iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

İzmit Matematik Kursları

İzmit Matematik Kursları

İzmit Matematik Kursları

Matematik kursları İzmit şubemizde Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Sınıf kursu ve matematik özel derslerimiz bulunmaktadır. İlköğretim lise ve üniversite tüm öğrenciler okul takviye yada sınavlara hazırlık için matematik kursu alabilirler.

Neden Matematik Kursu Almalısınız ?

Matematik bütün sınıflar için en önemli derstir. Sınavlarda en fazla matematik dersinden soru sorulmaktadır. Matemtik dersinden başarılı olan öğrenciler çok küçük gayretlerle diğer derslerden de rahatlıkla başarılı olmaktadırlar. Sınıf ortamında matematik dersini anlamada zorlanan öğrencilere birebir minik matematik dersleri verilerek eksikleri hızlı bir şekilde giderilebilir. Matematik dersinde sorunu olmayan öğrencilerin kendilerine olan güvenlerinin daha fazla olduğu görülmüştür.

Öğrencilerin hayatları boyunca girdikleri tüm sınavlarda başrolu matematik oynamaktadır. Sınavlarda daha fazla matematik yapabilen öğrenciler daha önlere geçmektedirler.

Matematik kursları İzmit şubemizde sınıf kursu yada özel ders şeklinde yapılmaktadır.

Lise on sınıf öğrencilerinden sadece yüzde 6 ‘sı ilk yılında 4 yada 6 yıllık lisans bölümlerine yerleşebilmektedirler.  Tıp ve hukuk türü güzel yerlere yerleşebilmek için adayın binde birlik dilimlere girmesi

Sınavlar İçin Matematik Kursu

Okul takviye yazılılara hazırlık için sınav öncesi mnik özel dersler alarak eksiklerinizi giderebilirsiniz.

LGS’de matematik sorunu yaşayan öğrenciler haftada 1 gün 2 ders birebir matematik özel ders alabilirler.

Üniversite 1. basamak sınavı olan TYT için adayın durumuna ve hedeflerine göre 40 – 50 yada 60 saat biebir matematik özel ders alabilir, Aynı öğrenci AYT için  30 – 40 saat matematik özel ders alabilir.

Matematik Kursları Kursumuzda DGS ALES KPSS SAT YÖS kursları için matematik kurslarımız bulunmaktadır.

En iyi liselere ve en iyi üniversitelere yerleşebilmek için bazen  yüzde bire,  yada ikiyüzde bire, bazen de binde bire bile girmek yeterli olmamaktadır.  En iyiler arasında olmak istiyorsak  eksiklerimizi hızlı bir şekilde giderip kendimizi geliştirmeliyiz.

Kursumuzda diğer tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Matematik Kursları İzmit –  İletişim Bilgileri

  • Matematik kursları İzmit şube  için  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
  •  Whatsapp ile yada aşağıda yer alan  formu doldurarak kursa ulaşabilirsiniz.

Özel Derslerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayın

Diğer Tüm Kurslarımız İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp