İzmit TYT Kursu

İzmit TYT Kursu

İzmit TYT Kursu

İzmit TYT kursu Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosuyla branşında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.  YKS ( TYT AYT YDT ) için sınıf kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. Hafta sonu yada hafta içi sınıf kursu alternatifimiz bulunmaktadır. TYT AYT özel dersleri istediğiniz gün ve seansta istediğiniz öğretmenlerden  alabilirsiniz.

İzmit YKS – TYT Sınıf Kurslarımız

Sadece TYT için oluşturduğumuz özel sınıflarımız bulunmaktadır. TYT kursunun yanında AYT için de her seviyede aday sınıf kurslarımız bulunmaktadır.

İzmit TYT Özel Derslerimiz

TYT AYT ve YDT için birebir, ikili, üçlü yada minik gruplarla özel ders şeklinde kurslarımız bulunmaktadır. Kursumuzda her hafta düzenli olarak TYT AYT deneme sınavları düzenliyoruz.  TYT AYT YDT deneme sınavı sonuçlarına göre öğrencinin alacağı özel dersleri şekillendiriyoruz.

 • TYT AYT ve YDT için istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.
 • Özel dersleri istediğiniz gün ve seansta alabilirsiniz.
 • Özel ders ücretlerini eğitim süresince taksitlendirerek ödeyebilirsiniz.
 • Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha değerlidir.
 • Kendinizi eksik hissettiğiniz tüm derslerden birebir özel ders alarak eksik konularınızı hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Özel ders pahalı değildir. Bizimle görüşmeden karar vermeyin. Kurs fiyatına özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümleri ilk yılınızda bizimle kazanın.

İzmit TYT Yaz Kursu

Öğrencinin yaz dönemini iyi değerlendirmeleri için TYT ve AYT için İzmit merkez şubemizde sınıf kursalrımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.  Yaz döneminde adaya ve gruplara özel çalışmalarımız bulunmaktadır.

İzmit YDT Kursu

Kursumuzda üniversite sınavına dil bölümünden hazırlanacak adaylar için YKS dil YDT için sınıf kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

İzmit AYT Kursu

İzmit Kocaeli’de AYT kurslarımız sınıf kursu ve adaya özel özel dersler şeklinde yapılmaktadır.

İzmit TYT Kursu –  Şubemizle İrtibat

İzmit TYT kursları için Yahyakaptan, Başiskele, Kartepe, Hereke, Gölcük, Körfez, Kandıra, Karamürsel, Derince, Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası ve diğer ilçelerde oturanlar için İzmit merkezde sınıf kurslarımız ve tüm ilçelerde özel derslerimiz bulunmaktadır.

İzmit Şube İletişim Bilgilerimiz

 • Kursumuzun 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak şubemize ulaşabilirsiniz.
 • Kursumuzun Whatsapp hattımızdan şubemize ulaşabilirsiniz.
 • Yada aşağıdaki formu doldurarak şubemize ulaşabilirsniz.

Kursumuzda Tüm Sınavlar İçin Kurslar Bulunmaktadır. Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp