İzmit Matematik Kursu

İzmit Matematik Kursu

İzmit Matematik Kursu

İzmit matematik kursu – Kursumuzda Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenelriyle çalışıyoruz.  İlköğretim 1., 2. , 3. , 4. 5. , 6. 7. ve 8. sınıflar için İzmit merkezde etüt ve özel ders şeklinde kurslarımız bulunmaktadır. 9. , 10. , 11. , 12. sınıflar ve mezunlar için alanında uzman sınavlar konusunda tecrübeye sahip matematik öğretmenlerinden özel ders alabilirsiniz.

Kursumuzda ilköğretim kısmında en az 10 yıllık lise kısmında 15-20 yıllık tecrübeli öğretmenlerimizle çalışıyoruz.

LGS, YKS ( TYT AYT ), MSÜ , DGS, ALES, YÖS ve Sat kursu almak isteyenler İçin İzmit – Kocaeli merkez şubemizde matematik sınıf kursları ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Matematik Kursu Almak İstiyorsanız Bizimle Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Matematik Kursu İzmit  – Neden Özel Ders  ?

Matematik tüm sınavlarda puan getirisi en yüksek olan ve tüm sınavlarda en fazla sorunun sorulduğu en önemli derstir. Matematik dersinde başarılı olan öğrenciler küçük gayretlerle diğer derslerden de rahatlıkla başarılı olabilirler.

Matematik alt yapısını güçlendiren öğrenciler ileride meslek seçiminde kendilerine çok daha fazla alternatif oluşturabilirler.

Üniversite mezunu olsanız da yine kariyer sınavlarında DGS , ALES , KPSS vb. her zaman matematik karşınıza çıkacaktır.

Üniversite sınavlarına hazırlık TYT AYT Yaz Kursu programı için İzmit Kocaeli şubemizde özel ders ve kurslarımız bulunmaktadır. İzmit merkez şubemizde tüm derslerden  branşında uzman tecrübeli öğretmenlerimizden özel ders alabilirsiniz. TYT Yaz kursları İzmit merkez şubemizde birebir, ikili üçlü yada minik gruplarla özel ders şeklinde yapılmaktadır.

Matematik kursu için kursumuza gelen adaylar kursumuzun her hafta düzenlediği ücretsiz TYT AYT denemelerine katılabilmektedirler. Özel ders öğrencilerimiz kursumuzun eğitim koçu tarafından birebir takip edilmektdir.

Sınavlar İçin Matematik Kursu

Okul takviye ve Meb – Ösym sınavlarına hazırlık için matematik dersinden birebir ikili yüçlü yada minik gruplarla özel ders alabilirsiniz.

LGS, YKS TYT AYT MSÜ DGS YÖS ALES SAT KPSS vb tüm sınavlar için matematik kurslarımız bulunmaktadır.

İzmit Matematik kursu etüt merkezi için , Yahyakaptan, Derince, Kartepe, Karamürsel, Hereke, Kandıra, Gölcük, Körfez, Başiskele, Kartepe, Gebze, Darıca, Dilovası, Çayırova ve diğer ilçelerimiz için buradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Matematik Kursları İzmit –  İletişim Bilgileri

  • İzmit Şube : 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
  •  Whatsapp ile yada aşağıda yer alan  formu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

Özel Derslerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayın

Diğer Tüm Kurslarımız İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp