kursumuzda Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerimiz bulunmaktadır. İngilizce aksanı ile ilgili de özel İngilizce çalışma programlarımız  bulunmaktadır.

Kursumuzda İngilizce öğretiminde en iyi yayınları kullanıyoruz. Kurs merkezimizde İngilizce eğitimi alabileceğiniz sınıf kurslarımız da bulunmaktadır.

Kocaeli şubemizde İngilizce özel ders istediğiniz gün ve seanslarda alanında uzman Türkiye’nin en iyi İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Okul Yazılı Sınavlarına Hazırlık İçin İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders İzmit şubemizde alanında uzman bay bayan İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir. Okul öncesi, ilk, orta, lise ve üniversite  tüm öğrenciler için okul sınavlarına yönelik her seviyede İngilizce özel derslerimiz bulunmaktadır.

Yazılı sınavlarından önce alacağınız 2 – 4 yada 6 saatlik birebir özel ders şeklinde İngilizce eğitimi okul sınavlarında başarılı olabilmeniz için yeterli olacaktır. İngilizce alt yapısında çok daha fazla eksikleri olan öğrenciler kursumuz öğretmenlerinden daha fazla özel ders alarak alt yapılarını daha da güçlü hale getirebilirler.

İngilizce Sınavlarına Hazırlık Özel Ders

YDT, YDS, TOEFL , IELTS , SAT, YÖK Dil kursu İzmit şubemizde sınıf kursu yada özel ders şeklinde verilmektedir. İngilizce seviyeniz hangi seviyede olursa olsun Sizi birebir özel ders ile istediğiniz İngilizce sınavına hazırlayabiliriz.

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayarak dil sınavlarında istediğiniz puanları rahatlıkla alabilirsiniz.

Dil sınavlarına hazırlık için öncelikle adayın seviyesi belirlenip adaya özel İngilizce özel ders paketi oluşturuyoruz. İngilizce sınavlarına hazırlık için ortalama 2-3 aylık süre genellikle yeterli olmaktadır.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı  Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

İzmit İngilizce Özel Ders Şubemiz

Şubemizden İngilizce özel ders alarak İngilizceyi çok daha hızlı konuşmaya başlayabilirsiniz. Özel derslerde memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

İngilizce özel ders için şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp