iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Kimya Özel Ders Burdur

Kimya Özel Ders Burdur

Kimya Özel Ders Burdur

Kimya özel ders Burdur şubemizde Türkiye’nin en iyi  öğretmenleri tarafından verilmektedir. Özel dersler online yada yüz yüze eğitimle istenilen  gün ve seanslarda alınabilmektedir. Özel dersler için evlerinize öğretmen de gönderebiliyoruz.

Kimya dersi 9. ve 10. sınıflar için zorunlu görülmesi gereken derslerdendir. Kimya dersi ön yargılı olmadığınız sürece, en kolaylıkla yapılacak derslerin başında gelmektedir.

11. ve 12. sınıfta ise sayısal bölüm seçen öğrenciler kimya dersi görmektedir.

Matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe, İngilizce, Almanca, tarih, coğrafya, felsefe özel ders ve diğer derslerden özel dersler Burdur, Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni ve Yeşilova şubelerimizde istenilen gün ve seanslarda verilmektedir.

Kimya özel ders online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. Kimya özel ders almak isteyenler kursumuza başvuru yapabilirler. Kursumuzda kimya dersinden ve diğer tüm derslerden özel ders verilmektedir.

TYT’ de bütün soruların puan değeri yaklaşık aynı kabul edilmektedir. TYT ‘de çıkan kimya soruları minik özel ders takviyeleriyle çoğu öğrenci tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir.

Okul takviye için birebir kimya dersini istediğiniz zaman alabilirsiniz. Birebir özel derste kimya dersine olan ön yargılar daha kolay giderilmektedir. Birebir özel ders, sınıf kurslarına göre on kata  kadar daha etkili olmaktadır.

YKS ( TYT AYT YDT ), YÖS, SAT, LGS, DGS, KPSS, ALES, YDS, YÖKDİL kursu ve diğer kurslar Burdur şubemizde online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Hızlı okuma kursu ve hızlı paragraf kursu ve diğer kurslar Burdur şubemizde online birebir özel ders şeklinde de verilebilmektedir.

Kimya özel ders fiyatları Burdur şubemizde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online kimya özel derslerde fiyatlar çok daha uygun olmaktadır.

Tavsiye Edilen Kimya Özel Ders

9. Sınıfta kimya konularının bir kısmı ezber gerektirmektedir. 9. Sınıf kimya konuları öğrencinin aklında kalacak şekilde pratik olarak anlatılmalıdır. Yazılı öncesinde minik özel dersler öğrencinin toparlaması için yeterli olacaktır.

9. sınıf kimya özel ders notları ders öğretmenlerimiz tarafından öğrencilere verilmektedir.

10. Sınıf kimya konuları, kimyanın temeli olan periyodik tablo ve mol kavramının ağırlıklı olduğu konulardır. Mol kavramını ve periyodik tabloyu anlayan öğrenci bundan sonra gelecek konularda rahatlıkla başarılı olabilmektedir.  10. Sınıf öğrencilerine haftada 2 ders, yıllık 40-50 ders kimya özel ders almalarını öneriyoruz.

11. Sınıf  kimya konuları AYT kimya konularının temelini oluşturmaktadır. Öğrencinin 11. sınıf kimya konularında başarılı olması için matematik alt yapısının da güçlü olması gerekmektedir. 11. Sınıf öğrencilerine haftada 2 ders, yıllık 40-50 ders kimya özel ders almalarını öneriyoruz.

Kimya özel ders ücretleri Burdur şubemizde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Tüm seviyedeki öğrencilere özel ders verebilecek kimya öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Kimya özel ders notları pdf olarak özel ders alan öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir.

12. Sınıf – Mezun Öğrenciler İçin 

TYT + AYT için toplam 50 – 60 saat özel ders kimya dersi için yeterli olmaktadır. İsteyen öğrenciler sadece eksik oldukları konulardan da kursumuzdan birebir özel ders alabilirler.

İsteyen öğrenciler için İngilizce kimya özel ders kurs merkezimizde yada online birebir olarak verilmektedir

Lise kimya özel ders fiyatları için kurs merkezimizdeki eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Burdur Şubemizde Kimya özel ders en iyi kimya öğretmenleri tarafından verilmektedir. Kimya özel dersin birebir, online yada yüz yüze eğitimle alınmasını öneriyoruz.

Kimya özel ders alarak sınavlara hazırlanan öğrencilerin çoğu zaman kimyadan soru kaçırmadıklarını gözlemliyoruz. Yeni sistemde TYT ve AYT ‘de bütün soruların puan değeri yaklaşık aynıdır. Son değişen sistemde kimya dersinin önemi daha da artmıştır. Tüm öğrenciler için kimya dersi en kolay yapılabilecek dersler arasındadır.

Genel kimya özel ders için Burdur şubemizle irtibat kurabilir, ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

ÖABT Kimya Dersi 

Öğretmen adayları için ÖABT kursu Burdur şubemizde her dönem online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. ÖABT kimya için isteyen öğretmen adayları sadece eksik oldukları konulardan birebir özel ders alabilmektedirler.

ÖABT kimya özel ders Burdur şubemizde adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

Okul Takviye Ön Lisan – Lisans 

Okul takviye için lisans ve ön lisans öğrencileri kursumuzdan vize ve final öncesinde birebir online kimya özel ders alabilirler.

Üniversite kimya özel ders ve diğer eğitim düzeyindeki öğrenciler için deneyimli kimya öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Üniversite kimyası özel ders ve diğer konularda ayrıntılı bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Organik kimya özel ders üniversite öğrencileri için ve diğer öğrenciler için kursumuzda verilmektedir.

Özel ders kimya Burdur şubemizde aynı seansta 40 dk. + 40 dk. 2 ders olacak şekilde verilmektedir.

Analitik kimya özel ders, anorganik kimya özel ders ve farmasötik kimya özel ders online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Online Ders

Online birebir kimya özel ders Burdur şubemizde deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir. Birebir online dersler yüz yüze birebir derslerden çok daha verimli geçmektedir.

Online dersler başlamadan mutlaka ücretsiz örnek ders yapılmaktadır.

20 dakikalık ücretsiz örnek dersten sonra dersler başlatılmaktadır.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak ödenmektedir.

Kursumuzun TYT, AYT ve diğer online Türkiye geneli deneme sınavlarına katılabilirsiniz.

Dersler başladıktan sonra da isteyen öğrenciler öğretmen değişikliği talebinde bulunabilmektedirler.

Aday derslere başladıktan sonra, istediği zaman derslere ara verebilmektedir.

Dersler bittikten sonra da kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

Online kimya özel ders ve diğer derslerden özel ders için bizimle görüşmeden ücretsiz derslerimize katılmadan karar vermeyin.

Kimya özel ders vermek istiyorum diyorsanız kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

Online Özel Ders Sistemimize ve Diğer Ayrıntılara  Buradan Ulaşabilirsiniz.

Kimya Özel Ders İçin Burdur Şubemizle İrtibat

Kimya Özel Ders İçin Şubemize  0535 778 95 96 Numaralı Telefonu Arayarak Ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Yada Diğer İletişim Kanallarından Şubemizle İletişime Geçebilirsiniz.

Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurduktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizinle İrtibat Kurabilirler.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp