Kimya Özel Ders İzmit

Kimya Özel Ders İzmit

Kimya Özel Ders İzmit

Kimya özel ders İzmit şubemizde her dönem verilmektedir. Kimya özel derslere alanında uzman Türkiye’nin en iyi kimya öğretmenleri girmektedir. Kimya dersi için özel dersi İzmit Kocaeli şubemizde, ofisimizde, evinizde yada online uzaktan eğitim ile istediğiniz il ve ilçeden bireysel olarak alabilirsiniz.

Kimya Özel Ders İzmit Kocaeli

Kimya dersi 9. ve 10. sınıflar için zorunlu görülmesi gereken derslerdendir. Kimya dersi ön yargılı olmadığınız sürece  en kolaylıkla yapılacak derslerin başında gelmektedir. 11. ve 12. sınıfta ise sayısal öğrenciler kimya dersini görmektedirler. Üniversite sınavının ilk sınavı olan TYT’de sorulan bütün soruların puan değeri yaklaşık aynı kabul edilmektedir. TYT ‘de sorulabilecek en basit kimya soruları sorulmaktadır. Minik gayretlerle tüm kimya soruları rahatlıkla doğru cevaplandırılabilir.

Okul takviye için birebir kimya dersini istediğiniz zaman istediğiniz öğretmenlerden alabilirsiniz. Birebir özel derste öğrencideki, ön yargıların yıkılması daha kolay olduğu için çoğu zaman birebir özel ders sınıf kurslarına göre on kata  kadar daha etkili olmaktadır.

Kimya Özel Dersi İzmit Kocaeli Şubemizden İstediğiniz Zaman Alabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Kimya Özel Ders

9. Sınıfta kimya konularının bir kısmı sözel ezber gerektiren konulardan oluşmaktadır. İpin ucu kaçtığı zaman toplarlamakta çoğu öğrenci zorlanmaktadır. Öğrencinin aklında kalacak şekilde pratiklerin öğrenciye verilmesi öğrencinin ezberini de kolaylaştıracak, kendine olan öz güvenini de artıracaktır. Yazılı öncesinde minik özel dersler öğrencinin toparlaması için yeterli olacaktır.

10. Sınıf kimya konuları, kimyanın temeli olan mol kavramının ağırlıklı olduğu konulardır. Mol kavramını anlayan öğrenci bundan sonra gelecek konularda rahatlıkla başarılı olabilir. Haftalık düzenli olarak 2 ders kimya özel ders 10. sınıf öğrencisi için yeterli olmaktadır.

11. ve 12. sınıfta da yazılı öncesinde anlaşılmayan konularla ilgili kimya dersinden özel ders alınabilir.

TYT + AYT için toplam 50 – 60 saat özel ders kimya dersi için yeterli olmaktadır. İsteyen öğrenciler sadece eksik oldukları konulardan da birebir özel ders alabilirler.

Kimya özel ders İzmit Kocaeli şubemizde her dönem en iyi kimya öğretmenleri tarafından verilmektedir. Aynı seviyedeki öğrenciler kimya özel dersi birliktede alabilirler.

Kimya özel ders alarak sınavlara hazırlanan öğrencilerin çoğu zaman kimyadan soru kaçırmadıklarını gözlemliyoruz. Yeni sistemde TYT ve AYT ‘de bütün soruların puan değeri yaklaşık aynıdır. Son değişen sistemde kimya dersinin önemi artmıştır. Tüm öğrenciler için kimya dersi en kolay yapılabilecek dersler arasındadır.

Online Kimya Özel Ders

Birebir özel ders ortamını aratmayan sesli ve görüntülü kitap taramasının yapıldığı, istediğiniz soruları sorduğunuz online birebir özel ders sistemimizde bulunmaktadır. Türkiye’nin istediğiniz yerinden online birebir kimya özel ders alabilirsiniz.

Kimya Özel Ders Konuları İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Kimya Özel Ders İzmit Şubemizle İrtibat

Kimya Özel ders için İzmit Kocaeli Şubemize Ulaşmak İçin 0535 778 95 96 Numaralı Telefonu Arayabilirsiniz.

Whatsapp Hattından Şubemize Ulaşabilirsiniz.

En Alt Kısımdaki Ön Kayıt Formunuz Doldurarak Kursumuza Ulaşabilirsiniz.

Özel Derslerimizle İlgili Bilgi İçin  TIKLAYIN 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp